Znovu po roce se sestakali staří známí z fotbalových trávníků. Při příležitosti ocenení těch nejúspěšnějších, kteří se pohybují kolem fotbalu, byla k vidění přátelská potřásání rukou i úsměvy.

Galavečerem okresního fotbalu provázel osvědčný moderátor Miroslav Strtouhal, který za přispění oceněných nejedou rozesmál nabitý sál.

Vše se ale nejvíce točilo kolem fotbalu a předávání cen. Rozhovory s oceněněnými sice nejprve vázli (mladší kategorie), ti starší a zkušenější dokázali publikum občas pořádně pobavit.

Okresn í fotbalový svaz znovu trochu pozměnil způsob vyhlašování, nedá se však říci, že by to bylo ke škodě věci. Jedinými vítězi tak byli dva nejlepší dospělí fotbalisté - Jaroslav Šebesta z FC Hustopeče, který zastupoval nižší soutěže, a Petr Schwarz z MSK Břeclav, reprezentant vyšších výkonnostních kategorií.

Největšího potlesku se dočkali funkcionáři. Právě oni si to skutečně zasloužili, protože většinou v nelehkých podmínkách tvoří fobtalový život v jejich obci.

Výsledky:

Žáci: Patrik Nasadil, Jaroslav Valenta, Tomáš Horčička.

Dorost: Michal Jílka (Velké Pavlovice), Břetislav Osička (MSK).

Trenéři: Josef Jakeš (Březí), Anděla Jedličková (Charvátská Nová Ves), František Loubek (Přibice).

Rozhodčí: Marcel Koráb (Hustopeče - Nosislav), Josef Novosad (Perná).

Funkcionáři: Jaroslav Bařina (Boleradice), Stanislav Bíza (Vrbice), Josef Jablonický (Lanžhot), Rudolf Kotrba (Kostice), Jan Kopecký (Novosedly), Stanislav Kudlička (Týnec), Cyril Němec (Velký Dvůr), Antonín Macůš (Diváky).

Jedenáctka roku:

Marek Čapka (Tvrdonice)
Dušan Fungáč (Ch. N. Ves)
Petr Knee (Novosedly)
Petr Lang (Přibice) GK
David Prokop (Kostice)
Leoš Pekárek (Hlohovec)
Karel Švestka (Podivín)
Bronislav Vyrubalík (Hrušky)

Jaroslav Šebesta (Hustopeče) - fotbalista roku v okresních soutěžích

Petr Schwarz (Břeclav) - fotbalista roku ve vyšších soutěžích