Po většinu času však byl zápas vyrovnaný. Skóre otevřel v 58. minutě Pavel Lapeš, který naskočil do hry po půli. Domácímu celku se povedlo bleskově zareagovat, když se o tři minuty později prosadil Malata.

Poslední slovo však měli hosté. „Rosice skončily v divizi na druhém místě, jsou kvalitním celkem a vyhrát na jejich hřišti lze brát jako úspěch," hodnotil kladně generálku trenér MSK Karel Bečka, kterému už se rýsuje soupiska pro nový soutěžní ročník. „Naše sestava se již vykrystalizovala tak, že mám z větší části jasno, s jakým základním kádrem vstoupíme do MSFL. Z Ruska by se měl již vrátit Igor Tcybrov, k dispozici budou i Ivan Dvořák a Jakub Šenk, padne i rozhodnutí o možném setrvání Antonína Horvátha a Ondřeje Ulmana v kádru," uvedl Bečka.

První mistrovský zápas nové sezony sehrají břeclavští fotbalisté již tuto sobotu od 16.30 hodin na domácím hřišti proti Vyškovu.

Sestava MSK Břeclav: Zádrapa (46. Prokop) – Ulehla (46. Prinz), Dobšíček, Zezula, Hloch – Carvalho (46. Lapeš), Paděra, Simandl, Smirnov (46.Tetur) – Kugler (46. Ulman), Kunc (46. Horváth) (pev)