VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky fotbalových soutěží břeclavského regionu

Dospělí a junioři

29.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Michal Čejka

Okresní přebor,dospělí

Char.N.Ves - MSK Břeclav B 3:5, Mor.N.Ves - Nosislav 0:3, Strachotín - Březí 3:0, Nikolčice - Hustopeče 2:2, Rakvice - Bořetice 2:2, V.Pavlovice B - Pohořelice 2:3, D.Dunajovice - Křepice 5:5
1. MSK Břeclav B 24 18 3 3 83:30 57
2. Pohořelice 24 17 1 6 53:30 52
3. Bořetice 24 13 5 6 58:32 44
4. Rakvice 24 13 4 7 65:49 43
5. Strachotín 24 11 5 8 54:40 38
6. Hustopeče 24 9 6 9 39:34 33
7. Char.N.Ves 24 10 3 11 50:52 33
8. Mor.N.Ves 24 10 2 12 52:60 32
9. Březí 24 8 5 11 40:46 29
10. V.Pavlovice B 24 9 2 13 38:64 29
11. Křepice 24 8 3 13 59:70 27
12. Nosislav 24 6 7 11 40:51 25
13. Nikolčice 24 6 3 15 39:74 21
14. D.Dunajovice 24 4 3 17 34:72 15

III.tř.,sk.A,dospělí

Lednice B - Pavlov 1:2, Perná - Starovičky 5:5, Mikulov B - Novosedly B 2:1, Kostice B - Ladná 2:2, Týnec - Tvrdonice B 0:4, Valtice - Bavory B 4:2, Mor.Žižkov - Zaječí 3:3
1. Mikulov B 24 20 1 3 71:26 61
2. Starovičky 24 13 3 8 46:36 42
3. Novosedly B 24 12 4 8 52:33 40
4. Perná 24 12 2 10 43:46 38
5. Týnec 24 11 3 10 37:36 36
6. Bavory B 24 10 5 9 47:44 35
7. Valtice 24 9 6 9 39:41 33
8. Mor.Žižkov 24 10 3 11 45:53 33
9. Lednice B 24 9 4 11 48:46 31
10. Pavlov 24 9 4 11 34:43 31
11. Tvrdonice B 25 8 6 11 36:42 30
12. Zaječí 24 6 6 12 42:60 24
13. Ladná 24 6 4 14 36:49 22
14. Kostice B 25 5 7 13 38:59 22

III.tř.,sk.B,dospělí

Kobylí - V.Němčice 4:2, Klobouky - Přibice 0:4, Pohořelice B - Pouzdřany 1:4, Krumvíř - Uherčice 1:0, Starovice - Vranovice 0:2, Šitbořice - Šakvice 2:1, Pasohlávky - V.Dvůr 4:1
1. Přibice 24 19 3 2 71:19 60
2. Krumvíř 24 15 5 4 60:26 50
3. Vranovice 24 14 5 5 73:32 47
4. Šitbořice 24 14 2 8 55:39 44
5. Pohořelice B 24 11 5 8 45:49 38
6. Kobylí 24 11 4 9 56:40 37
7. V.Němčice 24 11 3 10 41:43 36
8. Starovice 24 9 6 9 49:46 33
9. Šakvice 24 9 5 10 46:51 32
10. Pasohlávky 24 7 8 9 50:53 29
11. Pouzdřany 24 7 6 11 39:46 27
12. Uherčice 24 7 1 16 27:56 22
13. V.Dvůr 24 4 3 17 21:60 15
14. Klobouky 24 1 2 21 15:88 5

IV.tř.,sk.A,dospělí

Char.N.Ves B - Milovice 6:1, V.Pavlovice C - Sedlec 3:1, Lanžhot B - Rakvice B 3:0, Týnec B - Hlohovec C 7:1, Arin Břeclav - Hlohovec B 4:1, Zaječí B - V.Bílovice B 2:0
1. Lanžhot B 22 17 0 5 71:27 51
2. V.Pavlovice C 23 13 2 8 58:44 41
3. Arin Břeclav 22 13 2 7 51:39 41
4. Char.N.Ves B 22 12 4 6 66:34 40
5. Milovice 23 11 5 7 64:53 38
6. Bulhary 22 11 3 8 47:44 36
7. V.Bílovice B 22 8 7 7 43:37 31
8. Hlohovec B 22 9 3 10 47:40 30
9. Zaječí B 22 8 5 9 39:50 29
10. Týnec B 22 5 6 11 37:52 21
11. Hlohovec C 22 6 3 13 23:52 21
12. Rakvice B 22 5 4 13 35:64 19
13. Sedlec 22 2 4 16 17:62 10

