„Na soustředění trénujeme čtyřfázově. Všech dvanáct hráčů, kteří se jej účastní toho již má opravdu plné zuby,“ směje se mikulovský lodivod, kterého především mrzí neúčast Brazilce Fabia Gomeze.

Právě na něm bylo vpodzimních zápasech absence fyzické kondice.

„Je to škoda, právě na něj jsem se nejvíce těšil. Ale důležité je, že unás zústává, takže bude na jaře hrát vnašem týmu,“ prozradilVolf.

Jeho parťák vpolsedních podzimních zápasech, talentovaný útočník MSK Břeclav Očenášek se minulý týden také zapojil do přípúravy mužstva zpod Pálavy. Isjeho službami tak může Milan Volf počítat.

Novými jmény vmikulovském dresu tak bude brankář Gábor, Slovák Martin Partel, který je však vsoučasné době vrekonvalscenci.

Dvě posili si třináctý tým krajského přeboru vyhlédl vPerné. Přišel Holec a pracuje se na Formanovi.

„Zpodzimního kádru nás opustil Malinka, který projevil přání hrát za Bavory,“ vysvětlil jediné oslabení svého týmu mikulovskýkouč.

Jeho svěřenci vproběhu zimy sehráli tři zápasy. Všechny skončily jejich vítězstvím.

„Cením si hlavně výhry 5:2 nad Miroslaví. Jinak to byli soupeři znižších tříd, bodovat bylo povinnost. Ale pro nás je to zatím jen spestření mezi tím běháním,“ komentovalVolf.

Právě fyzická kondice by jeho tým měla vjarních kolech zdobit.

„Na tvrdé zimní přípravě si zakládám. Věřím, že na jaře to bude znaší strany oněčem jiném,“ věří mikulovskýkouč.

Hráči FC Pálava si od běhání odpočinou již příští týden. To se začne trénovat výbušnost a pilovat herní situace.

„Chceme naši formu načasovat na první týden vbřeznu. Hned vúvodu nás čekají důležitá utkání, musíme být připraveni,“ uzavřelVolf.