Svěřenci trenéra Luďka Zlámala po promluvě do duší odvedli koncentrovaný, kvalitní výkon a jeho výsledkem bylo vítězství 2:1 a tři cenné body do tabulky, znamenající tři kola před koncem jistotu druhé dorostenecké ligy v MSK i pro příští sezonu.

Skóre otevřel ve 29. minutě hlavou Jakub Dobšíček, když zužitkoval rohový kop Michala Poláška. Kroměříž se snažila s výsledkem něco udělat, ale jen kroužila kolem dobře organizované obrany MSK a k tutovkám se nedostala.

Druhou půli začala Hanácká Slávia očekávaným náporem, který ale nepřinesl znovu díky kvalitní obraně žádný gólový efekt.

Naopak v 62. minutě po přímáku Dobšíčka si v šestnáctce domácích na míč naskočil Roman Pafkovič a hlavou přes brankáře zvýšil na 2:0.

Kroměříž dál křečovitě útočila bez valného výsledku. Až v poslední minutě zápasu se jí podařilo snížit po rohovém kopu na konečných 1:2.

„Pochválit musím útočníka Dana Netopilíka, který hodně zaměstnával obranu soupeře, i když od šedesáté minuty byl po zranění Ferbara na útočení sám. Ale i celá obrana v čele s brankářem Maňákem odehrála zápas bez fatálních chyb, které nás dříve srážely," řekl konečně spokojený trenér MSK Luděk Zlámal.