OP dorost, sk. A

Podivín - Hrušky 0:2, Tvrdonice - Lednice 5:0, Mor.N.Ves - Březí 3:4, V.Bílovice - Ladná 6:0, Drnholec - Kostice 0:12, Rakvice - Hlohovec 2:1, Char.N.Ves - D.Dunajovice 1:0

1. Kostice 28 24 3 1 122:25 75

2. Hlohovec 28 22 4 2 100:25 70

3. Hrušky 28 21 4 3 99:20 67

4. V.Bílovice 28 17 4 7 87:46 55

5. Tvrdonice 28 14 5 9 78:42 47

6. Mor.N.Ves 28 13 4 11 52:42 43

7. D.Dunajovice 28 13 1 14 60:87 40

8. Zaječí 28 11 3 14 71:64 36

9. Podivín 28 9 6 13 51:54 33

10. Rakvice 28 9 5 14 56:59 32

11. Březí 28 8 5 15 49:92 29

12. Lednice 28 8 4 16 53:87 28

13. Char.N.Ves 28 7 4 17 42:98 25

14. Ladná 28 4 2 22 37:107 14

15. Drnholec 28 2 2 24 29:138 8

OP dorost, sk. B

Kobylí - Přibice 6:2, V.Němčice - Nosislav 3:2, Strachotín - Hustopeče 4:3, Brumovice - Bořetice 1:2, Vrbice - Šakvice 0:9, Ivaň - Popice 1:0

1. Kobylí 26 19 3 4 100:58 60

2. V.Němčice 26 17 6 3 94:34 57

3. Šakvice 26 17 4 5 96:39 55

4. Hustopeče 26 18 1 7 94:44 55

5. Bořetice 26 15 5 6 78:49 50

6. Strachotín 26 14 2 10 64:54 44

7. Nosislav 26 13 4 9 70:65 43

8. V.Pavlovice B 26 8 6 12 39:61 30

9. Ivaň 26 8 5 13 45:74 29

10. Šitbořice 26 7 7 12 44:58 28

11. Popice 26 7 3 16 45:65 24

12. Brumovice 26 5 2 19 41:97 17

13. Přibice 26 4 4 18 36:87 16

14. Vrbice 26 2 4 20 35:96 10

OP mladší žáci

Březí - Němčice/Vranovice 1:11, Kobylí - Tvrdonice 0:4, Zaječí - Rakvice 1:7, Pohořelice - MSK Břeclav C 2:1, Kostice - Drnholec 6:0

1. Němčice/Vranovice 18 15 1 2 109:9 46

2. MSK Břeclav C 18 14 1 3 80:14 43

3. Pohořelice 18 12 1 5 86:20 37

4. Tvrdonice 18 10 4 4 79:24 34

5. Rakvice 18 10 3 5 50:21 33

6. Kostice 18 8 2 8 75:40 26

7. Drnholec 18 6 2 10 41:45 20

8. Kobylí 18 4 0 14 39:88 12

9. Březí 18 3 0 15 29:139 9

10. Zaječí 18 1 0 17 6:194 3

OP starší žáci

Březí - Němčice/Vranovice 4:0, Kobylí - Tvrdonice 1:2, Zaječí - Rakvice 4:3, Pohořelice - MSK Břeclav C 2:0, Kostice - Drnholec 4:2

1. Pohořelice 18 18 0 0 104:14 54

2. MSK Břeclav C 18 16 0 2 91:20 48

3. Tvrdonice 18 11 1 6 40:20 34

4. Němčice/Vranovice 18 9 2 7 51:47 29

5. Březí 18 8 0 10 36:42 24

6. Rakvice 18 7 2 9 38:55 23

7. Zaječí 18 5 1 12 50:84 16

8. Drnholec 18 5 1 12 31:80 16

9. Kostice 18 4 1 13 25:52 13

10. Kobylí 18 3 0 15 27:79 9

Zákl.žák.sout.,sk.A

Hlohovec - Char.N.Ves 3:6, Podivín - Novosedly 11:0, Bulhary - Sedlec 1:1, Valtice - Šakvice 0:5, Lednice - Mor.Žižkov 1:0

