Skóre 25:6 ukazuje, že střelecky se družstvu daří a obrana dává soupeřům minimum šancí ke skórování. Zatím nejlepším střelcem zůstává Tomáš Kruták se sedmi trefami do černého. Přitom nastoupil jen v pěti zápasech, protože po zkušebním pobytu v Jihlavě vynechal první tři kola, jedno další z rodinných důvodů.

Čtyřmi góly proti Otrokovicím se na pomyslnou druhou příčku v klubu dostal Adrian Segundo, třikrát úspěšný byl Patrik Levčík, po dvou brankách zaznamenali Jaroslav Hromek, Jan Dunka, Sebastian Palla a Adam Havlena, po jedné Jakub Dobšíček, Roman Vejvančický a David Ferbar.

Neméně důležité jsou gólové asistence, čili přihrávky do brankových příležitostí. Nejlepšími nahrávači byli v absolvovaných devíti kolech soutěže Palla a Levčík, oba asistovali při čtyřech brankách svého družstva. Tři gólové asistence mají Kruták a Miloš Kufa. Druhý jmenovaný je navíc nasbíral všechny v posledním zápase proti Otrokovicím.

Po dvou přesných přihrávkách má Dunka, Hromek, Michal Polášek a Segundo, jednou svého spoluhráče do vyložené šance poslal Havlena.