Krajský přebor

Hrušky – Rosice 1:2 (1:1)

V 11. minutě měli hosté první šanci po chybě Nesrsty, ale Čapka zachránil. Ve 12. minutě po chybné rozehrávce Blinkala Rosičtí otevřeli skóre střelou z 25 metrů. V 19. minutě měli velkou šanci Hrušečtí, ale Čápek neproměnil. V 25. minutě přišlo vyrovnání, kdy Vyrubalík po samostatné akci s přispěním hostujícího obránce skóroval. V 35. minutě odstoupil domácí gólman Čapka, kterého nahradil Hanzel. V 56. minutě hosté nevyužili výhody pokutového kopu. Brankář Hanzel vyrazil. V 69. minutě hosté nastřelili tyč. V 72. minutě nevyužil Vyrubalík svoji šanci. V 85. minutě měli Hrušečtí svou největší šanci, když Vyrubalík přihrál Blinkalovi, ale jeho střelu gólman hostí chytil. Pak přišel trest. Rosičtí nastřelili tyč a dorážka skončila v domácí brance.

I. A třída

Kostice – Šardice 2:4 (2:1)
Do posledního utkání sezony vstoupili Kostice dobře. Během 20 minut vedly brankami Darmovzala a Juhase 2:0 a ještě několik velkých šancí neproměnily. V 34. minute však Staňa vstřelil kontaktní gól na 2:1. Druhý poločas domácí absolutně nezvládli. V 49. minutě Štastný vstřelil vyrovnávací gól a po něm větší aktivitou Šardice domácí jasně přehrály. V 57. min Fojtík zápas otočil ve prospěch hostů a když přidal stejný hráč v 85. minutě další branku, bylo o zápasu rozhodnuto.

Velké Pavlovice – Dubňany 4:1 (1:0)
Utkání druhého týmu se třetím bylo rozhodnuto již na samém počátku. V 6. minutě byl faulován ve vápně Tesařík a Šabata nařízenou penaltu proměnil. Vzápětí byl za urážku rozhodčího vyloučen hostující Šimek. Domácí výhody využívali k šancím, které ale nedokázali proměnit. Na 2:0 zvýšil domácí Vondra, další branku přidal po hrubce brankáře Jambor. Poté se z ojedinělého protiútoku trefili i hosté a snížili na 3:1. Poslední branku utkání vstřeli opět Vondra .

Novosedly – Tišnov 2:5 (1:1)
Domácí očekávali pasivního a sestupem zlomeného soupeře, opak však byl pravdou. Omlazený celek hostí předvedl velmi sympatický projev a svou budoucnost nemusí vidět příliš černě. Naopak domácí byli zbytečně nervózní, pomalí, unavení a konec soutěže je pro ně vysvobozením. V první půli ještě udržovali vyrovnaný průběh a po vedoucím gólu hostí stačili ještě vyrovnat. Klíčový moment na získání vedení v podobě pokutového kopu nevyužil Knec. V dalším dějství už domácí bezmocně přihlíželi narůstajícímu skóre na straně hostí, kteří do poslední minuty střetnutí nepolevili v tempu a stanovili výsledek na 5:2 ve svůj prospěch.

Tvrdonice – Bučovice 0:2 (0:2)
Hráči Tvrdonic nabídli svým příznivcům fotbal průměrné úrovně. V úmorném vedru si asi byli až příliš vědomi toho, že výsledek tohoto utkání již nemůže ohrozit jejich účast v I.A třídě v příštím ročníku, a tak k tomuto utkání přistoupili. Hosté zaskočili domácí jednoduchou a přímočarou hrou a o výsledku utkání rozhodli prakticky už v prvních šestnácti minutách. Po vstřelení druhé branky již tak pomalé tempo upadlo a všem bylo jasné, jak toto utkání dopadne. Domácí si prakticky za celý zápas nevytvořili jedinou brankovou příležitost. Soupeřovu branku ohzozili na celé utkání jedninou střelou, která byla spíše propagační.

