Z týmů krajského přeboru odehrají poslední zápas na domácí hřišti Mikulov a Hrušky. Oba týmy jsou již bez starostí a mohou tedy své diváky spíše pobavit. Mikulov přivítá Ratíškovice, které mají na domácí jednobodovou ztrátu. Hosté se dobrým finišem vytáhli v závěru sezony na solidní dvanáctou pozici.

Na hřiště Hrušek přijede tým z Rosic, který v minulém kole remizoval v přestřelce s Hlohovcem 4:4. Hrušky naposledy prohrály s průměrným Ráječkem. V tabulce jsou třetí od konce, a tak si budou chtít fanoušky naklonit výhrou.

O třídu níž přivítají Novosedly poslední Tišnov. Novosedly hrají celou sezonu ve středu tabulky a pro domácí by neměl být jasný sestupující překážkou.
Ve druhé skupině třetí Velké Pavlovice nemají šanci na postup, mohou ale vážně promluvit do konečného umístění. Na svém hřišti přivítají Dubňany. Ty jsou nyní na druhém místě se stejným počtem bodů jako Velká nad Veličkou. Pokud Velké Pavlovice nenechají svému soupeři žádné body, postoupí Velká.
Tvrdonice přivítají Bučovice. Oba týmy jsou ve spodní polovině tabulky, sestupové starosti se jim ale letos vyhly.

Soupeři s podobným postavením se potkají i v Kosticích. Tam domácí přivítají rezervu Šardic. V případě úspěchu hostů si oba soupeři vymění pozice v tabulce. Pokud budou mít po zápase tři body domácí, pouze zvýší náskok před svýms oupeřem.

Do Přítluk, které letos postihl sestup, přijede Podivín. Hosté se ke konci sezony dostali na lepší příčky. Do Přítluk ale pojedou oslabeni o několik hráčů.
Lednice už také nemůže pomýšlet na vylepšení postavení. Vítězstvím nad Blatnicí pouze může potvrdit čtvrté místo. Blatnice je oproti tomu na čtvrtém místě od konce, utkání má tedy jasného favorita.

Velké Bílovice přivítají Hodonín, který na tom není dobře. Okupuje desáté místo tabulky. Domácí jsou na sedmém místě, na které spadli po několika neúspěšných zápasech, v nichž doplatili především na neschopnost svých útočníků.