O nápravu se může pokusit Lanžhot. V minulém kole vyhořel na hřišti Šlapanic a na jeho bodovém kontě svítí nula. Toto kolo přivítá družstvo Velkých Pavlovic. I Slavoj ztratil překvapivou výhru nad Bučovicemi až v závěru a s bodovým ziskem také nemůže být spokojený.

Kostice prozatím okupují poslední příčku tabulky, mají nejhorší statistiku inkasovaných branek. Ani tentokrát to nebude mít tým z Podluží jednoduché. Na jeho hřiště přijede Slavkov u Brna. Nováček soutěže v prvním kole uloupil body z Lanžhota a minule rozdrtil rezervu Šardic.
I třetí zástupce Podluží , Tvdrdonice, si vstup do soutěže představoval jinak. Dvě prohry a jediný vstřelený gól je málo. První body mohou na domácím hřišti získat od Vacenovic, ktreré v minulém kole přežily přestřelku s Hlohovcem.

Právě hlohovecký Sokol bude domácím mužstvem v utkýání s Rohatcem. Domácí budou chtít odčinit výbuch ve Vacenovicích. Přestože vstřelili na soupeřově hřišti čtyři branky, neukořistili ani jen jediný bod. Proti Rohatci se gólové hody nedají očekávat, nedostali totiž ještě ani jednu branku.
V I.B třídě se chystá derby okresních měst. Na stadion do Poštorné si rezerva břeclavského MSK pozve družstvo Hodonína. Zatímco domácí mají po dvou kolech plný bodový zisk, hosté nemají bod a žádný a skóre 1:6.

Velké Bílovice mají zatím jediný bod. Proti Žarošicím budou chtít odčinit smolnou prohru s Vracovem. Bodové konto jejich soupeře zatím zeje prázdnotou, lze tedy očekávat tuhý boj.
Do Podivína přijedou Žádovice, které mají jen jeden bod. Domácí jsou po kanonádě v Lednici lační po dlaším úspěchu a hostům mají navíc co oplácet z jarní části loňské sezony.