Naopak, do vedení šla záhy Břeclav. Už v šesté minutě zatočil svou střelu do šibenice dražovické branky Herman. To bylo však z útočné snahy Břeclavi na delší dobu vše. Po změně stran začalli přebírat iniciativu hosté, jak domácím hráčům ubývalo sil. Dražovice se stále více tlačily k Matiáškově brance, přímou střelou ho ale neohrozili. To Břeclav spoléhala na brejky do otevřené obrany hostí. Šance sice měli, ale pojišťovací branku už nevstřelili.

„Pozitivum zápasu jsou tři body a fakt, že jsme neobdrželi branku. Začali jsme velmi dobře, dali jsme rychle gól, ale to bylo z naší strany vše. Hra začala být těžkopádná, měli jsme sice tři šance ze standardek, ale ze hry jsme si moc šancí nevytvořili. Bylo to křečovité. Alespoň, že jsme výhru udrželi. Bylo vidět, že vepředu chyběl zraněný Nevídal,“ hodnotil kriticky zápas trenér juniorky MSK Ivan Dvořák starší.

Béčko MSK je po víkendu v čtrnáctičlenné tabulce na jedenáctém místě.

Sestava MSK Břeclav „B“: Matiášek – Kirschner, V. Trensinger (87. Vinklárek), Chromeček, Kalčík – Paulík, Koryčánek, J.Trensinger, Dolíhal – Dunka, HermanJuniorka MSK udržela s Dražovicemi nejtěsnější vedení