Krajský přebor

Miloslav – Hrušky 1:1 (1:1)

Miroslav se v Hruškách ujala vedení již ve 12. minutě. Po chybě Nešpora se dostal Mařík do samostatného nájezdu, který dokázal zužitkovat. Domácím se podařilo vyrovnat ve 30. minutě. Míč se po přetaženém rohu dostal k Herákovi, jehož střelu tečoval do brány na malém vápně stojící Vyrubalík. Od 55. minuty hráli hosté v deseti - po druhé žluté byl totiž vyloučen Janků. V 90. minutě byl v pokutovém území faulován Tkáč a rozhodčí ukázal na značku desetimetrového kopu. Míč si postavil Herák, ale jeho střelu Koutník vyrazil.

I. A třída

Doubravník – Novosedly 0:11 (0:4)

Nevídanou kanonádu předvedli hráči Novosedel na hřišti beznadějného Doubravníku. Již během úvodu dvakrát nastřelili tyč a další šance spálili. Kolem 20. minuty se prosadil Mucala a Svoboda. Ve 25. minutě byl vyloučen domácí brankář, a Mucala navíc proměnil penaltu. Do poločasu se ještě trefil Knee. Ve druhé půli brankostroj pokračoval. Postupně se trefil dvakrát Sýkora a opět Svoboda s Mucalou. Svojí troškou do mlýna přispěl i Otoupalík a v poslední minutě zkompletoval svůj hattrick i Svoboda.

Šardice B – V. Pavlovice 0:2 (O:2)

Velké Pavlovice přečkaly úvodní nápor šardické rezervy, vyrovnaly hru a začaly se dostávat do šancí. Procházka ale obě zahodil. Ve 35. minutě se po rohovém kopu prosadil střelou do šibenice Tesařík. Ve druhé půli tlačili opět domácí, nebyli ale schopni se dostat do vážných příležitostí. Nápor domácích podpořil svojí červenou kartou hostující Latýn. Slavoj hrál už jen na brejky. Kubík v šanci ještě nedal, deset minut před koncem ale Šabata obešel dva obránce i brankáře a pojistil vítězství.

Kostice – Lanžhot 1:2 (1:1)

Podlužácké derby rozhodly penalty. V utkání dvou tradičních rivalů měly mírnou převahu Kostice. Skóre otevřel v 25. minutě hostující obranou nepokrytý Urbánek. Penalta se pískala ve 44. minutě na druhé straně, když se míč dotkl se ruky Prokopa. Hostující Bartoš ji proměnil a srovnal na 1:1. Po přestávce podržel Lanžhot brankář Uher, který perfektním zákrokem zlikvidoval na brankové čáře hlavičku Bezuckého. V 62. minutě pronikl do pokutového území kostický Darmovzal, byl faulován a sám se ujal provedení penalty. Tu však brankář Uher vyrazil. Další penalta byla odpískána v 70. minutě na druhé straně po faulu Hübnera na Říhu. Na rozdíl od domácích hosté pokutový kop Holobrádkem bezpečně proměnili a odvezli si tak z Kostic vítězství.

I.B třída

Vel. Bílovice – Milotice 1:0 (1:0)

Domácí využili podpory větru v 10. minuty střelou z přímého volného kopu, kterou precizně provedl Herzán ve chvíli, kdy si hostující brankář ještě rovnal zeď. Hosté se cítili ukřivděni a až do konce utkání se chovali velmi podrážděně. Do poločasu si obě mužstva vytvořila po jedné brankové příležitosti a šlo se do kabin. Ve druhé půli hosté podporováni silným větrem domácí hráče přišpendlili k vlastní šestnáctce, ale všechny pokusy ohrozit domácí bránu skončily mimo nebo v náručí dobře chytajícího Horeckého. Hosté nevyužili spousty přímých volných kopů a rohů, které jim rozhodčí v závěru utkání daroval, a tak odjeli bez bodu.

Hroznová Lhota – Lednice 1:2 (0:1)

Hosté se radovali již ve 3. minutě, kdy se po centru Ševčíka prosadil Holešínský. I poté byla Lednice lepším týmem, doplácela ale na neproměňování šancí. Obrat v utkání nastal ve 39. minutě, kdy zbytečně strčil do protihráče lednický Kaňa, a viděl červenou kartu. Domácí se poté začali tlačit dopředu, načež se prosadili se v 51. minutě z pokutového kopu. Ledničtí se v početním oslabení stále bránili, přesto se nakonec radovali ze tří bodů. Bartošův odkop přes celé hřiště zamotal hlavy domácímu brankáři i stoperovi, čehož využil Holešínský a svojí druhou brankou v zápase strhl vítězství na stranu svého týmu. Zbývající půlhodinu již Lednice nápor domácích hráčů ubránila.

Podivín – Žarošice 1:1 (0:0)

Domácí byli od počátečních minut aktivnější, jejich hra však postrádala přesnost. Na obou mužstvech byla vidět nervozita. Bojovalo se především o střed hřiště, nicméně i přesto se občas vyskytly gólové situace, a to na obou stranách. Deset minut po půli se prosadili hosté, když se ujala bomba Strmisky. Domácím se dlouho nedařilo srovnat skóre. Až v 88. minutě svým prvním gólem v sezoně vystřelil Podivínu alespoň bod Karel Švestka.