„Ríšu v dalším období nebudeme mít, protože se rozhodl své nové práci věnovat naplno. Ale v jeho nové práci mu přeji hodně štěstí, s výjimkou 13. července, kdy nastoupíme proti sobě v přípravném zápase," poznamenal břeclavský trenér na adresu devětatřicetiletého stopera, který loni dirigoval obranu MSK.

Naopak se do týmu po půlročním angažmá ve Spartě Brno vrací defenzivní záložník a futsalový reprezentant David Cupák. Čtyřiadvacetiletý záložník na jaře pomohl dvěma góly Spartě Brno k druhému místu v krajském přeboru.

9.7. Slovácko – MSK Břeclav
13.7. MSK Břeclav – Zbrojovka Brno jun. (10:30, na Slovanu)
17.7. Zlín – MSK Břeclav
20.7. Veselí/Hodonín – MSK Břeclav (17:00, pohár Čs. pošty)
27.7. MSK Břeclav – Bystrc (10:30, na Tatranu)
3.8. MSK Břeclav – Rosice (10:30, na Tatranu)

Břeclavský klub ale opět vsadil i na exotiku. Ze Zlína zamířili do Břeclavi na půlroční hostování dva hráči z Nigérie. Jedná se o devatenáctiletého útočníka Rubena Ucheho a o tři roky staršího záložníka Franklina Igweho. Kromě nich se o dres popere například Michal Ruber z Rakvic a několik Slováků.

Naopak v příští sezoně už nebude v Břeclavi působit Zdeněk Bezděk ani Wagner Silva dos Santos, který se vrátil do Brazílie. Naopak další mladý Brazilec Lucas Carvalho de Serra je zpět v Břeclavi a bude oblékat dres MSK minimálně ještě po celý podzim.

Čtěte také: Fotbalisté Břeclavi zahájili přípravu vítězně. Zdolali juniorku "Belasích"