Každý den následovaly dvě tréninkové fáze na hřišti nebo v kopcovitém terénu. Po zátěži se všichni regenerovali vyplaváním v místní bazénu.

Večerní náplň si tvořil každý tým podle programu. Někdy se na umělce pod okny ubytovny sešlo 50 dětí od základen až po nejstarší a hrálo se ve smíšených mužstvech.

V programu se nejstarší žáci pod vedením trenérů Marečka, Horčičky, Lukáška, Kolaji a Hermana nejvíce zaměřili na rozvoj kondičních schopností a zdokonalování herních obranných a útočných činností.

Mladší žáci pod vedením trenérů Víši, Wallische a Nejezchleby ladili techniku a koordinaci hlavně na travnatém hřišti. Základny A a B pod vedením trenérů Pavlíka, Dvořáka a Bezuckého trénovali vedení míče, obcházení soupeře, atletickou koordinaci pohybu. Téměř každý trénink končil malým utkáním v jednotlivých týmech třeba o to, kdo přinese oběd vítězi a popřeje dobré chuti.

Po týdenní zátěži přišlo velmi prestižní utkání mezi staršími žáky MSK a trenéry. Z důvodu „ slabší“ kondice trenérů se hrálo pouze na polovině hřiště a utkání mělo vrcholnou úroveň.

Zvítězilo zkušenější mužstvo trenérů a střelcem utkání byl se čtyřmi góly trenér Šovin. V pátek se celá skupina vrátila zpět bez problémů do Břeclavi.

ALEXANDR HERMAN