IV.tř.,sk.B,dospělí

Perná B - Přibice B 1:2, Strachotín B - Březí B 1:4, Drnholec - Uherčice B 1:0, Klentnice - D.Věstonice 1:3, Cvrčovice - H.Věstonice 12:0
1. Cvrčovice 21 15 3 3 68:23 48
2. Ivaň 20 12 5 3 57:30 41
3. Drnholec 20 12 2 6 50:21 38
4. Březí B 21 10 4 7 42:42 34
5. Přibice B 21 10 3 8 52:53 33
6. Klentnice 21 9 5 7 45:30 32
7. D.Věstonice 20 8 7 5 55:34 31
8. H.Věstonice 20 6 3 11 41:60 21
9. Uherčice B 20 5 4 11 35:50 19
10. Strachotín B 20 5 3 12 35:52 18
11. Perná B 20 5 3 12 32:58 18
12. Popice B 20 3 2 15 23:82 11

IV.tř.,sk.C,dospělí

Kobylí B - H.Bojanovice 2:1, Němčičky - Boleradice 0:1, V.Hostěrádky - Křepice B 2:1, Brumovice - Hustopeče B 4:3, Vrbice - Bořetice B 4:0, Šitbořice B - Diváky 1:3
1. Boleradice 22 18 2 2 46:20 56
2. Němčičky 22 18 0 4 45:17 54
3. Kobylí B 22 13 2 7 56:40 41
4. Diváky 22 11 5 6 43:25 38
5. Vrbice 23 11 4 8 44:28 37
6. Brumovice 22 11 1 10 54:34 34
7. V.Němčice B 22 11 1 10 40:32 34
8. H.Bojanovice 22 8 7 7 26:26 31
9. V.Hostěrádky 22 8 5 9 32:42 29
10. Křepice B 22 8 2 12 45:40 26
11. Hustopeče B 22 4 2 16 35:69 14
12. Bořetice B 22 4 2 16 22:74 14
13. Šitbořice B 23 1 3 19 17:58 6

OP dorost, sk. A

Podivín - Tvrdonice 1:1, Mor.N.Ves - Hrušky 1:1, V.Bílovice - Lednice 9:2, Drnholec - Březí 0:5, Rakvice - Ladná 4:1, Char.N.Ves - Hlohovec 0:3, D.Dunajovice - Zaječí 3:1
1. Hlohovec 27 22 4 1 99:23 70
2. Kostice 26 22 3 1 107:24 69
3. Hrušky 26 19 4 3 95:19 61
4. V.Bílovice 26 15 4 7 77:43 49
5. Tvrdonice 26 13 5 8 72:40 44
6. Mor.N.Ves 26 12 4 10 41:38 40
7. D.Dunajovice 26 12 1 13 56:86 37
8. Zaječí 27 10 3 14 66:63 33
9. Podivín 26 9 6 11 51:48 33
10. Rakvice 26 8 5 13 53:55 29
11. Lednice 26 8 4 14 53:74 28
12. Březí 26 7 5 14 42:85 26
13. Char.N.Ves 26 6 4 16 40:93 22
14. Ladná 26 3 2 21 33:101 11
15. Drnholec 26 2 2 22 29:122 8

OP dorost, sk. B

Kobylí - V.Němčice 6:2, Strachotín - Nosislav 4:1, Brumovice - V.Pavlovice B 1:1, Vrbice - Hustopeče 1:3, Šitbořice - Bořetice 3:3, Ivaň - Šakvice 0:6
1. Kobylí 24 17 3 4 89:53 54
2. Hustopeče 24 17 1 6 86:38 52
3. V.Němčice 24 15 6 3 84:31 51
4. Šakvice 24 15 4 5 82:38 49
5. Bořetice 24 13 5 6 72:48 44
6. Nosislav 25 13 4 8 68:62 43
7. Strachotín 24 12 2 10 56:49 38
8. V.Pavlovice B 25 8 6 11 37:57 30
9. Šitbořice 24 7 7 10 42:50 28
10. Popice 24 7 3 14 42:59 24
11. Ivaň 24 6 5 13 41:73 23
12. Brumovice 24 5 2 17 38:90 17
13. Přibice 24 4 4 16 33:74 16
14. Vrbice 24 2 4 18 35:83 10

