Krajský přebor

Mikulov – Ráječko 5:2 (2:1)

Mikulov se po dobrých výkonech konečně chytil i bodově. Stejně jako v minulých zápasech měli domácí dobrý začátek, ale neproměnili vyložené šance. První branku vstřelil ve 13. minutě Gomes. Po vstřelené brance ztratili koncentraci a Sehnal za minutu vyrovnal, ale Mikulovu vrátil vedení Očenášek. Na začátku druhé půle převzalo iniciativu Ráječko, ale poté už hrál zase Mikulov. V 66. minutě zvýšil Fiala a po chvíli vstřelil další branku Kauer. V 80. minutě dával na 5:1 Gomes, který přehodil brankáře ze třiceti metrů. V závěru utkání snižoval z penalty Sehnal.

I. A třída

Vel. Pavlovice – Bavory 0:2 (0:1)

V první půli kvalitního zápasu se hrálo za mírné převahy hostů. Ta vyústila v nádhernou střelu Lamberty Šmída z přímého kopu z pětadvaceti metrů. Ta stanovila výsledek prvního poločasu, protože dál už se hrálo bez šancí. Ještě před půlí ale na nosítkách odnesli ze hřiště Ferreiru z Bavor, který zůstal ležet po nezaviněné srážce s Tesaříkem. Druhá půle se odehrála za velké územní převahy domácích. Výsledek zápasu stanovilo období mezi 65. a 75. minutou. Nejprve sudí neodpískal penaltu na domácího Hejla. O pět minut později zase na druhé straně neodpískal atak na brankáře Létala, kterému následně vypadl míč a Hamár ho dostal do sítě. V závěru zápasu měli šance domácí Vašek a Šabata, ale míč skončil na tyči.

Novosedly – Tasovice 0:4 (0:1)

V souboji druhých Novosedel s e třetími Tasovicemi se očekával vyrovnaný zápas, oévšem opak byl pravdou. Hosté připravili domácím krutou porážku, ovšem vítězství si za svůj výkon plně zasloužili. Během celého zápasu byli lepší a dokázali proměňovat své šance. Ta první skončila v síti ve 20. minutě po rohovém kopu. Další branky padaly po přestávce. Hned v první minutě druhé půle zvýšily Tasovice po chybách v obraně na 0:2. O deset minut později se zblízka trefily potřetí a kanonádu zakončil v 65. minutě Dítě střelou do šibenice. Poté dostali prostor i domácí, jejich tři dobré příležitosti ale nedopadly podle jejich představ, vychytal je totiž výboirný brankář Tasovic.

Lanžhot – Dubňany 1:2 (0:1)

Lanžhotští začali proti mužstvu z přední části tabulky nebojácně a již v 1. minutě Kyclova střela jen těsně minula branku. Ve 22. minutě hlavička Jiravy a ve 26. minutě střela Bartoše letěly těsně nad branku hostů. Ve 32. minutě se předvedl dubňanský b rankář, který zmaři vylouženou příležitost Uhra. Ve 33. minutě dostali domácí lekci z produktivity od hostujícího Trávníčka. Ve 37. minutě mohli hosté zvýšit, ale střele stálo v cestě břevno. Po změně stran se prosadil opět Trávníček, který se trefil z pětadvaceti metrů. V závěrečném náporu alespoň snížil tvrdou střelou Flajšík

I. B třída

Hroz. Lhota – Podivín 0:2 (0:0)

Do souboje velkých rivalů vstoupili lépe hosté. Jejich první akcí byl závar ve 25. minutě, který však v síti neskončil. Chvíli poté se do šancí dostali i domácí, ale vedli si stejně. Do druhé půle vstoupil Podivín jako uragán. První dvě šance útočníka Martina Švestky si cestu do sítě nenašly. V 54. minutě ale z levého křídla centroval Dohnal a Švestkova hlavička znamenala vedení. Branka srazila domácí do kolen a tak se Švestka prosadil ještě jednou, tentokrát technickou střelou. Po zbytek zápasu se domácím nepodařilo vymyslet nic na dobře organizovanou hru Podivína a ten si připsal třetí zápas v řadě bez inkasované branky.

Lednice – Hodonín 3:2 (1:2)

Domácí byli po sérii bez úspěchů lačni po vítězství. Úvod utkání na to ale nevypadal. Domácí stopeři si dvakrát hrubě neporozumněli a po půlhodině Lednice prohrávala 0:2. Ještě do poločasu alespoň snížil nechytatlenou střelou ze šestnáctky Budlanský. Pět minut po poločase se těsně za půlkou opřel do míče obránce Bartošík a k překvapení všech skončil míč v síti Hodonína. O chvíli později nastřelil ĺednický Baron břevno, za chvíli zvonila i tyč. To už měli domácí zápas pevně ve své moci, k čemuž jim pomohlo i vyloučení hodonínského střelce Sládka. Vítězství na stranu Lednice strhl po rohovém kopu Kříž v 69. minutě, další šance těsně před koncem již zůstaly neproměněny.