Přesně podle papírových předpokladů dopadl zápas mezi domácím Lanžhotem a již postupujícími Bavory. Favorizovaní hosté zvítězili 5:2 a odsoudili domácí k sestupu do I.B třídy.

Na branku nečekali diváci dlouho. Již ve třetí minutě se po rohovém kopu prosadil Ráztočný a hosté vedli. Za další tři minuty nepotěšil domácí lavičku Jirava, když si další roh hostů vrazil do vlastní sítě. Hosté dál ovládali hru, ale rozhodně se nikam nehnali.

Úvod druhého poločasu měl stejný scénář. Další roh a další gól. Tentokrát se trefil Prachař. Po hodině hry se prosadil Kubánek a za dašlích deset minut se krásnou střelou prosadil opět Prachař. Vysoké vedení 5:0 hosty ukolébalo a tak se mohli prosadit domácí. V 72. minutě překvapil přímák Ralbovského od rohu úplně všechny a skončil v síti. O minutu později se po narážečce trefil Bartoš.

Oba trenéři se shodli, že utkání rozhodly branky v úvodu utkání. Rozdíl v kvalitě ale byl znát i tak. „Zklamaní ale nejsme. Už jsme s tím museli počítat dopředu,“ komentoval sestup asistent domácích Josef Říha.