Do nedalekého Kyjova si v neděli vyjedou fotbalisté Podluží. Ti na rozdíl od svého sestupujícího soupeře mají stále o co bojovat a tak touží po bodech. Jen ty je přiblíží vytoužené záchraně krajského přeboru.

Ani Ivančice nemají pořádně oč hrát, což je dobrá zpráva pro fotbalisty Bavor. Ti mají pořádnou motivaci, jistě by rádi udrželi první místo ve stejné soutěži.

Novosedly mohou v Soběšicích alespoň kosmeticky vylepšit své postavení v I.A třídě, kde jim zatím patří třetí místo. O postup už bojovat nemohou.

Do Slavkova zamíří hráči Tvrdonic, kterým se v poslední době docela daří. Jistě by rádi udrželi třetí příčku v tabulce, domácí hrají klidný střed.

Zálusk na bronzovou příčku mají i ve Velkých Pavlovicích. V neděli doma proti dvanáctým Šlapanicím budou jasní favorité.

Kostice ani v případě domácí porážky s Rohatcem nepřijdou o páté místo, doma by se ale jistě rádi loučili se třemi body v kapse.

Zajímavé derby se v neděli dopoledne očekává na stadionu v Břeclavi – Poštorné. Místní rezerva přivítá Mikulov. Tomu ve středu ale hrubým způsobem nevyšla dohrávka v Bučovicích, a tak je otázkou, jak se tým vypořádá s tímto zážitkem.

Na trávník Kněždubu míří hráči Rakvic, kteří jsou stále hodně namočení v sestupových vodách. Je možné, že ani výhra jim v konečném účtování stačit nemusí.

Zápas podzimního lídra Lanžhota v Blatnici nenabídne pro žádného ze zúčastněných o nic větší motivaci, než je radost z vítězství. O víc opravdu nejde.

Zápas kvalitních jedenáctek se rozhoří v neděli odpoledne v Bořeticích. Na derby tam přijede Lednice. Zápas druhého týmu se čtvrtým by měl nabídnout zajímavý fotbal.

Na domácí půdě se po dlouhých letech s krajskými soutěžemi rozloučí sestupující Hlohovec a to zápasem s Miloticemi. Oba týmy už jsou vlastně také v klidu.