V krajském přeboru se týmům příliš nedaří

BŘECLAVSKO - Zatím rekordní výhru si připsali Bavory, které rozdrtily Bučovice 7:0. V tomto kole I.B třídy se nepovedlo ani jednomu týmu z Břeclavska získat více než jeden bod.

17.9.2007

Brazilec Flávio Ferreira z Bavor v posledních kolech dokazuje, že střílení branek je pro něj hračka . Foto: Deník/Jaroslav Kicl

Krajský přebor

FC Veselí – Mikulov 3:0 (1:0)

Ve 22. minutě přihrál Grossman Svobodovi, který poslal domácí do vedení. Ve 30. minutě vystřelil mikulovský Gábor, brankář Hudeček míč vyrazil a Málek spálil velkou příležitost na vyrovnání. Ve 45. minutě neproměnil velkou šanci na druhé straně Svoboda, který se ale hned na začátku druhého poločasu prosadil. Grossman centroval z levé strany, brankář Novotný míč vyrazil a Svoboda se trefil do odkryté branky. V 87. minutě přihrál Prajza Šebestovi, který se řítil sám na Novotného a svůj únik zakončil brankou.

I. A třída

Novosedly – Bosonohy 3:1 (1:0)

Domácí se ze začátku nemohli svými centry do vápna prosadit. Ve 20. minutě se však do voleje opřel Žůrek a pod břevno vstřelil první branku utkání. Ve druhé půli zvýšili domácí až v 61. minutě. To se po samostatné akci prosadil Svoboda. Hosté po chvíli snížili na 2:1. Mucala v 70. minutě zvýšil na drozdíl dvou branek. V závěru domácí nevyužili dvě dobré příležitosti.

Velké Pavlovice – Vacenovice 2:0 (2:0)

Už v první minutě dostali hosté tvrdou ránu. Z rohového kopu se totiž prosadil nikým neatakovaný Vašek. Vacenovice sice otevřely hru a snažily se srovnat, k úspěchu to ale nevedlo. Naopak domácí udeřili podruhé. Neomylnou ránu z voleje totiž předvedl Tesařík. Po poločase vsadily Velké Pavlovice na defenzivní kartu, hosté se neprosadili, a tak duel skončil poločasovým výsledkem.

Bavory – Bučovice 7:0 (3:0)

Od začátku zápasu udávali tempo hry hráči Bavor. První gól padl po kombinační akci Furcha s Ferreirou a do prázdné brány zakončoval Prachař. V 31. minutě opět po centru ze strany zakončoval nadvakrát Novotný. Do poločasu jěště zvýšil Novotný po rohovém kopu. V 46. a 51. minutě druhého poločasu zvýšil opět Novotný a uzavřel tím svůj čtyřgólový ůčet. V 65. minutě nahradil Kocha Hamár a jeho první dotek s míčem znamenal zvýšení. V 75. minutě jěště využil nedorozumění hostující obrany Brazilec Ferreira a uzavřel skóre na 7:0. V závěru jěště neproměnili své šance Hamár a Furch.

Slavkov – Tvrdonice 0:0

Obě mužstva měla velký podíl na to, že se hrála pohledná kopaná. S výsledkem museli být aktéři tohoto utkání nakonec také spokojeni. Hra se po celou dobu přelévala z jedné strany na druhou a při troše štěstí mohla obě mužstva vstřelit gól, ale o úplně vyložených šancích se hovořit nedá. Utkání bylo oboustranně takticky zvládnuté a bez chyb.

Lanžhot – Rohatec 0:4 (0:2)

Rohatečtí zničili Lanžhotu hody. První půle byla sice vyrovnaná, avšak ujaly se brejky Rahotce. Ve 35. minutě se trefil Korbel a ještě do pauzy zvýšil Mašina. Ve druhém poločase se třetí brankou rozloučil s rohateckým dresem Rosypálek. Po faulu na Vrbu uzavřel skóre z penalty kapitán Dobeš. V závěru ještě chytil domácím penaltu Šrůtka.

