Nedělní velikonoční odpolední duel ovlivňoval od úvodu silný vítr, který hráčům obou mužstev ztěžoval rozehrávku. S povětrnostními podmínkami si lépe dokázali poradit hosté. Skóre zápasu otevřel ve 28. minutě Rozkydal. Ještě do poločasu navýšil vedení Sokola z penalty Hoša. Po změně stran dorazil ve 48. minutě už tak nalomeného soupeře Ondroušek, a Krumvíř bez problémů kontroloval pohodlný náskok. Škrabkovi svěřenci navíc mohli přidat i další zářezy, tentokrát ale své šance nevyužili, jedenkrát zachránilo brankáře Hroznovky Kusalíka od inkasování břevno.

Domácí se v průběhu utkání prakticky nedostali do vyložené příležitosti. „To mě možná trochu překvapilo, čekal jsem kvalitnější fotbal. Na druhou stranu vše komplikoval silný vítr. Soupeř odehrál první poločas proti větru, čekali jsme, že se zvedne ve druhé půli, ale tam je asi dorazil náš třetí gól,“ podotkl Káňa.


KRÁLOVÉ PRODUKTIVITY


V úvodních dvou jarních duelech fotbalisté Krumvíře nasázeli dohromady jedenáct gólů, a po víkendu se stali nejproduktivnějším mužstvem soutěže, když v celkovém účtování přeskočili o jednu branku svého nedělního soupeře Hroznovou Lhotu. V 15 zápasech nasázeli hráči Krumvíře už 48 gólů. „Chceme dávat branky, abychom bavili diváky fotbalem. Víme, že dopředu máme velkou kvalitu,“ zmínil Káňa.

V sobotu čeká Sokol další těžká prověrka. Do Krumvíře přijede rezerva Vyškova, která je třetí s desetibodovou ztrátou, ale zápasem k dobru. „Tabulka je momentálně zrádná. Máme sice náskok deseti bodů, ale Vyškov může vyhrát zápas, který má k dobru a pokud porazí nás, bude ztrácet už jen čtyři body. Uvidíme, s jakým týmem přijedou, mohou nasadit hráče z třetiligového Áčka,“ upozornil na sílu nejbližšího soupeře Káňa. Zápas mezi prvním a třetím týmem tabulky začne v Krumvíři v sobotu od 15:30.