1. Mor.Žižkov 20 15 2 3 68:16 47

2. Podivín 20 14 1 5 117:36 43

3. Perná 20 12 1 7 68:31 37

4. Char.N.Ves 20 12 1 7 74:55 37

5. Hlohovec 20 12 1 7 52:39 37

6. Novosedly 20 10 2 8 45:46 32

7. Lednice 20 9 2 9 67:51 29

8. Šakvice 20 7 3 10 38:34 24

9. Sedlec 20 5 2 13 33:96 17

10. Bulhary 20 4 3 13 24:58 15

11. Valtice 20 0 2 18 8:132 2

Zákl.žák.sout.,sk.B

Dohrávka 19. kolo: Nikolčice – Ivaň 1:2, Boleradice – Klobouky 0:5, Pouzdřany – Brumovice 1:3. 20. kolo: Nosislav - Křepice 8:0, H.Bojanovice - Boleradice 0:2, Klobouky - Pouzdřany 2:3, Brumovice - Bořetice 6:0, Šitbořice - Nikolčice 4:2, Ivaň - V.Hostěrádky 7:1

1. Nosislav 22 21 0 1 170:33 63

2. Šitbořice 22 17 2 3 79:25 53

3. Klobouky 22 17 0 5 92:30 51

4. Nikolčice 22 12 1 9 81:43 37

5. Křepice 22 10 7 5 38:38 37

6. Brumovice 22 9 4 9 42:48 31

7. Bořetice 22 7 4 11 34:49 25

8. Ivaň 22 7 4 11 34:51 25

9. Boleradice 22 7 2 13 32:63 23

10. H.Bojanovice 22 7 1 14 36:56 22

11. Pouzdřany 22 4 1 17 34:93 13

12. V.Hostěrádky 22 1 0 21 11:154 3

OP základen

MSK Břeclav B – Mikulov A 0:8, MSK Břeclav A – M. Žižkov 12:0

1. Mikulov A 16 13 0 3 123:25 39

2. MSK Břeclav A 16 12 2 2 95:21 38

3. MSK Břeclav B 16 5 3 8 37:71 18

4. Mor.Žižkov 16 4 1 11 33:96 13

5. Lanžhot A 16 3 0 13 28:103 9

OS základen,sk.A

Dohrávka 19. kola: Tvrdonice - MSK Břeclav C 5:0, 20. kolo: Lanžhot – Kostice 3:5, Luna Hrušky – Tvrdonice 2:10, MSK Břeclav C – Mor. N. Ves 0:4.

1. Tvrdonice 20 17 1 2 107:29 52

2. Mor.N.Ves 20 16 1 3 115:33 49

3. Hrušky 20 9 2 9 60:64 29

4. Kostice 20 8 3 9 50:68 27

5. Lanžhot B 20 4 0 16 40:110 12

6. MSK Břeclav C 20 2 1 17 20:88 7

OS základen,sk.B

Hlohovec – Char. N. Ves 5:6, Lednice – Mikulov B 12:1, Podivín – V. Bílovice 2:1.

1. Lednice 20 15 0 5 99:40 45

2. Podivín 20 14 1 5 88:33 43

3. V. Bílovice 19 14 0 5 69:25 42

4. Hlohovec 19 8 2 9 51:51 26

5. Char.N.Ves 20 4 2 14 52:85 14

6. Mikulov B 20 1 1 18 17:142 4

OS základen,sk.C

1. Pohořelice 14 12 1 1 94:13 37

2. Šakvice 14 11 1 2 97:7 34

3. Perná 14 10 0 4 62:44 30

4. H.Bojanovice 14 9 0 5 57:41 27

5. Vranovice 14 5 0 9 29:89 15

6. Pouzdřany 14 4 0 10 22:68 12

7. Strachotín 14 2 1 11 22:60 7

8. Novosedly 14 1 1 12 14:75 4

OS základen,sk.D

1. V.Pavlovice 14 13 1 0 133:15 40

2. Hustopeče 14 12 0 2 104:20 36

3. Šitbořice 14 8 1 5 56:45 25

4. Křepice 14 6 2 6 49:56 20

5. Nosislav 14 6 1 7 40:72 19

6. V.Němčice 14 4 1 9 32:65 13

7. Nikolčice 14 3 0 11 31:71 9

8. Bořetice 14 1 0 13 17:118 3

KP,starší dorost

1.FC Kyjov - SK Boskovice 4:0, Sok. Tasovice - FK Blansko 1:3, MSK Břeclav B - SK Slatina 1:2, FC Sparta Brno B - SK Líšeň 2:2, SC Znojmo B - Tat. Bohunice 3:2, FK Bosonohy - SK Hodonín 1:3, FRAMOZ Rousínov - FK Šardice B 1:4

