K dobývání hostující branky od prvních minut došlo, ale vedoucí branku se podařilo vstřelit až ve 29. minutě díky střele Tomáše Pospiše z pětadvaceti metrů pod břevno branky. Vytrvalý útočný tlak Břeclavi přinesl další dvě branky, jejichž autorem byl Tomáš Kruták. Nejprve dorazil do sítě vyražený míč po střele Pospiše, pak proměnil samostatný únik z levé strany.

Do druhého poločasu vstoupili fotbalisté MSK s lehkostí. Více si s míčem hráli a nešli již tak hladově za dalšími góly. Brankový účet zápasu navýšil v 78. minutě Segundo, který z otočky vstřelil poslední branku zápasu, jíž uzavřel skóre na 4:0 pro domácí.

„Hrajeme stále upracovaně, chybí nám potřebná lehkost, ale jsou tu náznaky zlepšení. Bylo vidět i pěkné fotbalové akce. Zlepšené výkony celého družstva budeme potřebovat v následujících kolech, v nichž nás čekají starty v Bohunicích, doma s Líšní a v Pelhřimově,“ hodnotí průběh zápasu šéftrenér staršího dorostu MSK Luděk Zlámal a současně je již myšlenkami u dalších kol dorostenecké divize.