Hned v úvodu měla gólovou šanci, ale Gábor se po přihrávce Machaly nedostal k zakončení, když jej odblokovali obránci domácích. Během deseti minut se tato situace dvakrát opakovala na druhé straně, ale hostující obrana si taktéž s útočníky domácích poradila.

Obrázek prvního poločasu byl takový, že domácí se snažili dostat před branku Pálavy vysokými nakopávanými míči a Pálava, v případě, když se občas nepřizpůsobila domácím a pokoušela se hrát po zemi, jasně domácí přehrávala a byla nebezpečná. Takových chvil bylo v prvním poločase málo.Za zmínku stojí ještě neuznaná branka Machaly pro postavení mimo hru.

O přestávce trenér Volf nabádal hráče Pálavy, aby se nebáli hrát svoji technickou hru po zemi a nepřizpůsobovali se stylu domácích, na které nemá ve svém středu hráče. Jeho svěřenci rady poslechli a druhý poločas už byl lepší prvního.
Hned v jeho úvodu Pálava vstřelila vedoucí branku, když po ose Malinka, Žárský, Machala zakončil akrobaticky v pádu hlavou posledně jmenovaný. Po třech minutách bylo srovnáno, když při rychlém přechodu do útoku ztratila Pálava zbytečně ve středu hřiště míč a do odkryté obrany se řítili hráči domácích, kteří povedenou akci zakončili Moniakem.

Hostující Mikulov ovšem nesložil zbraně, dále kontroloval hru a výsledkem byla nádherná branka Kauerem. To již byl na hřišti opět Misař z B mužstva, který měl zásluhu také na třetí brance Pálavy, kterou svým důrazem vstřelil opět Machala. Mikulov hru kontroloval až do konce a odvezl si tři body.

 

Výsledky a tabulky fotbalu v břeclavském regionu