Kromě deště i smůla padala z nebe rakvickým fotbalistům během jejich utkání na hřišti posledního Hlohovce. Bez pořádné šance nedosáhli ani na bod. Přitom s nějakým určitě pro záchranářské body počítali. Naděje jim vzala povedená rána Buriánka.

Byl to třetí střelecký pokus domácího záložníka, prvními dvěma se na terénu hraničícím s regulérností zastřeloval, na přesné torpédo z osmnácti metrů se brankář Strýček marně natahoval.

Rakvicím, které stále patří k nejvíce namočeným týmům, sebral šanci na obrat skluz Poláška. Uprostřed hřiště trestuhodně, jak jeho zákrok zhodnotil hostující kouč Kmínek, fauloval oběma nohama napřed a šel si sundat mokrý dres. V tom počasí mu asi záviděl nejeden aktér zápasu.

„To byl klíčový okamžik zápasu. Domácí už to potom odbránili, my jsme si nevytvořili jedinou šanci,“ hodnotil zkušený trenér.

Do zakončení se dostávali výhradně domácí, to už přihlížející fanoušci nezažili dlouho. Žádný z pokusů se ale k jejich škodě neujal.

„Určitě jsme byli šťastnější mužstvo. Možná nám i pomohl trenér a hlavně poměrně brzká branka. Jenom škoda těch šancí,“ hlásil Antonín Koryčánek z lavičky hlohoveckého týmu.

Na branku Rakvic se řítilo mnoho brejků, hosté totiž ztráceli míče před šestnáctkou. Domácí ale netrestali. Vzhledem k dalším výsledkům se pro týmy situace v tabulce ale příliš nezměnila.

#nahled|https://g.denik.cz/68/02/inforgrafika_hlohovec_rakvice_adm350.jpg|https://g.denik.cz/68/02/inforgrafika_hlohovec_rakvice.jpg|Hlohovec vs Rakvice#