Krajský přebor,dospělí

Sok. Hlohovec - SK Ráječko 1:3, FC Miroslav - FC Rosice 4:3, FK Ratíškovice - S.Luna Hrušky 3:0, FC Doubravník - 1.FC Kyjov 0:2, FK Blansko - FC Mokrá-Horákov 5:0, FC Sparta Brno - FC Mikulov 3:0, TJ M.Krumlov - FC Veselí n.M. 4:2, Sok. Dědice - Tat.Bohunice 2:2
1. FK Blansko 27 20 6 1 79:21 66
2. Sok. Dědice 27 18 3 6 61:36 57
3. FC Sparta Brno 27 16 3 8 55:27 51
4. 1.FC Kyjov 27 13 6 8 51:36 45
5. TJ M.Krumlov 27 13 4 10 45:37 43
6. Tat.Bohunice 27 11 9 7 46:37 42
7. FC Rosice 27 11 8 8 51:37 41
8. FC Veselí n.M. 27 10 8 9 47:44 38
9. FC Miroslav 27 8 11 8 46:48 35
10. FC Mikulov 27 9 3 15 33:36 30
11. FK Ratíškovice 27 7 8 12 33:41 29
12. SK Ráječko 27 8 5 14 32:46 29
13. Mokrá-Horákov 27 8 5 14 30:62 29
14. S.Luna Hrušky 27 7 7 13 36:51 28
15. Sok. Hlohovec 27 6 5 16 23:46 23
16. FC Doubravník 27 4 3 20 14:77 15

I.A tř.,sk.A,dospělí

AFK Tišnov - Sok. Tasovice 1:0, FC Ivančice - IE Znojmo 2:0, FC Čebín - Sok. Novosedly 2:0, SC Znojmo B - SK Bosonohy 2:3, RAFK Rajhrad - FC Kuřim 1:3, Jevišovice - SK M.S.Brno 5:2, FC Vev.Bítýška - FC Kohoutovice 1:6
1. FC Kuřim 23 16 5 2 54:17 53
2. Sok. Tasovice 23 12 6 5 31:16 42
3. SK Bosonohy 23 12 3 8 32:38 39
4. Jevišovice 23 10 7 6 43:26 37
5. IE Znojmo 23 10 5 8 37:28 35
6. RAFK Rajhrad 23 11 2 10 36:33 35
7. FC Čebín 23 10 2 11 35:34 32
8. FC Vev.Bítýška 23 9 4 10 33:36 31
9. Sok. Novosedly 23 8 6 9 32:29 30
10. SC Znojmo B 23 9 1 13 39:42 28
11. FC Ivančice 23 7 5 11 30:37 26
12. FC Kohoutovice 23 8 0 15 33:45 24
13. SK M.S.Brno 23 6 6 11 25:40 24
14. AFK Tišnov 23 4 6 13 15:54 18

I.A tř.,sk.B,dospělí

Sok. Lanžhot - Sok. Tvrdonice 2:1, Sl. Rohatec - Sl. V.Pavlovice 2:1, SK Újezd u B. - SK Vacenovice 1:3, Sok. Kostice - FK Dubňany 1:2, SK Žarošice - FC Bučovice 1:2, Velká n.Vel. - FC Sn Brno 1:0, FK Šardice B - SK Šlapanice 0:3
1. Velká n.Vel. 23 13 6 4 35:19 45
2. FK Dubňany 23 14 3 6 33:24 45
3. Sl. V.Pavlovice 23 13 4 6 44:22 43
4. Sl. Rohatec 23 13 2 8 43:38 41
5. SK Vacenovice 23 11 5 7 34:24 38
6. FK Šardice B 23 10 4 9 39:41 34
7. Sok. Kostice 23 8 7 8 39:34 31
8. SK Šlapanice 23 9 4 10 26:38 31
9. FC Sn Brno 23 8 4 11 38:39 28
10. FC Bučovice 23 7 7 9 25:29 28
11. Sok. Tvrdonice 23 7 6 10 30:39 27
12. SK Újezd u B. 23 6 4 13 22:36 22
13. Sok. Lanžhot 23 5 6 12 20:31 21
14. SK Žarošice 23 3 6 14 23:37 15

