Velmi dobrý začátek soutěže mají loni nevýrazné Novosedly. Tři zápasy pro ně letos znamenaly devět bodů. V domácím zápase proti rezervě třetiligového Znojma, které letos ještě nebodovalo a má hrozivé skóre 4:12, budou spoléhat na kanonýra Trpišovského. Ten má na jaře vynikající střeleckou formu.
Ve skupině B I.A třídy hraje domácí zápas Slavoj Velké Pavlovice. Domácí zatím vytěžili jen dva body za remízy, jejich soupeři mají o tři více. Oba si v posledním kole shodně připsali jeden bod za remízu. Dubňany hrály doma s Bučovicemi bez branek, Slavoj 1:1 v Lanžhotě.

Tvrdý oříšek čeká na Hlohovec, který po sestupu z krajského přeboru svými výkony rozhodně neoslňuje. Naposledy se protrápil k vítězství proti oslabenému Rajhradu. Ve čtvrtém kole navíc zajíždí na půdu Palavanu Bavory, který je v tabulce prozatím druhý. V posledním zápase navíc ukázal psychickou sílu, když otočil ve vítězství zápas v Rohatci, kde již prohrával o dvě branky.

Lanžhot poprvé bodoval až v posledním kole za remízu s Velkými Pavlovicemi. Získat další body bude problém, protože na hřiště do Lanžhota přijede juniorka Šardic, která naposledy porazila Šlapanice a získala tak první letošní body.

V I.B třídě hraje na domácím hřišti jediný tým z břeclavského okresu. Lednice přivítá družstvo ze Žádovic, které v minulém kole překvapivě dokázaly uspět na hřišti Podivína, přestože domácí měli mnohem více šancí. Ledničtí zato neměli sebemenší práci na hřišti Slovanu Bzenec, který vyprovodili 5:0. Lednice poprvé v sezoně hrála v kompletním složení a hned se to na její hře projevilo.