Šardice B – Kostice 0:2 (0:1)

Kostice prolomily sérii nevydařených zápasů. První půlhodinu však byly hosté pod tlakem a bránu domácích neohrozili. Ve 41. minut vystřelil ze vzdálenosti 35 metrů Hübner, domácí brankář jeho tvrdou střelu neudržel a dobíhající Bezuchý otevřel skóre utkání. Ve druhém poločasu měli opět ze hry více domácí. Největší šanci promarnily Šardice v 50. minutě, kdy osamocený domácí hráč trefil jen tyč odkryté brány. Hned v zápětí z protiútoku běžel od půlící čáry sám na bránu kostický Bezucký, ale jeho střelu brankář zlikvidoval. O utkání rozhodl trestný kop v 65. minutě, který opět z velké vzdálenosti přetavil v branku Hübner.

I.B třída

Blatnice – Vel. Bílovice 3:2 (3:0)

Domácí se ujali vedení hned z první akce v 6. minutě. Na přímý kop si nejlépe naběhl Balko a otevřel skóre. Po neodpískaném faulu na půlce na stopera hostů domácí využili nekoncentrovanosti hostující obrany a Vavřík pohodlně vstřelil v 33. minutě druhou branku. V závěru poločasu Uher ve 43. minutě upravil stav první půle na 3:0 pro domácí. Hosté ve druhém poločase zatlačili domácí mužstvo na jeho polovinu a ve 48. minutě Oslzlý vymetl z voleje domácí šibenici. Až střela Lukáše Osičky v 70. minutě zapadla za domácího brankáře. Největší šanci na vyrovnání spálil v 82. minutě Herzán.

Lednice – Vracov 0:0

Utkání bylo především soubojem brankářů. Domácí Podškubka, ani hostující Zálešák za svá záda nepustili ani jedniou střelu. Vracov byl v zápase lepším týmem, což dokládá několik samostatných nájezdů. Ty však bravůrně zlikvidoval bomácí gólman. Lednice se mohla posadit hlavně po rohových kopech, především po šanci Wolgemutha.

Bzenec – MSK Břeclav B 1:1 (0:0)

Utkání břeclavské rezervy mělo tradiční průběh. Za první půli si její hráči vypracovali mnoho vyložených šancí. Očenášek, Dolíhal ani Veverka se ale neprosadili. Ve druhé půli pokračovali hosté v náporu, branku vstřelil v 60. minutě Tresinger, který dorážel Dolíhalův trestný kop. Břeclavští poté přestali hrát. Hosté vyrovnali hru a patnáct minut před koncem po rohu srovnali .

Hodonín – Podivín 1:1 (1:1)

Mírný tlak hostů byl korunován nádhernou ranou Martina Švestky z pětadvaceti metrů, která skončila v síti. Podivín ovládal hru, pak ale zbytečně fauloval před šestnáctkou. Přímý kop prošel zdí a domácí dorážkou srovnali. Ve druhém poločase byl poslední tým tabulky Podivínu minimálně rovnocenným soupeřem. Domácí nastřelili tyčku, konstrukce zněla i na druhé straně. Přímý kop Martečíka se odrazil od břevna, dorážka kapitána Řezáče ale trefila stejné místo a další branka již ve druhé půli nepadla.

