Úvod utkání však naznačil, že i když domácí mají pouze tři body, tak to nebude pro Podluží lehký soupeř. Po úvodním oťukávání bez vyložené šance, přišla 24. minutě a Pristaš se opřel ze dvaceti metrů do míče a trefil horní roh brány a hosté z Podluží se dostali do vedení.

O minutu později jel opět Pristaš sám na bránu,ale trefil pouze tyč. Ve 27. minutě kopali hosté roh, který se odrazil k Maškovi na velké vápno a jeho nechytatelná střela zajitila hostům z Hrušek dvoubrankové vedení. Pak se hosté nechali přitlačit na svou polovinu,ale nic domácím nedovolili, a tak poločas vyzněl 0:2 pro Podluží.

Druhou půli začali lépe domácí, pokračovali v tlaku z konce první půle, ale v 52. min. se míč na tři doteky dostal k Pristašovi, který své sólo zakončil na 3:0 pro Podluží. V 62. min. poslal Maška domácí do kolen, když opět po kombinaci na jeden dotyk s přehledem zakončil do sítě. Konec zápasu trenér Podluží šetřil některé hráče, a tak byla hra rozháraná s mírným tlakem domýcích.

Podluží si tedy odváží další body ze hřiště soupeře zcela zaslouženě. Tři body posunuly fotbalisty Podluží na čtvrtou příčku tabulky krajského přeboru.

Boris Koníček