Ve vyrovnané první půli se mnoho šancí neurodilo. Před Gallou bylo poprvé rušno v 15. minutě, ale strážce břeclavské branky zasáhl proti střele z dvanácti metrů s jistotou. Domácí fotbalisté branku hostů téměř neohrozili, jen centr Gajdoše na Pekárka volal po gólu, ale břeclavský kanonýr neviděl lépe postaveného Poredského.

Do druhého poločasu nastoupilo hned sedm nových hráčů v dresu Břeclavi a na souhře to bylo znát. Přesto mohli domácí v 58. minutě jít do vedení, to by však musel Veselý po dobrém napadání trefit prázdnou branku a ne jen její břevno. O minutu později to byl opět Veselý, který si naběhl na výborný Vajbarův centr, ale jeho prudká hlavička těsně minula branku Líšně.

A tak trestal hostující Outrata. Nikým neatakován si převzal dvacet metrů od branky míč a přízemní střelou k tyči rozhodl o výsledku utkání. Alespoň vyrovnat mohl tři minuty před koncem Očenášek, který se po centru za obranu hostů ocitl sám osm metrů od branky, ale jeho střela z voleje zamířila pánubohu do oken.

Sestava MSK: Galla (46. Kovář) – Pokorný, Schwarz, Michal, Jurga (46. Polášek) – Demjanovič (46. Šlancar), Gajdoš (46. Očenášek) – Vajbar, Poredský (46. Dolíhal), Svoboda (46. Machala) - Pekárek (46. Veselý).