1. SK Líšeň 25 19 2 4 56:29 59

2. FK Blansko 25 17 5 3 85:33 56

3. FK Šardice B 25 17 0 8 79:41 51

4. FC Sparta Brno B 25 14 4 7 62:40 46

5. SC Znojmo B 25 11 3 11 43:48 36

6. SK Slatina 25 10 5 10 46:49 35

7. SK Boskovice 25 11 2 12 45:63 35

8. Tat. Bohunice 25 10 3 12 82:72 33

9. MSK Břeclav B 25 10 1 14 40:45 31

10. 1.FC Kyjov 25 9 3 13 50:52 30

11. SK Hodonín 25 8 4 13 43:57 28

12. Sok. Tasovice 25 8 3 14 41:61 27

13. FK Bosonohy 25 7 5 13 42:66 26

14. FRAMOZ Rousínov 25 2 4 19 31:89 10

KP,mladší dorost

1.FC Kyjov - SK Boskovice 2:3, Sok. Tasovice - FK Blansko 0:4, MSK Břeclav B - SK Slatina nesehráno, FC Sparta Brno B - SK Líšeň 3:0, SC Znojmo B - Tat. Bohunice 0:1, FK Bosonohy - SK Hodonín 1:2, FRAMOS Rousínov - FK Šardice B 0:4

1. FC Sparta Brno B 25 21 3 1 76:19 66

2. SK Líšeň 25 18 5 2 58:19 59

3. FK Blansko 26 16 9 1 55:11 57

4. FK Šardice B 25 11 6 8 56:44 39

5. MSK Břeclav B 24 12 3 9 42:34 39

6. SK Hodonín 25 11 4 10 46:50 37

7. Tat. Bohunice 25 10 4 11 46:43 34

8. SK Slatina 24 9 5 10 46:45 32

9. 1.FC Kyjov 26 9 5 12 29:31 32

10. SK Boskovice 25 8 1 16 44:84 25

11. SC Znojmo B 25 6 5 14 32:48 23

12. FRAMOS Rousíno 25 6 4 15 39:64 22

13. Sok. Tasovice 25 4 4 17 24:75 16

14. FK Bosonohy 25 3 4 18 28:54 13

I.tř.,sk.B,dorost

Sok. Dobšice - Čechie Zastávka 2:4, FC Sn Rosice - Sok. Novosedly 2:3, Baník Zbýšov - FC Mikulov 4:3, FC Miroslav - A.S.A.ES Únanov 2:1, Druž.Nikolčice - Sok. Pohořelice 1:5, Hrušovany n.J. - FC Ivančice 1:2, Jevišovice - TJ Přímětice 5:0

1. Sok. Pohořelice 25 17 7 1 55:23 58

2. FC Miroslav 25 17 3 5 57:30 54

3. FC Ivančice 25 15 3 7 50:37 48

4. Hrušovany n.J. 25 15 2 8 67:32 47

5. A.S.A.ES Únanov 25 11 6 8 47:50 39

6. Čechie Zastávka 25 11 5 9 57:46 38

7. FC Mikulov 25 11 3 11 56:39 36

8. Sok. Novosedly 25 11 1 13 46:51 34

9. FC Sn Rosice 25 9 3 13 45:58 30

10. TJ Přímětice 25 8 6 11 36:51 30

11. Jevišovice 25 8 5 12 40:49 29

12. Druž.Nikolčice 25 7 4 14 61:68 25

13. Baník Zbýšov 25 5 5 15 28:63 20

14. Sok. Dobšice 25 2 3 20 27:75 9

I.tř.,sk.C,dorost

Sok. Lanžhot - Sl. V.Pavlovice 0:1, ZEMAS Hovorany - SK Vacenovice 2:1, Sl. Rohatec - FK Dubňany 3:1, Sok. Dambořice - FC Bučovice 4:0, Sok. Krumvíř - FK Mutěnice 0:2, Sok. Kněždub - SK Šlapanice 2:1, SK Slavkov u B. - TJ Sok. Otnice 3:0

