Radost z vítězství mu ale pokazilo vyjádření kouče Kněždubu Libora Grabce, který si otevřeně postěžoval na výkon sudího. „Nechci s nikým válčit přes noviny, ale myslím, že reakce Kněždubu byla zbytečná,“ sdělil Kmínek.

Ten si nemyslí, že by rozhodčí Polonec hosty poškodil. „V prvním poločase jsme měli stejně tolik vyložených šancí jako hosté. Ve druhé půli jsme byli mnohem bojovnější a důraznější. Prostě jsme za vítězstvím více šli, jelikož body potřebujeme mnohem více než soupeř. Takže si nemyslím, že by Kněždubu někdo ublížil,“ pronesl Kmínek.

Podle jeho slov rozhodčí Polonec nerozhodoval zápas jednostranně. „Žádnou penaltu ani žádné trestné kopy kolem pokutového území jsme nekopali,“ podotkl zkušený kouč, který se zná z působení ve Veselí nad Moravou i s hráči Kněždubu.

I na gólové situace má Kmínek jiný názor. „Druhý gól stoprocentně byl. Za ten já dám svoji čest. K první brance se vyjádřit nemohu. V malém vápně bylo totiž tolik lidí, že to nemohu posoudit. Sudí ukázal na střed hřiště, nikoliv asistent rozhodčího, jak bylo uvedeno. Pomezní s tím neměl nic společného,“ uvedl Kmínek. Více se k utkání známý kouč vyjadřovat nechtěl.

V Rakvicích je ale bývalý trenér Tvrdonic, Hodonína a Dubňan spokojený. „V klubu je nováčkovský elán. Našel jsem zde velmi dobré fotbalové zázemí a lidi, kteří mají zájem dělat dobrý fotbal,“ pravil Kmínek.

Toho po příchodu z Hlohovce nejvíce potěšil široký kádr. „V týmu mám dvacet hráčů. Z nich je dvanáct perfektních kluků, kteří se mohou prosadit,“ prozradil Kmínek. Nováček z Břeclavska přezimuje s jedenácti body na dvanáctém místě.