I.B tř.,sk.B,dospělí

Sok. Dobšice - FC Komín 4:3, Ban.Zbýšov - Čechie Zastávka 4:0, Bystrc-Kníničky B - SK Vojkovice 1:3, A.S.A.ES Únanov - FC Medlánky 0:5, Sok. Popůvky - Tatran Šatov 1:5, Sok. Višňové - Tat.Bohunice B 0:3, Sokol Popice - Sokol Šanov 2:3
1. FC Medlánky 23 17 4 2 65:22 55
2. Sok. Dobšice 23 16 2 5 58:19 50
3. Bystrc-Kníničky B 23 13 4 6 56:30 43
4. SK Vojkovice 23 10 5 8 41:41 35
5. Ban.Zbýšov 23 9 6 8 41:25 33
6. FC Komín 23 9 6 8 41:35 33
7. Tatran Šatov 23 8 7 8 48:38 31
8. Sok. Višňové 23 7 10 6 37:32 31
9. A.S.A.ES Únanov 23 9 4 10 44:51 31
10. Čechie Zastávka 23 7 8 8 32:37 29
11. Tat.Bohunice B 23 7 4 12 32:47 25
12. Sokol Popice 23 6 5 12 25:44 23
13. Sokol Šanov 23 6 4 13 31:55 22
14. Sok. Popůvky 23 2 1 20 26:101 7

I.B tř.,sk.C,dospělí

Sl. Podivín - Sok.Hrozn.Lhota 1:1, FC Vracov - Mor. Lednice 3:2, TJ V.Bílovice - Sok. Přítluky 1:2, KEN Veselí n.M. - Druž.Blatnice 1:2, Sokol Vlkoš - Sok. Žádovice 4:3, Sn Bzenec - Pal. Bavory 3:6, Agro Milotice - SK Hodonín 1:2
1. Pal. Bavory 23 21 2 0 89:12 65
2. Sokol Vlkoš 23 15 2 6 51:38 47
3. Agro Milotice 23 12 5 6 55:43 41
4. Mor. Lednice 23 11 3 9 70:50 36
5. TJ V.Bílovice 23 8 9 6 48:40 33
6. Sn Bzenec 23 9 6 8 45:46 33
7. FC Vracov 23 8 6 9 36:39 30
8. Sok.Hrozn.Lhota 23 8 6 9 32:41 30
9. Sl. Podivín 23 7 7 9 45:36 28
10. SK Hodonín 23 8 4 11 36:58 28
11. Druž.Blatnice 23 7 5 11 32:39 26
12. Sok. Žádovice 23 7 3 13 32:53 24
13. Sok. Přítluky 23 5 6 12 37:55 21
14. KEN Veselí n.M. 23 1 4 18 21:79 7

KP,starší dorost

1.FC Kyjov - Sok. Tasovice 1:2, MSK Břeclav B - SK Boskovice 4:0, FC Sparta Brno B - FK Blansko 4:3, SC Znojmo B - SK Slatina 2:0, FK Bosonohy - SK Líšeň 1:2, FRAMOZ Rousínov - Tat. Bohunice 1:8, FK Šardice B - SK Hodonín 4:0
1. SK Líšeň 23 19 1 3 53:24 58
2. FK Blansko 23 15 5 3 78:30 50
3. FK Šardice B 23 15 0 8 72:39 45
4. FC Sparta Brno B 23 14 2 7 58:36 44
5. SK Boskovice 23 10 2 11 41:59 32
6. MSK Břeclav B 23 10 1 12 37:39 31
7. SK Slatina 23 9 4 10 42:46 31
8. Tat. Bohunice 23 9 3 11 76:67 30
9. SC Znojmo B 23 9 3 11 37:45 30
10. 1.FC Kyjov 23 8 3 12 45:49 27
11. Sok. Tasovice 23 8 3 12 40:54 27
12. FK Bosonohy 23 7 5 11 39:59 26
13. SK Hodonín 23 7 3 13 40:56 24
14. FRAM Rousínov 23 2 3 18 30:85 9

