Krajský přebor


Ráječko – Hrušky2:0 (1:0)

Ráječko potvrdilo dobrou formu z posledních zápasů. Domácí měli v prvním poločase obrovský tlak, jenž korunovali střelou Španěla, kterou do vlastní sítě tečoval hrušecký hráč. Další velkou šanci chytilů hostující brankář Čapka. Hra se poté vyrovnala, Hrušky se dokonce dostali do jedné šance, kterou ale neproměnily. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná. Hrušky ale opět doplatily na teč vlastní obrany. V 70. minutě Sehnalova střela po kontaktu hráče Hrušek skončila znovu v síti.

Doubravník – Mikulov 0:6 (0:4)

Pálava odjížděla do Doubravníku potvrdit účast v krajském přeboru. V 11. minutě Hrouzek našel volného Malinku, který s přispěním domácího brankáře vstřelil branku - 0:1. V zápětí Málek nahrál Fialovi, ten z 20 metrů vyslal ránu na brankáře, jenž ji zneškodnil. Žárský přihrál ve 20. minutě Machalovi na hranici pokutového kopu, ten obešel jak obránce, tak i brankáře a zvýšil náskok hostí - 0 : 2. Bělský nezištně našel Ondryáše, který ve 26. minutě dal s přehledem další gól – 0:3. Pálava stále vyvíjela tlak na branku domácích, což využil Kubánek, když odraženou střelu vrátil nekompromisně do sítě a upravil skóre prvního poločasu na 0 : 4. Pálava s vědomím náskoku polevila a výsledek jen mírně upravila Kubánkem, jenž vstřelil dvě branky na konečných 0 : 6.

I. A třída


Lanžhot – Velké Pavlovice 3:0 (0:0)

Hosté, kteří ztratili v předešlých kolech šanci na postup, přijeli do Lanžhota v sestavě doplněné o dorostence. Domácí byli v náporu a předváděli festival neproměněných šancí. V 1. a 2. minutě měl vyloženou brankovou příležitost Flajšík. Ve 20. minutě pohotově zneškodnil brankář hostí pohotovou střelu Kycla. Ve 28. minutě efektně střílel z blízka Uher, zamířil ale vysoko nad branku. Střeleckou nemohoucnost protrhl ve 41. minutě Hollang a o minutu později se prosadil Uher. Po změně stran, v 57. minutě, předvedl střelu ze šestnácti metrů Kycl a stanovil výsledek střetnutí na konečných 3:0 pro Lanžhot.

Tvrdonice - Vacenovice 3:2 (2:0)

Do předposledního zápasu sezony vstupovali Tvrdoničtí s povinností získat tři body, hned od počátku to bylo také znát, že chtějí jít za svým cílem. Územní převahu proměnili ve dvoubrankové vedení. V úvodní pětačtyřicetiminutovce se gólově vyjádřil Jakub Mrlák, o pár okamžiků později se k němu připojil další úspěšný střelec Michal Kouřilek. Druhý poločas hned od začátku naznačoval, že se hosté z Vacenovic nespokojí s prohrou, což bylo znát na jejich zlepšené hře. Zvláště když na domácích již v 60. minutě byla znát únava z fyzicky náročné první půle. Tuto skutečnost dokázali hosté dokonale využít do 85. minuty, kdy srovnali skóre. Domácí se ale o dvě minuty dostali do šance, jíž proměnil Mrlák.

Tasovice – Novosedly 1:2 (1:1)

Domácí začali svižně a už v 7. minutě, po chybách v hostující obraně, vedli 1:0. V náporu pokračovali dál a během dvaceti minut neproměnili tři čisté šance, což je tak rozhodilo, že přenechali prostor hostům. Novosedly nečekaně v 36. minutě po centru Mucaly vyrovnaly díky hlavičce Sýkory. Sebevědomí domácích definitivně zchladil v 70. minutě Trpišovský, který přesnou střelou do šibenice dostal hosty do vedení, jež se ukázalo jako rozhodující pro celý vývoj zbytku zápasu.

Kostice – Vacenovice 2:1 (0.0)

V prvním poločase byla na mokrém terénu k vidění méně kvalitní a nepřesná hra z obou stran. Hned v úvodu druhého poločasu se snažil kostický Darmovzal přehodit vyběhnutého brankáře hostí, ale přestřelil i bránu. Utkání se nadále odehrávalo vyrovnaně až do 68. minuty, kdy se po rozehraném trestném kopu a hlavičce Strušky ujaly Kostice vedení. Na 2:0 zvýšil v 79. minutě individuální akcí v pokutovém území Darmovzal. Hosté ještě zápas dokázali zdramatizovat v 85. minutě brankou Plška vstřelenou z trestného kopu. Domácí Kostice si už ovšem vítězství sebrat nenechaly a zápas dovedly s úspěchem do vítězného konce.

I. B třída


KEN Veselí - Bavory 1:8 (0:4)


Zápas byl naprosto jednoznačnou záležitostí. Bavory si šly od počátečních minut bez jakýchkoliv potíží za svým cílem, tedy ziskem tří bodů. Bylo jen otázkou času, jak bude skóre zápasu narůstat. Své kvality nejprve potvrdil Šmíd, který se nejprve blýskl povedenou ranou a otevřel skóre zápasu, další branku přidal ze značky pokutového kopu. Do poločasu se ještě prosadili Hamár s Furchem. Druhá půle se nesla v obdobném duchu. Dvě branky přidal aktivní Novotný, jehož pár minut poté následovali gólovými trefami Ráztočný a Žůrek. Bezradný soupeř, jenž si za celé utkání nevytvořil prakticky jedinou slibnou příležitost, skóroval až v samotném závěru po náhodné akci.

Hroznová Lhota – Přítluky 3:0 (2:0)

Domácí byli již od počátečních minut aktivnějším mužstvem. Ve třetí minutě prověřil hlavičkou brankáře hostí Smištík. O pár minut později se již Hroznová Lhota po zásluze radovala, když brankář Přítluk špatně vyběhl, čehož využil Šrahůlek, který pohodlně zakončil do odkryté svatyně. O devět minut později se opět měnilo skóre. Hezkou střelou ze střední vzdálenosti se blýskl Slovák a poslal domácí do dvougolového vedení. Ve druhém poločase hosté opět nic nepředvedli, navíc přišli o vyloučeného Ludvíka. Podobu výsledku dal v závěru definitivně Prajza, jemuž ideálně přihrál do gólové pozice rychlonohý Lipčík.