To jeho sobotní soupeř je na tom o poznání lépe. Spartak Hulín je v MSFL nováčkem a počáteční los mu nebývale přál, když hrál hned třikrát po sobě na domácím trávníku. V prvním kole sice podlehl Zábřehu 0:1, v dalších zápasech ale přehrál Líšen (2:1) a zaskočil i favorita z Frýdku–Místku (2:0). Po zásluze mu tak patří čtvrté místo, jen o skóre za Jihlavou B.

Hulínský klub, který momentálně trénuje Josef Pospíšil, je pro břeclavské fotbalisty velkou neznámou. Ještě nikdy se s ním v MSFL neutkali, historie však pamatuje na divizní boje v letech 2000–2004, kdy zápolil s břeclavským Slovanem.

Už v sezóně 2008/2009 si dal hulínský klub smělý cíl, a to postup z divize. Odpovídaly tomu i posily týmu. Vedení klubu přivedlo do klubu fotbalisty s prvoligovými zkušenostmi. Šlo zejména o Michala Ševelu z Olomouce a Jaroslava Lacigu se zkušenostmi z Opavy nebo Jablonce. Tito fotbalisté v klubu působí i dnes, přestože se klubu v předminulé sezóně postoupit nepodařilo, když je porazila Líšeň i Šardice.

Letos na jaře už to ale vyšlo. Hulín sice skončil až třetí za juniorkou Zlína, druhé Jakubčovice však své místo z ekonomických důvodů Hulínu přenechaly.

Utkání 4. kola MSFL mezi MSK Břeclav a SK Spartak Hulín se uskuteční v sobotu 28. srpna od 16:30 na stadionu na Lesní ulici.

Předpokládané sestavy:

MSK Břeclav: Hladký – Polák, Schwarz, Michal, Demjanovič – Navrátil, Dvořák, Jakubovič, Simandl – Veselý, Bielčik

SK Spartak Hulín: Štěpán – Barcuch, Zlámal, Číhal, Václavíček – Mršťák, Kadlec, Laciga, Crla – Otruba, Ševela.