Dorost A hostil na domácím hřišti Otrokovice. Soupeř naší U19 se prezentoval velmi dobrým kompaktním výkonem a klukům musel po vybojovaném zápase 2:1 spadnout velký kámen ze srdce. Brankově se prosadili Janulík T. a Hakala.

Mladší dorost U17 měl se soupeřem problémy a stále dotahoval. Utkání skončilo 2:2. Na 1:1 vyrovnával z pokutového kopu Vejvančický a na konečných 2:2 Segundo.

Dorost B hrál v Kyjově. Starší U18 předvedli výborný výkon a přehráli domácí Kyjov 1:2. Po celý zápas diktovali tempo hry a převyšovali svého soupeře po všech stránkách. Střelecky se prosadili Pospiš a Juřena.

Naopak mladším U16 se ani trochu nedařilo a navíc hráli od 30.minuty oslabení o A. Rybára, který byl vyloučen. V utkání, plném chyb rozhodčích, podlehli domácím 5:0.

Žáci A hráli na HFK Olomouc a zabojovali. U starších žáků po odchodu J. Valenty do FC Brno vznikla v obraně velká mezera a všichni očekávali, jak si kluci bez Valenty poradí, ale žáci vezou z ambiciózní Olomouce body.

Starší žáci začali velmi dobře a hned od úvodu předváděli pěknou kombinační hru. V 8.minutě prošel přes tři hráče soupeře kapitán Lubor Slunský a poslal Břeclav do vedení 1:0. Po standardce ve 48. minutě domácí vyrovnali. Mladší se nenechali domácími tolik zatlačit a vezou stejně jako starší důležitý bod za remízu 2:2.