Kde nyní hrajete?
Momentálně jsem na zdravotní dovolené. Hned druhý zápas na podzim za Velké Bílovice jsem se zranil, utrhl jsem si křížový vaz v koleni. V prosinci jsem absolvoval operaci. V tuto chvíli čekám na verdikt lékaře, kdy mi alespoň dovolí začít vyklusávat.

Je to vaše nejvážnější zranění za celou kariéru, nebo jste měl více podobných úrazů?
Křížový vaz se mi podařilo utrhnout už podruhé, ale pořád je to podle mě banalita oproti utržené achilovce, kterou jsem měl v roce 2013.

Jak dlouho ještě plánujete hrát, až se uzdravíte?
Nedokáži si představit, že bych se měl v budoucnu omezovat, co se týče sportovních aktivit, proto jsem operaci podstoupil. S primářem Novotným, který mě operoval, jsem se o tom bavil. Jelikož se jednalo o opakovaný zákrok, tak mě upozornil na rizika, na druhou stranu léčba byla naprosto bez komplikací, takže věřím, že od něj dostanu svolení vrátit se na hřiště.

Podařilo se vám skórovat už skoro v každé soutěži u nás. Je to tak?
Asi před čtyřmi lety jsem zjistil, že jsem ve všech soutěžích od IV. třídy až do první ligy nastoupil a ve všech dal gól kromě I. B třídy. Tak jsem se rozhodl, že to zkusím zkompletovat, a na podzim jsem přestoupil do Velkých Bílovic. Bohužel jsem se hned ve druhém utkání zranil. Doufám však, že se mi ještě povede ten gól za Bílovice vstřelit.

KOMPLETNÍ ROZHOVOR SI PŘEČTĚTE V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ TÝDENÍKU NOVÝ ŽIVOT, KTERÝ JE OD ČTVRTKA (15.3.2018) NA TRHU.