Lednice 3. místo, 28 bodů, 38:23.

Moravan již několik let trpělivě zkvalitňuje mužstvo, což se naplno projevuje v aktuální sezoně. Pod vedením zkušeného trenéra Michálka bude i na jaře jedním z hlavních adeptů na postup. Nejlpším střelcem byl Miroslav Fóbl s devíti brankami.

Bořetice 4. místo 26 bodů. 27:18.

O ambicích bořetického klubu před začátkem sezony nikdo nepochyboval. Po několika úvodních kolech vedl bez porážky tabulku, potom se elán trošku vytratil. Je pravděpodobné, že kádr bude ještě posílen a Celtic bude na jaře bojovat o druhý postup v řadě.

Lanžhot 5. místo, 24 bodů, 36:19.

Po sestupu z I.A třídy se Lanžhotu podařilo zkonsolidovat kádr, který pod vedením zkušeného Pavla Šustra patří k tomu lepšímu, co tato soutěž nabízí. Úvod nikterak slavný neměli, druhá polovina podzimu je vymrštil mezi širší adepty postupu.

Podivín 6. místo, 24 bodů, 27:17.

Hlavním problémem Slavoje byla na podzim nevyrovnanost výkonů. Kádr složený ze samých odchovanců dokázal hrát vyrovnanou partii se špčkovými mužstvy soutěže, a naopak se například protrápí utkáním s posledním Doubravníkem. Ve svém středu mají kanonýra Karla Švestku, který si udržuje průměr co zápas, to gól.

Hlohovec 9. místo, 17 bodů, 26:27.

Jedno z velkých zklamání podzimu. Po sestupu se Hlohovec neprotlačil ke špičce tabulky, ale jen do jejího středu. Gratulovat si mohou snad jen angažováním zkušeného útočníka Knoflíčka, nejlepšího střelce týmu.

Velké Bílovice, 10. místo, 17 bodů, 27:38.

Tak toto čekal opravdu málokdo. Po polovině podzimu Velkobílovičtí tabulku vedli, od té doby se jim však podařilo získat jediný bod. Vše „korunovali“os­tudnou porážkou 1:8 na domácí půdě od Lanžhota. Tady jsou jistě velmi rádi, že podzim skončil.

Doubravník, 14. místo, 1 bod, 11:52.

Neslavná bilance reinkarnovaného Tatranu Poštorná. Jediný bod si připsal za bezbrankovou remízu. Kdo však sledoval tým Rudolfa Baránka po celý podzim, musí si všimnout minimálně herního zlepšení. S jedním bojem do jarních bojů, to příliš optimistické není, záchrana však ještě úplně ztracena není. Kdo ví, kdo všechno se na jaře v dresu Tatranu objeví. Práce to však bude náročná.