Novosedly – MS Brno

1:0 (1:0)

Prudký vítr nepřál fotbalu a doplatili na to především hosté. Nejenže nemohli praktikovat svoji kombinační hru, ale již v 5. minutě překvapil brankáře Křivánek, jehož střela z vlastní půle gólmana přeskočila a skončila v síti. Domácím se také taktika nakopávaných míčů nedařila a lépe hráli ve druhé půli proti větru. Další gól však nepřidali a začali se bát o výsledek, když jejich obránce dvakrát fauloval a musel v 66. minutě ze hřiště.

Bučovice – Břeclav B

0:1 (0:0)

Břeclavští fotbalisté byli v prvním poločase lepším celkem, ale své příležitosti nedokázali využít, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Ve druhé půli se domácí začali více prosazovat, ale brankář MSK Prokop všechny nebezpečné situace řešil s přehledem a ve spolupráci s dobře pracující obranou udržel čisté konto. Výsledek zařídil Veverka, jenž se po pár minutách pobytu na hřišti probil do vápna domácích a jeho snahu dokázal domácí obránce přerušit jen za použití ruky, za což se musela pískat penalta. Úspěšnou střelou ze značky pokutového kopu pak stanovil výsledek utkání břeclavský záložník Dolíhal, což domácí neunesli psychicky.

Lednice – Podivín

1:1 (1:0)

Neustálým deštěm zmáčené hřiště připravilo oběma mužstvům nejednu svízelnou situaci. I přes těžký terén se odehrálo utkání na slušné úrovni. Hosty podržel skvělými zákroky Vidlář, když zlikvidoval tutovky Markoviče v prvním a Fóbla a Holešínského ve druhém poločase. Jediným střelcem domácích se tak stal ve 14. minutě Ševčík. Ve 44. minutě podivínský Martin Švestka hlavou míč usměrnil mezi tyče, ale asistent odmával hodně sporný ofsajd. Vytáhlý útočník se přece jen branky dočkal, když se štěstím proměnil v 57. minutě penaltu nařízený za faul na unikajícího Dohnala