KP,mladší dorost

1.FC Kyjov - Sok. Tasovice 2:0, MSK Břeclav B - SK Boskovice 4:1, FC Sparta Brno B - FK Blansko 1:3, SC Znojmo B - SK Slatina 1:1, FK Bosonohy - SK Líšeň 1:7, FRAMOS Rousínov - Tat. Bohunice 1:5, FK Šardice B - SK Hodonín 4:0
1. FC Sparta Brno B 23 19 3 1 70:17 60
2. SK Líšeň 23 17 5 1 56:16 56
3. FK Blansko 24 15 8 1 50:10 53
4. MSK Břeclav B 23 12 2 9 41:33 38
5. FK Šardice B 23 10 6 7 52:42 36
6. SK Slatina 23 9 5 9 44:42 32
7. SK Hodonín 23 9 4 10 39:48 31
8. 1.FC Kyjov 24 8 5 11 25:28 29
9. Tat. Bohunice 23 8 4 11 42:41 28
10. SC Znojmo B 23 6 5 12 32:45 23
11. FRAM Rousínov 23 6 4 13 38:55 22
12. SK Boskovice 23 6 1 16 35:81 19
13. Sok. Tasovice 23 4 4 15 23:65 16
14. FK Bosonohy 23 3 4 16 25:49 13

I.tř.,sk.B,dorost

Sok. Dobšice - FC Sn Rosice 0:5, Baník Zbýšov - Čechie Zastávka 0:2, FC Miroslav - Sok. Novosedly 3:1, Druž.Nikolčice - FC Mikulov 6:1, Hrušovany n.J. - A.S.A.ES Únanov 4:0, Jevišovice - Sok. Pohořelice 1:3, TJ Přímětice - FC Ivančice 0:2
1. Sok. Pohořelice 23 15 7 1 47:21 52
2. FC Miroslav 23 15 3 5 54:29 48
3. Hrušovany n.J. 23 15 2 6 65:27 47
4. FC Ivančice 23 14 3 6 47:34 45
5. FC Mikulov 23 11 3 9 53:34 36
6. A.S.A.ES Únanov 23 10 6 7 42:48 36
7. Čechie Zastávka 23 10 5 8 53:40 35
8. Sok. Novosedly 23 9 1 13 36:49 28
9. TJ Přímětice 23 7 6 10 32:43 27
10. FC Sn Rosice 23 8 3 12 39:55 27
11. Druž.Nikolčice 23 7 4 12 60:59 25
12. Jevišovice 23 6 5 12 33:48 23
13. Baník Zbýšov 23 4 5 14 24:53 17
14. Sok. Dobšice 23 2 3 18 22:67 9

I.tř.,sk.C,dorost

Sok. Lanžhot - ZEMAS Hovorany 2:2, Sl. Rohatec - Sl. V.Pavlovice 6:3, Sok. Dambořice - SK Vacenovice 3:2, Sok. Krumvíř - FK Dubňany 3:0, Sok. Kněždub - FC Bučovice 3:1, SK Slavkov u B. - FK Mutěnice 0:1, TJ Sok. Otnice - SK Šlapanice 0:3
1. ZEMAS Hovorany 23 15 4 4 51:27 49
2. Sl. Rohatec 23 13 5 5 54:37 44
3. Sok. Krumvíř 23 14 1 8 57:30 43
4. TJ Sok. Otnice 23 11 2 10 38:55 35
5. Sok. Lanžhot 23 10 4 9 49:43 34
6. Sok. Dambořice 23 10 4 9 53:62 34
7. SK Vacenovice 23 10 3 10 59:40 33
8. FK Dubňany 23 9 5 9 42:35 32
9. FC Bučovice 23 9 4 10 59:53 31
10. Sl. V.Pavlovice 23 9 3 11 49:60 30
11. Sok. Kněždub 23 7 5 11 39:48 26
12. FK Mutěnice 23 7 2 14 34:50 23
13. SK Šlapanice 23 7 2 14 33:59 23
14. SK Slavkov u B. 23 6 4 13 34:52 22