1. ZEMAS Hovorany 25 16 5 4 56:31 53

2. Sl. Rohatec 25 14 5 6 58:41 47

3. Sok. Krumvíř 25 15 1 9 62:33 46

4. Sok. Dambořice 25 12 4 9 62:64 40

5. TJ Sok. Otnice 25 12 2 11 42:59 38

6. SK Vacenovice 25 11 3 11 63:43 36

7. Sok. Lanžhot 25 10 4 11 50:48 34

8. Sl. V.Pavlovice 25 10 4 11 53:63 34

9. FK Dubňany 25 9 5 11 45:43 32

10. FC Bučovice 25 9 4 12 60:62 31

11. Sok. Kněždub 25 8 5 12 42:52 29

12. FK Mutěnice 25 9 2 14 39:51 29

13. SK Šlapanice 25 8 2 15 36:62 26

14. SK Slavkov u B. 25 7 4 14 38:54 25

KP, starší žáci

Sparta Brno B - 1.FC Kyjov 2:0, FC Komín - Hrušovany n.J. 1:0, MSK Břeclav - FK Ratíškovice 5:1, SK Líšeň - FC Veselí n.M. 2:0, SC Znojmo B - SK Hodonín 0:2, ČAFC Židenice - FK Šardice B 1:3

1. 1.FC Kyjov 21 17 0 4 45:19 51

2. MSK Břeclav 21 16 2 3 65:14 50

3. FK Šardice B 21 12 3 6 49:28 39

4. SK Líšeň 21 11 6 4 40:22 39

5. Sparta Brno B 21 9 4 8 27:25 31

6. FC Veselí n.M. 21 7 6 8 33:31 27

7. Hrušovany n.J. 21 7 5 9 30:24 26

8. FK Ratíškovice 21 7 4 10 29:34 25

9. SC Znojmo B 21 7 4 10 24:50 25

10. FC Komín 21 6 4 11 17:42 22

11. SK Hodonín 21 6 2 13 24:44 20

12. ČAFC Židenice 21 0 2 19 12:62 2

KP, mladší žáci

Sparta Brno B - 1.FC Kyjov 3:0, FC Komín - Hrušovany n.J. 0:0, MSK Břeclav - FK Ratíškovice 2:0, SK Líšeň - FC Veselí n.M. 4:2, SC Znojmo B - SK Hodonín 11:0, ČAFC Židenice - FK Šardice B 0:3

1. FK Šardice B 21 17 2 2 88:13 53

2. MSK Břeclav 21 16 3 2 68:15 51

3. SK Líšeň 21 13 5 3 76:36 44

4. ČAFC Židenice 21 10 6 5 58:30 36

5. 1.FC Kyjov 21 10 2 9 48:38 32

6. FC Komín 21 9 4 8 37:25 31

7. Sparta Brno B 21 8 4 9 42:44 28

8. SC Znojmo B 21 7 5 9 59:38 26

9. FC Veselí n.M. 21 8 2 11 48:43 26

10. Hrušovany n.J 21 5 5 11 34:41 20

11. FK Ratíškovice 21 3 2 16 17:66 11

12. SK Hodonín 21 0 0 21 4:190 0

I.tř.,sk.B,st.žáci

Sl. V.Pavlovice - Sok. Dobšice 1:0, FC Kohoutovice - SK Bosonohy 2:0, FC Ivančice - FC Mikulov 0:5, SK M.S. Brno - FC Miroslav 1:4, TJ St.Lískovec - Sok. Tasovice 5:2, FC Hustopeče - TJ M.Krumlov 4:0

1. TJ St.Lískovec 21 15 3 3 83:25 48

2. FC Mikulov 21 15 2 4 54:17 47

3. FC Hustopeče 21 14 2 5 64:23 44

4. FC Ivančice 21 12 3 6 52:37 39

5. Sl. V.Pavlovice 21 9 5 7 40:37 32

6. SK M.S. Brno 21 9 4 8 54:43 31

7. FC Kohoutovice 21 8 3 10 31:40 27

8. Sok. Tasovice 21 8 2 11 26:48 26

9. SK Bosonohy 21 7 3 11 26:36 24

10. TJ M.Krumlov 21 7 2 12 37:42 23

11. FC Miroslav 21 6 3 12 33:48 21

12. Sok. Dobšice 21 0 0 21 6:110 0

I.tř.,sk.B,ml.žáci

Sl. V.Pavlovice - Sok. Dobšice 0:8, FC Kohoutovice - SK Bosonohy 3:2, FC Ivančice - FC Mikulov 0:3, SK M.S. Brno - FC Miroslav 7:1, TJ St.Lískovec - Sok. Tasovice 2:3, FC Hustopeče - TJ M.Krumlov 1:3

