První garnitura břeclavského fotbalu hrála od 17 hodin na stadionu druholigového 1. FC Slovácko.
Úvod zápasu patřil aktivně hrajícím Břeclavanům. Na rozdíl od úterního domácího zápasu s Opavou se však nedokázali střelecky prosadit, a tak otěže zápasu přebrali domácí a začali diktovat tempo hry.

Problémy hostům dělala hlavně rychlonohá křídla Kubáň s Gondou.
Šance se v zápase rodily hlavně na straně domácích. Nejprve po dvaceti minutách hry hledal Kerbr Psohlavce, u míče byl ale dříve Galla.
O několik minut později se ale už domácí radovali. To nejprve standardní situaci skvěle zahrál Randa přímo na hlavu Formánka. Domácí obránce sice orazítkoval jen břevno, pohotový Psohlavec si ale naběhl přesně a z dorážkou neměl problém.

Slovácko dostalo gólem nový impuls a při snaze hostí o vyrovnání přišel rychlý brejk, který Gonda po čtyřicetimetrovém sólu sice nezakončil, byl ale faulován a pokutový kop, se štěstím, proměnil znovu Psohlavec.

I v druhé půli hrálo prim domácí mužstvo a hosté se k pološancím dostávali pouze po chybách hráčů Slovácka a jednalo se spíše o střely ze střední vzdálenosti.

Naopak Slovácko mělo dost možností ke zvýšení náskoku, Chmelíčkovi při jeho hlavičkách nebylo souzeno dát branku, i když měli hosté několikrát namále a zachraňoval je brankář, který se vyznamenal i po další hlavičce Formánka nebo střele Ondřejky.

Když se v závěru neujala ani střela Simandla na straně jedné, ani neuhodilo po závaru po rohovém kopu před brankou hostí, zvítězilo Slovácko 2:0 a vyslechlo si při odchodu ze hřiště potlesk pěti stovek diváků.

Kádr břeclavské juniorky s několika posilami z A mužstva se zúčastnil pod hlavičkou prvního mužstva turnaje v Boskovicích.
V prvním zápase jen těsně podlehl nováčku druhé ligy Blansku 0:1.

Druhý zápas, který sehráli kvůli nesrovnalostem v organizaci s vítěznou Jihlavou, si za rámeček jistě nedají. Od třetiligové rezervy Vysočiny inkasoval tým posílený pouze o Veselého s Pokorným dokonce deset branek.