I.A třída

Vacenovice – Lanžhot 2:0 (1:0)

V utkání dvou celků mužstev s nejhorší produktivitou se jako první osmělili hosté. Už v 1. minutě měl velkou šanci lanžhotský Kycl, proti jeho střele byl ovšem brankář domácích. V 15. minutě se prosadil vacenovický Nedvěd, když střelou ze skrumáže před brankou dostal svůj tým do vedení. Zbytek poločasu obě mužstva produkovala velmi nepřesnou hru. Po změně stran se obraz hry vůbec nezměnil. Diváky rozehřál až v 82. minutě opět Nedvěd, který tak stanovil konečný výsledek na 2:0 pro domácí.

Bučovice – Kostice 3:0 (3:0)

Kostice nenavázaly na bojovný výkon z hodovního derby a v oslabeném složení nebyly pro Bučovice těžkým soupeřem. O zápase bylo rozhodnuto již během prvního poločasu. Hned v 7. min prostřelil z dálky chybujícího Fišana domácí Přibilík, ve 13. minutě po sporném rohu zvýšil na 2:0 pro domácí Pospíchal a ve 26. minutě dal výsledku konečnou podobu bezprostředně před brankářem střílející Vágner. Kostice si v první polovině utkání nevypracovaly žádnou výraznější šanci. Druhý poločas už byl pro Kostice lepší, ale skórovat se jim nepodařilo.

Slovan Brno – Novosedly 3:2 (1:2)

Pro hosty začalo utkání smolně. V 5. minutě odvrátill centr hlavou do vlastní sítě Paleček. Trvalo bezmála půl hodiny, než o sobě začali dávat vědět hosté. Ve 36. minutě orazítkoval břevno Otoupalík, ve 40. minutě prostrčil Svoboda míč Mucalovi, který podél brankáře vyrovnal. Ve 43. minutě dostal z přímého kopu hosty do vedení Trpišovský. Brankostroj mohl pokračovat i po přestávce, ale své stoprocentní šance promarnili jak Trpišovský, tak Svoboda se Sýkorou. Zákonitě přišel trest, protože domácí vyrovnali z penalty za ruku Sýkory. Dílo zkázy dokonali domácí v 80. minutě z protiútoku.

Tvrdonice – Rohatec 4:1 (1:0)

Přestože Tvrdonicím chybělo několik hráčů kvůli zranění, zápas se odehrál za absolutní převahy domácích hráčů. Ti si vypracovali šance na několik utkání. Hned v úvodu se trefil Fabičovic, což byla jediná branka v první půli. Ve druhém poločase domácí pokračovali v zahazování šancí, přesto se ale trefil znovu Fabičovic, poté přidal po sólu přes půl hřiště branku Vališ a o chvíli později dorazil míč do branky Dujsík. Rohatec alespoň kosmeticky upravil skóre v 87. minutě.

I.B třída

Velké Bílovice – Lednice 1:2 (1:2)

Derby začalo jednoznačné lépe pro domácí, když první šanci ke skórování zužitkoval Drulák mladší již ve 4. minutě. Jenže radost domácích netrvala dlouho, jelikož si obnovil zranění navrátilec do sestavy Jung a stejný osud potkal domácího kapitána Opluštila. Hosté využili nekoncentrovanosti v domácí sestavě a v rozmezí 20. a 25.min otočili skóre brankami Holešinského a Horáčka. Domácí to nezlomilo a Oslzlý mohl ještě v první půli skóre sám otočit, ale nedal hlavou ani nohou sám před brankářem. Druhý poločas byl ve znamení dobývání hostující branky a Lednice hrozila hlavně z brejků, zvláště šance Kani a Holešinského byli stoprocentní. Jenže neproměnili a tak se až dokonce strachovali o udržení těsného náskoku.

Podivín – Vlkoš 0:0

Souboj týmů z horní poloviny tabulky sliboval kvalitní fotbal. Samotná hra ale příliš pohledná nebyla. Domácí se snažili překonávat obrannou hráz Vlkoše nakopávanými míči, jejich soupeře se naopak spoléhali na rychlé protiútoky své velmi kvalitní útočné dvojice. Domácí obraně se dařilo jejich atakům odolávat, ikdyž občas při Podivínu stálo štěstí. I na druhé straně měli příležitost ke změně stavu domácí, jejich střely ale vždy našly připraveného brankáře Vlkoše. V závěru utkání si již oba týmy hlídali nerozhodný výsledek, bod byl pro oba týmy úspěchem. Domácí tím navíc prodloužili svoji šňůru bez obdržené branky i neporazitelnosti.

Mutěnice B – Břeclav B 0:2 (0:2)

V zápase dvou rezerv třetiligových týmů byli jednoznačně lepší hosté. Domácí byli jejich hrou očividně zaskočeni natolik, že hned v úvodu prodloužil Rehák na Kočíře, který vstřelil úvodní branku zápasu. Chvíli poté přidal pojistku Rehák, kterému gólovou přihrávku oplatil Kočíř. Břeclav dále předváděla týmový, kompaktní výkon, když její hráči plnili přesně to, co měli. Hosté se až na vyjímky vůbec nebyli schopni prosadit.