17.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 15 000 Kč Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních POKOJSKÁ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 9.10.2018/ Hledáme pokojskou se zájmem a kladným vztahem k dané pozici. Zkušenosti s prací pokojské výhodou, ne však podmínkou. Rádi zaškolíme. Požadujeme bezproblémovou dopravu do práce a ochotu učit se novým věcem, čistý trestní rejstřík je nutností. Směny určuje zaměstnavatel. Firemní benefity. Zaměstnavatele kontaktujte e-mailem: hotel@templ.cz nebo osobně na adrese Hotelu Templ Mikulov, Husova 305/50.. Pracoviště: Bonum templum s.r.o. - provozovna hotel templ, Husova, č.p. 305, 692 01 Mikulov na Moravě. Informace: Gabriela Shromáždilová, +420 725 117 521. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 20 000 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků ŘIDIČ VZV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: 11.10/19.6.2017 - obsluha výrobní linky - příprava, dovoz a vývoz hotového zboží od linky. Min. vyučen (obor nerozhoduje), průkaz na VZV, zodpovědnost, flexibilita. KONTAKT: Hromková B., tel.: 519 301 044, e-mail: b.hromkova@arens-Oberflaechenfullservice.com , Místo výkonu práce: Břeclav. Pracoviště: Arens oberflächenfullservice s.r.o., Lidická, č.p. 3453, 690 03 Břeclav 3. Informace: Blanka Hromková, +420 519 301 044. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 500 Kč Prodavači v prodejnách PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 26.9.2018/ Místo výkonu práce: SEDLEC U MIKULOVA 259, Zaměstnavatele kontaktujte emailem: kariera@jednota.cz, Zaměstnavatel akceptuje i základní vzdělání. Směnnost různá, řídí se rozpisem směn. Práce na dobu určitou - 6 měsíců, na základě zhodnocení výsledků práce převod na dobu neurčitou. Zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické práci, zájem pracovat v týmu. Stálý výdělek za dobře odvedenou práci, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na stravování, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona. Datum nástupu dohodou, nejpozději od 1.11.2018. Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás - Kariéra. Pracoviště: Jednota, spotřební družstvo v mikulově, Kostelní nám., č.p. 157, 692 01 Mikulov na Moravě. Informace: Lucie Skácelová, +420 519 500 958. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 130 Kč Zámečníci strojů ZÁMEČNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 130 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: 15.10./ pozice pro vyučené v oboru. Součástí práce je práce na ohýbačce, nůžkách i na soustruhu. Znalost ovládání CNC výhodou. Zámečníky bez praxe rádi zaučíme. Poskytujeme finanční příspěvek při 100% docházce za měsíc. Kontaktujte nás telefonicky nebo osobně v pracovní dny od 7,00-15,00, mailem kdykoliv.. Pracoviště: Stift container spol. s r.o., U Zastávky, č.p. 11, 691 06 Velké Pavlovice. Informace: Alena Mlýnková, +420 519 428 157.

Markéta a Dalibor Nedělovi jsou chloubou břeclavského Slováckého veslařského klubu.

Při veslování utíkám od problémů, říká mistr republiky Dalibor Neděla

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

-

Lahůdky k fotbalu? V Kunštátu debrecínka, ve Velkých Pavlovicích smažený sýr

Jižní Morava /GASTROTIPY NA ZÁPASY/ – Pro mnohé fanoušky patří k fotbalu, stejně jako góly a ofsajdy, dobré jídlo a pivo. Na stadionech po celém kraji je nabízí kluby v hospodách přímo ve fotbalovém areálu. Deník Rovnost proto přináší tipy na občerstvení při nejbližších fotbalových zápasech.

-

Výhoda v ofenzivě? Dva kanonýři v jednom klubu

Jižní Morava - Když přesně nezamíří jeden z kanonýrů, bez problému ho zastoupí druhý. Vzájemně se doplňují v přípravě i proměňování gólových šancí. V jihomoravských krajských fotbalových soutěžích je momentálně sedm klubů, které táhne vyrovnané ofenzivní duo z první pětky tabulky střelců – Sparta Brno, Slatina, Dobšice, Lednice, Hroznová Lhota, Želešice a Nikolčice.

Břeclav držela krok jenom poločas

Blansko, Břeclav /FOTOGALERIE/ – Po prvním poločase se zdálo, že by fotbalisté MSK Břeclav mohli zaskočit divizního lídra z Blanska, ovšem favorit po přestávce ukázal svoji kvalitu.