Velmi málo úspěšných zápasů mají po tomto víkendu na svém kontě týmy z Břeclavska. Novosedly, přestože měly v Čebíně převahu, nedokázaly vstřelit branku a prohrály. Kostice po výborném druhém poločase sahaly alespoň po bodu proti Dubňanům. V I. B třídě inkasovaly Bavory nejvíce branek v jednom zápase. V kombinované sestavě dostaly na půdě Slovanu Bzenec tři branky, přesto zvítězily. Podivín nepotvrdil střeleckou formu z Hodonína a jen remizoval s Hroznovou Lhotou. Lednice otočila zápas ve Vracově, přesto se nakonec radovali domácí.

I. A třída

Rohatec – Velké Pavlovice 2:1 (0:1)
V souboji o čelo tabulky lépe začali hosté. Během čtvrthodiny měli velké šance Procházka se Šabatou, ale neuspěli. Ve 32. minutě otevřel skóre krásnou střelou z hranice velkého vápna Vašek. Domácí poté začali tlačit, ale nastřelili jen břevno. Ve druhé půli hrály oba týmy aktivně. Domácí se snažili o vyrovnání, k čemuž jim pomohl sudí. V 75. minutě vyloučil za běžný zákrok, jakých bylo v utkání plno, hostujícího Sokoláře. Domácí se poté konečně dočkali a v 88. minutě snížili. To však z jejich strany nebylo vše, neboť ve třetí minutě nastavení vstřelili vítěznou branku.

Lanžhot – Tvrdonice 2:1 (0:0)

V prvním poločase si hosté z Tvrdonic vytvořili mírnou územní převahu a v prvním poločase promarnili dvě větší šance, když stříleli mimo branku. Po změně stran ovládli hru domácí, ale brankář Zima byl pozorný. Běžela 49. minuta, když hostující Čapka využil mírného větru a z 30 metrů nedal domácímu brankáři šanci. V 55. minutě se odhodlal k sólu přes půlku hřiště Kycl a střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Lanžhot pokračoval v tlaku, ale příležitosti Flajšíka, Kycla a Zlámala zůstaly nevyužity. Přišla 89. minuta, kdy ve skrumáži byl faulován domácí hráč. Následovalo vyloučení a pokutový kop, který domácí Hallangem proměnili a zajistili si výhru 2:1.

Čebín – Novosedly 2:0 (1:0)
V Čebíně se hrálo vyrovnané utkání s mírnou převahou hostů, ale s lépe zhodnocenou koncovkou pro domácí. Ve 45. minutě pronikl do pokutového území Novosedelských domácí Urban, první střelu mu Šelo vytěsnil, ale na druhou z úhlu již nedosáhl. V 68. minutě se k míči opět dostal Urban. Měl dost prostoru, aby po centru umístil míč hlavou do branky a zvýšil. Z akcí hostů stála za zmínku snad jen Křivánkova střela, která protáhla domácího gólmana.

Kostice – Dubňany 1:2 (0:2)
Domácí nastoupili v kombinované sestavě, což se projevilo hned z počátku utkání. Již ve 2. minutě se po chybě domácí obrany radovali hosté. I dále ovládali hru hráči hostujícího týmu, Kostice hru vyrovnaly až po půl hodině hry. Ve 43. minutě opět domácí obrana zaváhala a hosté zvýšili na rozdíl dvou branek. Ve druhém poločase se snažily Kostice výsledek zvrátit. Ve 47. minutě byl faulován v šestnáctce Darmovzal a sám proměnil nařízenou penaltu. Domácí měli i další šance, ale Juhás ani další Kostičtí neproměnili. I přes zoufalou snahu se už skóre utkání neměnilo.

I. B třída

Bzenec - Bavory 3: 6 (2:4)
Hosté přijeli na hřiště Bzence v dosti oslabené sestavě. K zápasu nemohlo nastoupit pět tradičních opor, a proto museli dostali šanci i hráči ze záložního mužstva. Už ve 2. minutě kopaly Bavory penaltu po faulu na Furcha, té se ujal Kafka, který ji až nadvakrát proměnil. Ve 21. minutě si našel přesný centr Kocha agilního Hoduláka, který dal druhý gól. Ve 26. minutě snížil po povedené akci Bzenec na 1:2, nicméně po pěti minutách se opět prosadil aktivní Hodulák. Radost ale hostům dlouho nevydržela, obrana si znovu vybrala slabší chvilku a Bzenec snížil. Ještě před přestávkou se ovšem gólově vyjádřil Furch. Do kabin se tak šlo za stavu 2:4. Na začátku druhého poločasu přidal Ráztočný a Novotný branky na průběžných 2:6 pro Bavory, domácí už pouze výsledek zkorigovali.

Popice – Šanov 2:3 (2:1)
První poločas utkání mužstev bezprostředně ohrožených sestupem nenasvědčoval, že by domácí mohli utkání prohrát. Vedení 2:1 po úvodní pětačtyřicetiminutovce je ukolébalo, přičemž neproměnili celou řadu vyložených příležitostí a do šatem mohli jít s výraznějším vedením. Gólově se tak prosadil v domácím dresu za první půli pouze Chytil po krásné přihrávce Souky a Dulínek, jemuž nezištně asistoval Vintrlík. Ve druhém poločase hrály Popice bez bojovnosti, a také proto se nechaly Šanovem zaskočit a inkasovaly dvě branky. Domácí mužstvo tak po porážce míří pravděpodobně o soutěž níže.

Podivín – Hroznová Lhota 1:1 (0:0)
Domácí se od počátku do soupeře zakousli, ale před hostujícím brankářem se nedokázali prosadit. Po čtvrthodině se hra více vyrovnala. Domácí měli šance, ale Létal ani Karel Švestka se před brankou neprosadili. Hosté zahrozili až chvíli před přestávkou, ale trefili jen boční síť. Po poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou. První zaúřadovali hosté, když se z úhlu trefili přesně do podivínské svatyně. Domácí se snažili o vyrovnání, to se jim povedlo až v 85. minutě. Střídající Kajanovič centroval od postranní čáry, přesně našel hlavu Martina Švestky, který překonal hostujícího brankáře.

Velké Bílovice – Přítluky 1:2 (0:1)
Domácí vstoupili do zápasu velmi dobře, ale tři stoprocentní šance zůstaly nevyužity. Hosté naopak zužitkovali hned svoji první šanci a tou byl pokutový kop, který proměnil Kubánek. Domácí i nadále pokračovali v zahazování i těch nejvyloženějších šancí. Ve druhé půli se začala na kopačky domácích vkrádat nervozita. Z ojedinělého protiútoku vsítili hosté druhou branku, když se trefil Kratochvíl. Domácí se dočkali snížení až deset minut před koncem , kdy se ve vápně uvolnil Herzán a nedal hostujícímu brankáři šanci. Hosté mohou děkovat za body především neschopnosti domácích střelců, protože šancí měli velkobílovičtí útočníci na dva zápasy.

Vracov – Lednice 3:2 (1:2)
Hosté nastoupili do utkání v kombinované sestavě. To se projevilo hned v první minutě, kdy se po rohovém kopu ujali vedení domácí. Lednice ale ještě v prvním poločase srovnala. Ve 20. minutě se trefil Jakub Čapka a chvíli před koncem prvního poločasu otočil na 2:1 pro hosty Kříž. Domácí se dramatu nezalekli. Hned zpočátku druhé půle se po skrumážích před lednickou brankou prosadil dvakrát Vilman.