„To byl přesně výkon, kterým bychom se chtěli prezentovat. Hrát celý zápas ofenzivně, ukázat divákům, že umíme střílet branky, bavit se hrou. Máme šikovné hráče. Věděli jsme, že Hlohovec má v kádru starší hráče, tak jsme zvolili taktiku rychlých protiútoků po stranách, které nám vycházely. Jako přes kopírák. Škoda, že už je konec podzimu," hodnotil povedený zápas trenér domácích Viktor Linhart, jemuž chyběl v sestavě Heča, Kmeť nebo Martin Zvonič.

V úvodu utkání nic nenapovídalo tomu, že by si měl Hlohovec odvézt debakl. Hosté měli mírnou převahu, ale jen po šestnáctku. První ránu jim zasadil po čtvrt hodině povedeným dlouhým lobem z levé strany Drápal. Míč z jeho kopačky zapadl přesně ke vzdálenější tyči.

Vzápětí hosté kontrovali gólem, který ale pro postavená Trpišovského v ofsajdu platit nemohl. O chvíli později ale přišel zleva centr přesně na nohu Svobody, který podruhé rozvlnil síť za Drobiličem. Také třetí branka padla z podobné situace. Tentokrát přišel centr zprava a Svoboda ve skluzu uklidil míč do brány potřetí.

„Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Hráli přesně to, co jsme měli hrát my. Třikrát vzali u vlastní branky balon, založili protiútok a dali nám gól. To nás srazilo," kroutil hlavou hlohovecký trenér Antonín Koryčánek starší.

O poločase byla v kabině Hlohovce bouřka, která přinesla jedno střídání a několik pozičních změn v sestavě Hostí. Ty nakonec přinesly dílčí úspěch. Na hrot vyslaný veterán Pekárek byl ve 49. minutě ve vápně faulovaný a domácí obránce Červinka se po druhé žluté kartě poroučel předčasně do kabin.

Buriánek pak nabídnutou penaltou nepohrdl a snížil na 1:3. „Penaltový faul byl zbytečný, ale jasný. Naštěstí nás ani obdržený gól nepoložil. Právě naopak," ohlédl se za nejlepším utkáním podzimu Linhart, který se sám nedlouho potom vystřídal na pozici stopera.

Příliš práce ale neměl, Hlohovec ve druhé půli kromě penalty na Prachaře nevyslal jedinou přímou střelu. Naopak domácí byli nesmírně produktivní. Prakticky každá druhá střela z kopaček Krumpířských byla gólová. Na 4:1 zvyšoval technickou střelou Hoša, další trefu ve skluzu zaznamenal v 67. minutě Petr Zvonič.

Gólostroj pokračoval a domácí si s obranou Hlohovce i v desíti dělali, co chtěli. V 75. minutě oslavil hattrick s pomocí tyče Svoboda a za potlesku diváků jej na konci vystřídal náhradní gólman Kocman. Sedmou trefu pak přidal opět Zvonič, tentokrát po rohu.

To bylo na brankáře hostí Drobiliče moc a nechal se vystřídat. Ve fotbale málo vídaná věc. „Co vám mám říct? Nehráli jsme dobře, zbytek týmu v tom tentokrát nechal obránce a brankáře pořádně vykoupat. Vůbec se nevraceli," přiznal Koryčánek, který byl viditelně rád, že přichází dlouhá zimní přestávka.

I.B třída: TJ Sokol Krumvíř – TJ Sokol Hlohovec 7:1 (3:0)

Branky: 15. Drápal, 24., 36. a 75. Svoboda, 62. Hoša, 67. a 78. Zvonič – 50. Buriánek (p.).

Žluté karty: Červinka, Luskač O. (oba KRU).

Červená karta: 49. Červinka (KRU).

Střely na bránu: 16:4 (v půli 7:3).

Rohy: 4:3 (1:2).

Diváků: 125.

Krumvíř: Prachař – Luskač R., Luskač O., Červinka, Kobylka, Hoša, Doležal, Drápal, Charvát (55. Linhart), Svoboda (85. Kocman), Zvonič P. (K) (80. Kapičák).

Hlohovec: Drobilič J. (78. Fabičovic) – Pixa, Garčic, Pekárek Leoš, Drozd – Buriánek, Pekárek Luboš (67. Trpišovský J.), Valachovič, Koryčánek K. (69. Drobilič I.) – Trpišovský (K), Sedláček (46. Lakatoš).