I.A třída

Šlapanice – Bavory 0:4 (0:0)

Šlapanice nastoupily do utkání velice aktivně. V prvním poločase bylo k vidění obrovské nasazení obou mužstev a gólové šance na obou stranách. Druhý poločas začal opět aktivně, ale na domácích už byla znát únava. Po standardce zakončil Novotný a po pár minutách po chybě domácích skóroval Koch. Po rohovém kopu zvýšil Kafka z penalty gólem a lá Panenka na 3:0. Dvacet minut před koncem převzal režii zápasu rozhodčí a začal rozdávat tresty. Bavory ale i v devíti dokázaly vstřelit gól, autorem byl Novotný.

Kostice – Dubňany 1:0 (1:0)

První větší šanci měl ve 12. minutě Hunkář, který však skóre utkání ještě neotevřel. V následující minutě už se ale Kostice do vedení dostaly, když Bezucký prostřelil vše, co mu stálo v cestě, a míč dostal do sítě hostů. Na těžkém terénu druhý poločas začali lépe pohyblivější hosté. Domácí však postupem času přebrali iniciativu a zejména rychlá útočná akce Bezuckého a Hunkáře v 79. minutě volala po gólu. Kosticím se však už další gól vstřelit nepodařilo.

Lanžhot – Rajhrad 0:0

V prvním poločase se na silně podmáčeném terénu lépe orientovali hráči Rajhradu. Rychlou a přesnou hrou domácí přehrávali a vytvářeli si i brankové šance. Obrana v čele s brankářem Uhrem však byla vždy na místě. Lanžhot zahrozil až ve 27. minutě Kyclem, který mířil mimo tyče, a ve 44. minutě brankář hostí vyrazil míč na břevno. Druhou půli ovlivnilo vyloučení domácího Říhy. Místo aby hosté využili převahu jednoho hráče v poli, byli to domácí, kteří převzali iniciativu. Nejdříve v 60. minutě zlikvidoval brankář střelu Kycla a o pět minut později nadvakrát střelu Flajšíka. Když v 83. a v 84. minutě zahodil gólovku Kycl, rozešla se mužstva remízou.

V. Pavlovice – Slavkov 2:3 (0:3)

Domácí chtěli odčinit poslední neúspěšné zápasy, což se jim ale nevedlo. Již v 8. minutě prohrávali po individuálních chybách v obraně 0:2. Poté přišly šance Jambora a Šabaty, ale snížení nepřišlo. Po půlhodině hry zasadil Slavkov do otevřené obrany třetí úder. Ani další šance domácích do poločasu branku nepřinesly. Ve druhé půli již domácí zcela opanovali hřiště a v 55. minutě dotazil Latýn míč do branky a snížil. O deset minut později po faulu na Hejla neproměnil penaltu Šabata. V 75. skóroval po samostatné akci Hejl a vykřesal domácím naději. Proti tomu byl ale brankář, který už za svá záda žádnou střelu nepustil.

Novosedly – Ivančice 0:2 (0:2)

Domácí prohráli s vedoucím celkem tabulky, ale nedá se říci, že by vyloženě zklamali. Hosté jim toho příliš nedovolili a využili výpadků a nesoustředěnosti obrany, která pořád nehraje v optimálním složení. Hosté tak v 7. a 35. minutě rozhodli o výsledku utkání, které ve druhé půli již jen kontorolovali.

I. B třída

V. Bílovice – Mutěnice B 3:1 (1:1)

Díry v domácí sestavě se zacelují jen velmi pomalu a tak se do sestavy vrátil jen napůl zdravý kapitán Opluštil. Ovšem jíž ve 3. minutě ani on nezabránil Matuškovi, aby prostřelil Horeckého. Ten domácí podržel v následujících minutách, kdy zneškodnil dvě velké šance hostů v podání Matuška a Križánka. Domácí poté přidali a ve 21. minutě si po centru Osičky vyskočil na hlavičku nejvýše Drulák mladší a přesnou hlavičkou srovnal na 1:1. Na začátku druhé půle domácí soupeře přikovali k vlastní šestnáctce, ale šance brankou neskončili. Hostům nepomohl jejich obránce Tichánek, který se nechal po diskutovaní z rozhodčím vyloučit a domácí toho plně využili. Po brankách Osičky ze skrumáže v 67. minutě, a Druláka mladšího po samostatného nájezdu v 79. minutě hosty jasně v závěru přehráli. Skóre mohlo ještě narůst, ale domácí hráči poté nastřelovali jen tyče, nebo nechali vyniknout hostujícího brankáře Strýčka.

Lednice – Milotice 2:1(0:0)

Po celý zápas měli více ze hry rychlejší a důraznější hosté. Lednice se v první půli nezmohla na vážnější příležitost, naopak musela čelit šancím Milotic. Ve druhé části pokračoval tlak hostů, který zúročili v 62. minutě. To se po rohovém kopu trefil Ivo Kundrata. O pět minut později přišla první šance domácích. Pohlednou a rychlou akci zakončil Horáček přihrávkou pod sebe a Bartošík nedal brankáři soupeře šanci. Domácí se stále bránili náporu hostů, ale v 89. minutě nahrál Kaňa Puchalovi a ten zajistil domácím překvapivé vítězství.