Vacenovice – Lanžhot 1:1 (0:1)
Lanžhotští odjížděli k existenčnímu zápasu do Vacenovic. Už v 11. minutě skončila Kyclova rána těsně vedle branky domácích. V 19. minutě po chybě obrany překonal domácího brankáře Faljšík. Domácí zahrozili až v 39. minutě, kdy křižnou střelu brankář hostů vyrazil na roh. Ve druhé půli domácí vyrovnali už ve 46. minutě Nedvědem. Hostující Kycl měl ještě příležitost v 65. minutě, ale to už bylo ze strany hostů vše. Domácí převzali iniciativu a během posledních deseti minut si vytvořili pět vyložených šancí, které ale brankou neskončily.

I.B třída

Přítluky – Podivín 1:5 (0:4)
Domácí, s vědomím jistého sestupu do okresního přeboru, vstoupili do utkání vlažně a po hrubých chybách v obraně umožnili rychlým útočníkům hostů otevřít skóre již v 8. minuty. Ve 12. minutě to bylo 2 : 0 a když hosté zvýšili ve 24. minutě na 3: 0, bylo všem jasné, že utkání je rozhodnuté. Zejména, když do konce prvního poločasu zvýšili na 4 : 0. Tři branky vstřelil Dohnal a jednu Karel Švestka. Ve druhém poločase i přes několik vyložených šancí padly dvě branky, a to na každé straně po jedné.

Vracov – Bavory 1:4 (1:1)
V úvodní dvacetiminutovce ohrožoval Vlasáka především Šifel. Bavory zahrozily až ve 26. minutě. Hlavička Hamára skončila těsně nad brankou. Domácí se prosadili ve 40. minutě, kdy se trefil Kudlík. Bavory ještě do poločasu srovnaly. Rozhodčí odpískal pád Šmída ve vápně a kopala se penaltu. Sám Šmíd ji proměnil a poločas byl 1:1. Ve druhém poločase si zkušení hosté vývoj utkání pohlídali a po dvou střelách Furcha a jedné Ráztočného otočili výsledek ve svůj prospěch na 1:4.

Velké Bílovice – Hodonín 1:2 (1:0)
Již od prvních minut byli domácí lepším mužstvem a vytvořili nejednu slibnou příležitost ke vstřelení branky. Po řadě nevyužitých šancí se prosadil ve 32. minutě z pokutového kopu Olszlý, který poslal Velké Bílovice do vedení. Pak přišly velké chvíle brankáře Džuny, který se proti ofenzivě hostujícího Hodonína blýskl několika hezkými zákroky. Druhá půle přinesla úplně opačný průběh. V 65. minutě srovnal z přímého kopu Žurovec, domácí sice měli ihned naději na to, že na gól soupeře odpoví, Osička však v koncovce selhal. V 72. minutě tak udeřilo na druhé straně, dalekonosnou pumelicí ze střední vzdálenosti se zaskvěl Jakubíček a zajistil svým barvám cenné tři body.

Únanov – Popice 2:2 (0:1)
Prvních dvacet minut se sice hosté prezentovali relativně slušnou hrou, díky níž vytěžili také vedoucí branku z kopačky Dulínka, zbytek zápasu ale měli domácí plně pod kontrolou. Únavov srovnal ihned po prvním poločasu, respektive v 48. minutě. Obrovský tlak přetavili domácí v kýženou vedoucí branku v 70. minutě, pak však přišlo menší zakolísání, čehož hosté nemilosrdně využili. V 82. minutě totiž vyrovnal stav Richter. Únavov svého soupeře nadále přiváděl do úzkých, což mu v 88. minutě přineslo penaltu, tu však trestuhodně zahodil. Popice tak získaly bod i přesto, že byly povětšinu zápasu horším mužstvem.

Lednice – Blatnice 9:1 (3:1)
Domácí se rozloučili se sezonou rekordním vítězstvím. Ovšem utkání začalo překvapením. Ve 4. minutě utekl hostující Ondroušek a vstřelil úvodní branku. O několik minut později byl vyloučen hostující hráč. V 19. minutě vyrovnal Fobl, o chvíli později po druhé červené kartě hráli hosté již v devíti. Domácí poté ovládli hřiště a do poločasu se trefili Ševčík s Foblem. Ve druhé půli pokračovala Lednice v náporu a její hráči si s chutí zastříleli. Schwach sólem přes půl hřiště, Kaňa přehodil brankáře. V závěru se trefil i Bartošík s Průdkem a další dvě branky přidal Fobl.