A ti viděli fotbal úrovně, za kterou by se nemusela stydět ani mužstva hrající vyšší soutěž. Jak domácí, tak hosté chtěli odejít z utkání jako vítězové a do poslední minuty se bylo na co dívat.

V prvním poločase, který byl na šance chudší než druhý, stojí za zmínku jen několik příležitostí domácích po standardních situacích a průnik Kuby po levé straně. Bohužel pro Břeclav Kuba, i když z těžkého úhlu, řešil situaci střelou do brankáře a přehlédl lépe postaveného spoluhráče, který by střílel do odkryté branky domácích. Za zmínku stojí i střela kapitána Břeclavi Demjanoviče z dvaceti metrů, která jen těsně minula tyč domácí branky.

Po změně stran se prosadili i střelci obou mužstev a první to byl domácí stoper Literák. Výborně zahraný trestný kop poslal hlavou z deseti metrů do branky Břeclavi - 1:0. Po obdržené brance mužstvo MSK přidalo a vynutilo si převahu a z ní vyplývající šance. Tu největší měl Kuba, po vyšachování celé obrany Frýdku se již chystal ke střele, ale obránce domácích jej zezadu kopnul do nohy. Rozhodčí k překvapení všech nechal pokračovat ve hře.

Snaha břeclavských přinesla ovoce v 76. minutě. To si naběhl na hrot útoku stoper MSK Janíček, využil svých hlavičkových schopností a vyrovnal na 1:1. Již za tři minuty se skóre znovu měnilo. Nedůraz ve vápně Břeclavi potrestal střídající Jordán a technickou střelou z pravé strany nedal Gallovi šanci zasáhnout. Břeclavští mohli v závěrečném zoufalém náporu vyrovnat, to by ale musel Vajbar ve vyložené šanci trefit branku – střela z deseti metrů však přeletěla i ochrannou síť za brankou.

Smutní hráči MSK Břeclav mohli zpytovat svědomí, neboť na hřišti působili dobrým dojmem, domácí však vstřelili o branku více.