1. FC Mikulov 21 19 2 0 95:5 59

2. SK M.S. Brno 21 17 2 2 93:15 53

3. SK Bosonohy 21 16 3 2 97:16 51

4. FC Kohoutovice 21 15 0 6 63:31 45

5. TJ M.Krumlov 21 10 1 10 48:51 31

6. Sok. Tasovice 21 9 2 10 43:71 29

7. TJ St.Lískovec 21 8 0 13 51:68 24

8. Sok. Dobšice 21 6 3 12 34:63 21

9. FC Miroslav 21 5 2 14 31:71 17

10. FC Hustopeče 21 5 0 16 24:73 15

11. Sl. V.Pavlovice 21 4 1 16 16:87 13

12. FC Ivančice 21 3 2 16 16:60 11

I.tř.,sk.C,st.žáci

Sok. Lanžhot - SK Slavkov u B. 1:1, FC Bučovice - Sok. Brankovice 8:1, SK Hodonín B - Sok. Luna Hrušky 7:2, FC Veselí n.M. B - TJ V.Bílovice 5:2, ZEMAS Hovorany - MSK Břeclav B 3:2, TJ D.Bojanovice - FK Šardice C 1:6

1. FK Šardice C 21 18 1 2 108:18 55

2. TJ V.Bílovice 21 16 1 4 72:32 49

3. SK Hodonín B 21 15 2 4 76:30 47

4. SK Slavkov u B. 21 13 3 5 54:42 42

5. TJ D.Bojanovice 21 12 1 8 59:41 37

6. MSK Břeclav B 21 11 1 9 35:26 34

7. ZEMAS Hovorany 21 8 2 11 44:53 26

8. Sok. Lanžhot 21 6 3 12 30:54 21

9. FC Veselí n.M. B 21 6 2 13 32:72 20

10. FC Bučovice 21 6 0 15 39:66 18

11. Sok. Brankovice 21 5 2 14 26:72 17

12. Sok. Luna Hrušky21 1 0 20 27:96 3

I.tř.,sk.C,ml.žáci

Sok. Lanžhot - SK Slavkov u B. 5:1, FC Bučovice - Sok. Brankovice 9:1, SK Hodonín B - Sok. Luna Hrušky 5:3, FC Veselí n.M. B - TJ V.Bílovice 1:2, ZEMAS Hovorany - MSK Břeclav B 2:5, TJ D.Bojanovice - FK Šardice C 0:8

1. FK Šardice C 21 18 0 3 152:22 54

2. MSK Břeclav B 21 17 3 1 103:19 54

3. FC Veselí n.M. B 21 14 2 5 74:24 44

4. Sok. Lanžhot 21 13 2 6 84:37 41

5. FC Bučovice 21 12 3 6 73:41 39

6. SK Slavkov u B. 21 12 2 7 90:40 38

7. TJ V.Bílovice 21 11 1 9 63:58 34

8. SK Hodonín B 21 7 3 11 32:84 24

9. ZEMAS Hovorany 21 6 1 14 50:79 19

10. Sok. Brankovice 21 3 1 17 20:109 10

11. Sok. Luna Hrušky 21 2 1 18 19:110 7

12. TJ D.Bojanovice 21 1 1 19 9:146 4

MS divize,st.dorost,sk.D

FK Drnovice B - FC Žďár n.S. 1:3, FC M. Krumlov - FK Kunovice 1:4, FC Havl.Brod - FK Vikt.Přerov 0:1, ČSK Uh.Brod - ČAFC Židenice 2:0, FC Veselí n.M. - Bystrc-Kníničky 0:4, SFK Vrchovina - MSK Břeclav 2:1, HFK Olomouc B - SK Kroměříž 0:3

1. SK Kroměříž 25 22 3 0 57:6 69

2. Bystrc-Kníničky 25 17 3 5 93:26 54

3. MSK Břeclav 25 15 4 6 70:36 49

4. SFK Vrchovina 25 15 4 6 54:28 49

5. FC Havl.Brod 25 12 4 9 39:27 40

6. FK Kunovice 25 11 4 10 40:36 37

7. ČSK Uh.Brod 25 11 4 10 41:40 37

8. HFK Olomouc B 25 9 4 12 34:38 31

9. FC Veselí n.M. 25 8 5 12 51:54 29

10. ČAFC Židenice 25 8 5 12 34:46 29

11. FC Žďár n.S. 25 8 1 16 28:58 25

12. FK Vikt.Přerov 25 6 2 17 31:73 20

13. FC M. Krumlov 25 6 2 17 20:71 20

14. FK Drnovice B 25 3 3 19 28:81 12

MS divize,m