O přestupu ostříleného levého křídla, jež naposledy působilo vJihlavě a má za sebou i čtyřicítku startů vGambrinus lize, by se mělo rozhodnout vnejbližších dnech.

„Je to zkušený hráč, určitě by nám velmi pomohl. SKroměříží jsme už domluveni na hostování s opcí, záleží už pouze na stanovisku hráče,“ uvedl sportovní ředitel a kouč Břeclavi Radek Rabušic.

„Tak já jsem už pevně rozhodnutý přestoupit do MSK. Podle mě jen záleží, kdy se přesně dohodneme,“ poznamenal Drga, který se už od úterý připravuje na stadionu vPoštorné.

Transferu odchovance Zlína nahrává především poloha Břeclavi. Kreativní fotbalista totiž bydlí a studuje vBrně. „Je to velká výhoda. ZKroměříže bych to měl nesmírně daleko, nezvládal bych to.“

Drga vletošním ročníku druhé nejvyšší soutěže vdresu Jihlavy na svá předchozí plodná léta zdaleka nenavázal. Nastoupil pouze ksedmi duelům, vnichž se střelecky neprosadil.

„Nebylo to ideální, ale na druhou stranu jsem měl zdravotní potíže. VBřeclavi bych chtěl ukázat, že fotbal hrát umím. Věřím, že MSK pomohu kpostupu,“ podotkl.

Podrobnosti v pátek 11. ledna v Břeclavském deníku