Jasné tři body. To je úkol pro hráče Novosedel. Na jejich trávník přijede Moravský Krumlov, který na podzim hledá svoji tvář a zatím nezískal ani bod. Od Mikulova se čeká o soutěž níž ráznýkrok do čela tabulky. Jeho soupeř, Veverská Bítýška získal první body teprve v minulém kole a je předposlední.

Celá řada zajímavých zápasů bude k vidění ve „vedlejší“ skupině. Velké Pavlovice přivítají ratíškovický Baník, který zatím zůstává hodně za očekáváním. Slavoji se naopak daří velmi dobře. To nemůže říct ani jeden z týmů, které se utkají v dalším zápase. Kostice jsou předposlední a jejich nedělní hosté z Vacenovic o jedinou příčku nad nimi. Tady půjde o hodně.

Ve Tvrdonicích se naopak utkají mužstva, která si zatím užívají klidného středu tabulky. O něco lépe jsou na tom domácí, kteří mají na Bučovice náskok dvou bodů i příček. Souboj domácí zkušenosti a hostující mladické dravosti čeká Bořetice. Přijede totiž břeclavská juniorka. Tři zápasy jsou nachystány i o soutěž níže. Souboj desátého týmu s jedenáctým uvidí Rakvice. Domácí jsou na tom o příčku lépe než Kněždub.

Na body by měli dosáhnout hráči Velký Bílovic, kteří přivítají zatím beznadějné Milotice. Snadnou úlohu by měli mít i fotbalisté Lednice, kteří se utkají s rezervou Lanžhota. Ta je poslední.