MSFL

TJ Fulnek - SK Uničov 2:1, 1.FC Brno B - FC Slovácko B 3:1, FK Mutěnice - FC Ostrava B 3:0, FC Jihlava B - SK Lipová 3:0, SK Hranice - MFK Karviná 1:3, FC Brumov - SC Znojmo 2:1, FC D.Benešov - Frýdek-Místek 1:2, MSK Břeclav - FC Zlín B 1:0
1. TJ Fulnek 27 20 4 3 62:25 64
2. FK Mutěnice 27 15 7 5 44:27 52
3. FC Slovácko B 27 15 3 9 43:25 48
4. Frýdek-Místek 27 11 9 7 41:34 42
5. FC Zlín B 27 11 8 8 34:24 41
6. MSK Břeclav 27 12 5 10 35:33 41
7. SK Uničov 27 11 7 9 41:32 40
8. MFK Karviná 27 11 6 10 42:34 39
9. SC Znojmo 27 12 1 14 35:40 37
10. 1.FC Brno B 27 10 5 12 36:42 35
11. SK Lipová 27 9 7 11 26:38 34
12. FC Jihlava B 27 9 6 12 32:36 33
13. FC Ostrava B 27 8 6 13 27:30 30
14. FC D.Benešov 27 7 7 13 29:42 28
15. FC Brumov 27 8 4 15 34:56 28
16. SK Hranice 27 4 1 22 23:66 13

MS divize,sk.D

FC Žďár n.S. - FK Šardice 2:1, FC V.Meziříčí - FK Třebíč 0:4, SK Líšeň - SK Boskovice 4:1, SK Vyškov - Sok. Konice 1:1, Hrušovany n.J. - Sok. Protivanov 3:1, FC Morkovice - SK Zábřeh 0:1, Sok.Hartvíkovice - ČAFC Židenice 0:3, FRAMOZ Rousínov - Rájec-Jestřebí 1:0
1. SK Zábřeh 27 17 8 2 49:20 59
2. FRAM Rousínov 27 15 5 7 38:24 50
3. SK Líšeň 27 14 7 6 48:25 49
4. Sok. Konice 27 12 6 9 45:31 42
5. SK Vyškov 27 11 8 8 46:30 41
6. Hrušovany n.J. 27 11 6 10 39:40 39
7. Rájec-Jestřebí 27 11 5 11 29:27 38
8. SK Boskovice 27 10 7 10 43:40 37
9. Sok. Protivanov 27 10 5 12 32:41 35
10. FC Žďár n.S. 27 8 8 11 41:49 32
11. FC V.Meziříčí 27 8 7 12 39:48 31
12. ČAFC Židenice 27 9 4 14 26:43 31
13. FK Třebíč 27 9 3 15 47:52 30
14. Sok.Hartvíkovice 27 8 6 13 35:50 30
15. FK Šardice 27 9 2 16 35:54 29
16. FC Morkovice 27 7 7 13 28:46 28

MS divize,st.dorost,sk.D

FK Drnovice B - FC M. Krumlov 0:3, FC Havl.Brod - FC Žďár n.S. 2:2, ČSK Uh.Brod - FK Kunovice 0:0, FC Veselí n.M. - FK Vikt.Přerov 7:1, SFK Vrchovina - ČAFC Židenice 2:1, HFK Olomouc B - Bystrc-Kníničky 2:1, SK Kroměříž - MSK Břeclav 2:1
1. SK Kroměříž 23 20 3 0 51:6 63
2. Bystrc-Kníničky 23 16 2 5 88:25 50
3. MSK Břeclav 23 14 4 5 66:33 46
4. SFK Vrchovina 23 14 3 6 51:26 45
5. FC Havl.Brod 23 11 4 8 37:25 37
6. FK Kunovice 23 10 4 9 35:33 34
7. HFK Olomouc B 23 9 4 10 33:32 31
8. ČSK Uh.Brod 23 9 4 10 36:38 31
9. FC Veselí n.M. 23 8 4 11 48:47 28
10. ČAFC Židenice 23 8 4 11 31:41 28
11. FC M. Krumlov 23 6 2 15 19:65 20
12. FC Žďár n.S. 23 6 1 16 23:57 19
13. FK Vikt.Přerov 23 5 2 16 28:70 17
14. FK Drnovice B 23 3 3 17 27:75 12

MS divize,ml.dorost,sk.D

FK Drnovice B - FC M. Krumlov 1:0, FC Havl.Brod - FC Žďár n.S. 1:3, ČSK Uh.Brod - FK Kunovice 2:3, FC Veselí n.M. - FK Vikt.Přerov 3:1, SFK Vrchovina - ČAFC Židenice 1:2, HFK Olomouc B - Bystrc-Kníničky 1:0, SK Kroměříž - MSK Břeclav 2:1
1. SK Kroměříž 23 20 2 1 78:13 62
2. HFK Olomouc B 23 20 2 1&

