A právě za tyto cenné služby dostal o víkendu v boleradickém divadle ocenění, které si v minulých letech převzali další fotbalisté břeclavského klubu jako Dvořák, Demjanovič, Simandl nebo naposledy Prokop. Právě v Břeclavi se mu otevřely dveře do velkého fotbalu. Momentálně ho totiž zkouší juniorka Vysočiny Jihlava.

Do Boleradic dorazil krajní obránce vlastně jen na otočku. „Jsem v Jihlavě na zkoušku a domů jsem přijel jen na chvíli, právě kvůli galavečeru. Byl jsem pozvaný a myslel jsem, že dostanu nějaké ocenění, ale stále moje jméno nepadlo, až jsem si myslel, že na mě zapomněli. Už jsem začínal být nervózní. A pak to přišlo úplně na konci. Samozřejmě jsem byl šťastný," potvrdil mladý fotbalista, který z rukou senátora Jana Hajdy převzal pohár a pamětní diplom.

Stejně jako řada dalších oceněných fotbalistů, fotbalistek, trenérů, funkcionářů a legend okresní kopané.

Seznam oceněných
Dospělí: Rybár Rostislav (Perná), Machala Lukáš (H.Věstonice), Zástěra Libor (Křepice), Košťál Zdeněk (Ch.N.Ves), Černý Zbyněk (Březí), Sedláček Radek (Hlohovec), Štyks Miroslav (Novosedly), Měřínský Tomáš (V. Pavlovice), Pálka Přemysl (Zaječí), Malár Vladimír (Hrušky), Levčík Patrik (MSK Břeclav).
Dorost: Sedláček Lukáš (Křepice), Škrobáček Darek (Lanžhot).
Žáci: Straka Vojtěch (Lanžhot), Havlík Patrik (V.Pavlovice), Navrátil Filip (Mikulov).
Ženy: Ciprysová Ema (Lanžhot), Zemčíková Michaela (V.Pavlovice).
Trenér: Straka Miroslav(Lanžhot), Ryšavý Bohdan (Novosedly), Balga Petr (Lanžhot).
Funkcionář: Sáček Ferdinand (Šitbořice), Schallenberger Miroslav (Lednice), Skrýval Lubomír (Rakvice), Peška Josef (M.Žižkov), Štogl Karel (Mikulov).
Cena fair play: Rehák Stanislav (Lanžhot).
Osobnost okresu: Žákovský Bohumír (Břeclav), Drabálek Josef (Šitbořice), Tichý Jiří (Podivín)