Lukáš Lešňovský (brankář). „Už schází jenom detaily. Má dobré předpoklady i výkonnost. S Dominikem Kunickým se poperou o místo jedničky. Podávají vyrovnané výkony."

Jan Hloch (obránce). „Na levém kraji obrany toho zatím odehrál nejvíc, i když se v zimě vrátil po dlouhém zranění. Jeho výkonnost se postupně zvedá, takže věřím, že bez problémů dokáže nahradit Fojtíka."

Ivan Dvořák (obránce). „Místo zdravotními problémy sužovaných Klusáka se Sedlem budu připravený já, tak jak to bylo v závěru podzimu. Sedlo začíná po operaci s rehabilitací, jsme s ním v kontaktu a není vyloučeno, že se k nám ještě v průběhu zimní přípravy připojí."

Roman Toth (záložník). „Bohužel s námi ještě neabsolvoval větší porci tréninků a zápasů, ale věřím, že si vše sedne a zůstane u nás. Máme o něj zájem."

Lucas Carvalho (záložnk). „U něj je zřejmé, že se nachází naprosto v jiné formě než když vloni přicestoval z Brazílie až někdy začátkem března. Říká si o místo na kraji zálohy."

Marek Světlík (útočník). „Pracuje poctivě, s jeho přístupem jsem naprosto spokojený. Na MSFL jej musíme připravit hlavně po taktické stránce. Myslím, že s chutí, jakou se u nás prezentuje, se nám to společně podaří. Bohužel na útočném postu bychom potřebovali kádr ještě určitě rozšířit."