Po bezbrankovém poločase se první prosadili hosté. Aktivní Královič dostal pas za obranu, poradil si i s brankářem Markem a zakončil do prázdné brány. Brno srovnalo po pokutovém kopu, když brankář Klimeš sice Sedlákovu střelu vyrazil, ale na dorážku už byl krátký. Lanžhot se opět ujal vedení po hlavičce Dovhanyuka, skóre uzavřel vlastním gólem Blažík.

Odměnu za skvělé výkony lanžhotským fotbalistům připravil los domácí pohárové soutěže. Ve druhém kole MOL Cupu totiž Sokol přivítá velice atraktivního soupeře - prvoligový Baník Ostrava. Oficiálním hracím termínem je středa 28. srpna, přesný čas bude ještě upřesněn.

Dráhová cyklistka brněnské Dukly Veronika Jaborníková skončila ve sprintu čtvrtá.
Dráhová cyklistka Jaborníková sahala na juniorském MS po medaili

Zbrojovka Brno B - Sokol Lanžhot 1:3
Poločas: 0:0. Branky: 67. Sedlák – 56. Královič, 77. Dovhanyuk, 86. Blažík vl. Rozhodčí: Zavřel – Ehrenberger, Pospíšil. ŽK: 49. Kroutil, 50. Pachlopník, 62. Mach, 80. Slunský – 26. Šenk, 50. Bartoš. Diváci: 210