2. první šance zápasu – útočník Švestka efektně nahrál na jmenovce Karla, který byl v ideální střelecké pozici. Rozhodčí však odmával postavení mimo hru.

4. Po faulu na Průdka zahrávala Lednice standardní situaci. K míči se postavil Wolgemuth, jenž šikovnou střelou prověřil brankáře Podškubku.

7. Létal šel úplně sám na svatyni Lednice. Nedokázal však překonal pozorného gólmana Podškubku, jenž včas vyběhl.

8. Dohnal mohl poslat míč do úplně odkryté branky hostí, pohotovým skluzem se ale zaskvěl Schwach a míč vyrazil do zámezí.

12. Švestka krásně vystřelil z otočky, asi z 25 metrů, jeho ránu ovšem zblokovala pozorná obrana hráz hostí.

15. Marná snaha Lednice. Schwach krásně našel centrem útočníka Průdka, elegantným zákrokem se však zaskvěl brankář Bednařík.

2O. 0:1 – Průdek. Káňa našel nezištnou přihrávkou kanonýra Průdka, který se hlavou nemýlil a poslal Lednici do vedení.

25. Agilní Kaňa převzal míč na polovině hřiště, následně si obehrál protihráče a z 35 metrů vyzkoušel pozornost gólmana Bednaříka.

35. Téměř z 40 metrů vyslal pumelici vstříc brankové konstrukci Podivína Wolgemuth. Jeho povedenou dalekonosnou ránu s problémy domácí brankář vyrazil.

45. 1:1 – Martenčík. K volnému přímému kopu se postavil Martin Martenčík, který lehkou střelou obstřelil zeď. Míč si poté brankář Podškubka nešťastně srazil za záda.

48. Řezáč vyslal jedovatou střelu ze střední vzdálenosti, gólman Podškubka byl ale připraven a míč ztlumil v náruči.

52. Karel švestka běžel nikým neatakován na branku Lednice, pohotový zákrok ve vápně předvedl Wolgemuth, píšťalka sudího zůstala němá.

53. Rychlou střelu bez přípravy vyslal na branku Lednice Karel Švetska, gólman Podškubka byl ale na místě a míč chytil.

59. Fóbl se dostal až do pokutového území Podivína – střela mu však v dobré pozici nesedla.

64. 1:2 – Fóbl. Obránce Čejka nepatrně přidržel útočníka Průdka za rukáv dresu, hlavní rozhodčí byl nekompromisní a nařídil pokutový kop,. Ten suverénním způsobem proměnil útočník Fóbl.

67. 2:2 – Martin Švestka. Na rohový kop si zkušeně naskočil Martin Švěstka a svým hlavičkovým pokusem nedal hostujícímu brankáři Podškubkovi jakoukoliv šanci.

73. Karel Švestka se mohl brankově vyjádřit, jeho rána hlavičkou minula jen o decimetry levou tyč branky Lednice.

77. Wolgemuth se postavil k volnému přímému kopu, ve vzdálenosti 20 metrů od branky Podivína, jeho pokus miřil jen pár centimetrů nad břevno.

78. 3:2 - Karel Švestka. Do pokutového území Lednice se dostal Karel Švestka, který za pomoci teče obránce Wolgemutha poslal míč do sítě. Dezorientovaný brankář Lednice nemohl zasáhnout.

84. Vedení domácích mohl navýšit útočník Dohnal, který se ocitl před brankářem Podškubkou, trestuhodně ale zamířil přímo do něj.