Od zápasu s Brnem, kdy se trefil poprvé, nasbíral Pavel Šultes ve čtyřech zápasech čtyři trefy, Sigma shodou okolností čtyři výhry.

A s jídlem roste chuť. O tom svědčí i příhoda před utkáním s Libercem. Na otázku, jak bude vypadat duel v Liberci, bez váhání odpověděl: „Vyhrajeme dva nula. Góly já a Ordoš.“

Spletl se?

„Já jsem si myslel, že jste se mě ptali na poločas,“ smál se po návratu z Liberce hrdina duelu. Po pětačtyřiceti minutách hry vedla Sigma skutečně 2:0, po brankách Ordoše a Šultese. Čtyřiadvacetiletý forvard nakonec vstřelil v Liberci góly dva. Jednu trefu zaznamenal i na místě defenzivního záložníka probuzený Brazilec Rossi.

„ Máme teď nějakou šňůru, když to ještě protáhneme s Teplicemi, tak to bude jenom dobře,“ připomíná Šultes nejbližší zápas Sigmy, který je v plánu po reprezentační pauze v pondělí 23. listopadu.

Sigma přestoupila z lokálního motoráku na vítězný expres a stoupá tabulkou. Čím to podle odchovance břeclavského fotbalu je? „Možná to bude tím, že se snažíme hrát opravdu co nejvíc dopředu. Navíc jsme si sedli s Ordžim, myslím si, že si docela vyhovujeme,“ říká Šultes.