Po bojích ve skupinách se v sobotu 26. listopadu sešli v Brně tři vítězové, aby mezi sebou rozhodli o prvenství v turnaji. Soupeři hráčů MSK Břeclav byly celky Sparty Brno a Dosty Bystrc Kníničky.

K prvním zápasu nastoupila Břeclav proti Bystrci. Začala velmi dobře, v první půli měla herní převahu, kterou vyjádřil brankami Marka Horčičky a Daniela Bílka. Identicky proběhl i zápas MSK se Spartou Brno, i ve druhém zápase skončil první poločas jeho výhrou 2:0, když se střelecky prosadili Tomáš Novák a David Kašpárek.

Do druhých třiceti minut byli do hry v obou střetnutích nasazení i hráči, kteří se v průběhu mistrovských bojů příliš neuplatnili. Šlo přeci jen o součást přípravy na druhou polovinu sezony, výsledek na turnaji tak nebyl prvořadý.

Podle očekávání se herní převaha Břeclavi vytratila, přišly chyby v obranné činnosti, a tím pádem i branky v síti MSK. Oba zápasy nakonec Břeclavané 2:3 prohráli a skončil ve finále přes dobré výkony až na třetím místě. Turnaj vyhrála Sparta Brno, která v rozhodujícím zápasu porazila 1:0 Bystrc.