Novosedly, které po výborném začátku tři poslední zápasy prohráli, přivítají vedoucí Ivančice. Ty se spolu se svým soupeřem pyšní nejpilnějšími útočníky.
Velké Pavlovice budou chtít odčinit výprask v Hlohovci, budou mít ale těžkého soupeře. Slavkov se nachází na druhé příčce tabulky a zatím utrpěl jen dvě porážky, z toho jednu v minulém kole s vedoucími Bavory. Slavoj navíc již dvě utkání čeká na vstřelenou branku.

Trápení Lanžhota stále pokračuje, disponuje nejhorším útokem soutěže a druhou nejhorší obranou. Zatím se pořád pohybuje v pásmu sestupu a v souboji s osmým Rajhradem bude mít těžkou pozici, přestože Rajhrad v posledním zápase podlehl doma Šlapanicím 0:3.
Ani sousední Kostice v této sezoně zrovna nezáří. Dvanácté místo v tabulce to jen dokládá. Ve dvanáctém kole je navíc čekají Dubňany, které se pohybují těsně pod špičkou tabulky soutěže.

Další z řady okresních derby je opět nachystáno v Hlohovci, kterému se poslední zápasy velmi vydařily a mužstvo je v současnosti na vítězné vlně. Také hosté z Tvrdonic jsou namlsáni střeleckými manévry ze zápasu s posledním Rohatcem.
O jedno poschodí níže v hierarchii soutěží je také připraveno jedno derby utkání. Podivínský Slavoj zavítá na půdu břeclavské rezervy. Ta si naposledy po kvalitním výkonu poradila s Mutěnicemi B, které jsou jeho největšími konkurenty v boji o postup. Podivín naopak už sedm zápasů v řadě neokusil hořkost porážky.

Na hřišti Lednice se představí třetí celek tabulky Milotice. Ty patří mezi dlouhodobě nejlepší týmy soutěže, Lednickým se navíc podzim nepodařil podle očekávání.
Vedoucí tým tabulky, mutěnická juniorka, pojede potvrdit své postavení do Velkých Bílovic, které po sérii porážek spadly až na desíté místo. Navíc jsou na podzim v krizi, a potýkají se s rozsáhlou marodkou.