I.A třída

Tvrdonice – Kostice 0:1 (0:0)

Derby začaly aktivněji Kostice a hned v 1. minutě utkání po rohovém kopu střílel Struška do tyče. Ve 30. minutě rozehrávali domácí trestný kop, ale těsně minuli bránu. V závěru prvního poločasu se po trestném kopu dostal k hlavičce hostující Dvořáček, kostický brankář však šanci chytil .
Ve druhé půli měli nejdříve šanci Kostice, ale Darmovzal přestřelil. Domácí pak znovu zahrozili, když nebezpečnou přízemní střelu Rebendy na dvakrát brankář Kostic zlikvidoval. Ani dobře umístěná střela kostického Juhase v 71. minutě ke gólu nevedla, neboť domácí obránce vykopl míč od tyče téměř na brankové čáře. Největší šanci měl domácí Kouřil, který osamocený hlavičkoval vedle. S remízou se však nesmířil kostický Baláž a v 90. minutě po přesném centru na zadní tyč hlavou mířil přesně a rozhodl utkání.

Slovan Brno – Lanžhot 4:1 (2:1)

Hráči Lanžhota zajížděli na hřiště Slovanu Brno v kombinované sestavě. Vynutila si to nemoc čtyř hráčů základní sestavy. Byli to však právě hosté, kteří se již v 8. minutě ujali vedení po rychlé akci Přemysla Uhra. Do poločasu převzali iniciativu domácí a ve 26. a 36. minutě otočili po chybách hostující obrany výsledek na 2:1.
Ve druhém poločase neponechali domácí nic náhodě a dalšími dvěmi brankami v 65. a 75. minutě upravili stav utkání na konečných 4:1.

Novosedly – Jevišovice 1:0 (0:0)

Přestože průběh utkání a všechny okolnosti hovořili ve prospěch hostů, všechny body brali domácí. Ve 33. minutě po zbytečném faulu v šestnáctce kopali hosté pokutový kop, který ale v dobré formě chytající Šelc zneškodnil a v dalším průběhu ještě několikrát své mužstvo podržel. Od 61. minutě měli hosté i početní převahu, když byl vyloučen Mucala a místo tlaku se museli domácí bránit. V závěru, kdy by byli domácí vděčni i za remízu utekl Trpišovský a rozhodl utkání. Nešťastnou prohru hostů mohl ještě tuplovat Kubíček v 93. minutě, kdy v úniku poslal míč těsně vedle opuštěné branky.

Velké Pavlovice – Žarošice 0:0

Domácí měli celý zápas výraznou převahu, ale dobře bránící hosté jim branku vstřelit nedovolili. V první půli měli velké šance Hejl s Janíčkem. Domácí ve druhém poločase vystupňovali tlak. Měli i několik možností ke vstřelení gólu, ale ani pokusy Blažka a Šabaty ke gólu nevedly. Hosté měli dobrou příležitost v 85. minutě ale také netrefili, diváci se tak branky nedočkali a hosté si odvezli cenný bod, který potřebují k záchraně.

I.B třída

Vracov – Velké Bílovice 2:2 (0:0)

V první půli se až na jednu velkou příležitost domácích nic podstatného nestalo. To ve druhé hned v 48. minutě zapadl Lejsalův střílený centr až do hostující branky. V 72. minutě se Bukovský uvolnil přes nedůslednou obranu hostí a v samostatném úniku prostřelil hostujícího brankáře. Hosté nesložili zbraně a v 80. minutě dalekonosnou střelou Hromka snížili na rozdíl jedné branky. I přes vyloučení bílovického stopera v poslední minutě hráči hostí srovnali, když se trefil Oslzlý.

Přítluky – Bzenec 3:2 (2:1)

První krok za premiérovým jarním vítězstvím udělali domácí ve 20. minutě, kdy po zahrávání trestného kopu, uklidil míč do branky hostů hlavou hráč Kašpárek. Hosté srovnali ve 28. minutě z pokutového kopu, kdy si domácí obránce ve snaze odkopnout míč, nastřelil vlastní ruku. Ve 35. minutě šli domácí opět do vedení, kdy po faulu na hranici šestnáctky na Cabala zahrávali trestný kop hráčem Kubánkem.

Druhý poločas a tím i celé utkání rozhodly odpískané tři pokutové kopy. První zahrával domácí Masař v 52. minutě, ale jeho střelu vyrazil brankař. V 82. minutě se domácí obrana dopustila faulu na útočníka hostů a zahrávaný pokutový kop hosté proměnili a vyrovnali na 2 : 2. Poslední slovo měli domácí, když po faulu na Masaře zahrávali pokutový kop v 88. minutě, který proměnil hráč Kubánek.

Medlánky– Popice 3:0 (2:0)

Zápas Popic s vedoucím týmem tabulky začal překvapivě vyrovnaně. Domácí hrozili hlavně ze standartních situací. V 15. minutě využili domácí selhání celé obrany hostů při rohovém kopu a ujali se vedení. Ve 25. minutě zahrál hostující Vintrlík trestný kop a míč se odrazil od břevna před brankovou čáru. Deset minut před poločasem zvýšili domácí po další hrubé chybě v obraně hostů na 2:0. 64. minuta definitivně rozhodla o konečné podobě výsledku, když po dvou výborných zákrocích hostujícího brankáře jeden z domácích hráčů osamocen zasunuje míč pod břevno. I když skóre ukazuje jasnou výhru Medlánek, Popice rozhodně nezklamaly a předvedly svůj nejlepší jarní výkon.

Bavory – Podivín nedohráno

Hosté přijeli s plánem na kvalitní defenzívu, která by měla zabránit útočným choutkám domácích. Už v 10. minutě byl vyloučen domácí stoper za faul na Karla Švestku, který se řítil sám na brankáře. Oslabení domácím na aktivitě neubralo, svého soupeře neustále tlačili a vyústěním byla proměněná penalta za faul hostujícího stopera v pokutovém území. Domácí měli stále navrch a drželi soupeře na své polovině.
Pak ale přišla 40. minuta, po rohovém kopu šel do výskoku s domácím hráčem Jakub Kadrnka. Po střetu dopadl tak nešťastně, že mu zapadl jazyk a až dlouhé úsilí několika hráčů v čele s Robertem Kafkou, zkušeným ligovým borcem a divákem Karlem Švestkou starším, se podařilo nejmladšího hráče na hřišti zachránit. Sedmnáctiletý mladík byl následně letecky převezen do nemocnice v Brně. Jeho stav je již stabilizován. Utkání se následně po dohodě obou stran s rozhodčími nedohrálo.

Lednice – Vlkoš 7:1 (5:0)
Domácím se v tomto utkání dařilo vše na co sáhli. V 11. minutě již vedli 4:0, když se dvakrát trefili Fobl i Průdek. Ten ještě ve 43. minutě proměnil penaltu, dokončil tak svůj hattrick. V 60. minutě vstřelil svůj třetí gól i Fobl po centru Bartošíka. V závěru utkání proměnily oba týmy penalty. Za Lednici se v 75. minutě trefil Wolgemuth, hosté alespoň kosmeticky upravili v první minutě nastaveného času.