29.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Čalouník 16 000 Kč Čalouníci nábytku OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBNÍ LINKY V ČALOUNICKÉM PROVOZU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: 12.11.2018 - agenturní zaměstnání - čalounění, montáže korpusu postele, balení, kompletování postele, zaskladnění hotových výrobků. I ZŠ, i bez praxe. KONTAKT: Tobrman Pavlo, tel.: 777 010 941, e-mail: pavlo.ua@seznam.cz, Místo výkonu práce: Brumovice. Pracoviště: Simply distribution s.r.o. - pracoviště brumovice, 691 11 Brumovice na Moravě. Informace: Pavlo Tobrman, +420 777 010 941. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 14 200 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků PRACOVNÍK SKLADU - BALENÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14200 kč, mzda max. 17500 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: První kontakt osobně Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice Po-pá od 7:30 do 15:00 hod.), telefonicky nebo emailem., , POŽADUJEME:, Vzdělání - vyučen, min. základní, Uživatelská znalost PC, Ochota práce v třísměném provoze, Zodpovědnost, manuální zručnost, , NÁPLŇ PRÁCE:, Přebalování výrobků dle předpisů balení, Odpovědnost za správnost balení a označení beden, Příprava beden k expedici, Vyplňování pracovních příkazů, , NABÍZÍME:, Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 22 let v ČR , Pracovní poměr na dobu neurčitou , 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP , Příplatky min. 3 500 Kč měsíčně , 13. mzda - 15 000 Kč ročně , Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200 Kč měsíčně , Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000 Kč ročně , Stravování přímo v závodě (18-25 Kč menu) , , , Místo výkonu práce (adresa): Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice, , Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.. Pracoviště: S.n.o.p. cz a.s. - 01, Průmyslová, č.p. 1501, 691 23 Pohořelice. Informace: Michaela Dvořáková, +420 519 313 272,725 765 987. Stavebnictví - Stavebnictví Instalatéři, potrubáři 130 Kč Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři PROVOZNÍ MONTÉR. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 130 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 17.9./pozice na pracovišti v HUSTOPEČÍCH pro vyučené v oboru instalatér nebo strojní zámečník. Náplní práce jsou opravy poruch, údržba a rekonstrukce vodovodních sítí.. Požadujeme ŘP B a svářečský průkaz. Přispíváme na stravu, penzijní připojištění, poskytujeme týden dovolené navíc a tři dny zdravotního volna. Profesní životopis zasílejte mailem, osobní návštěvu nutno domluvit předem telefonicky.. Pracoviště: Vodovody a kanalizace břeclav, a.s. - prov. hustopeče u b., Nádražní, č.p. 245, 693 01 Hustopeče u Brna. Informace: Z. Kleinová, +420 519 304 641. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 19 000 Kč Provozní zámečníci, údržbáři ÚDRŽBÁŘ SPORTOVNÍHO ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 8.10. pozice pro vyučené pracovníky v oborech zámečník,elektrikář pro údržbu a obsluhu sportovních zařízení-lyžařský vlek, stroje ve sportovním areálu, budovy a jejich vybavení. Výhodou jsou zkušenosti s prací v cestovním ruchu, znalosti v oboru elektro. Požadujeme ŘP B, C, T. Práce ve sportovním areálu vyžaduje vyšší časovou flexibilitu, sportovní zaměření zejména lyžařské dovednosti výhodou. Kontaktujte nás v pracovní dny telefonicky, mailem kdykoliv.. Pracoviště: Tj sport němčičky, z.s., 691 07 Němčičky. Informace: Jaroslav Stávek, +420 519 430 753,777 555 753.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V předehrávce 3. kola krajské ligy prohráli Lvi Břeclav (ve žlutém) doma s Minervou Boskovice 3:8.

Lvi přišli o výhru v poslední minutě. Prohráli s Uherským Brodem 4:5

Reprezentant ve futsalu Radim Záruba.

Kanonýrům fotbalových soutěží kralují futsalový reprezentant nebo policista

-

Gurmánské lahůdky k fotbalovým derniérám? V Bystrci třeba grilovaný bůček

Jižní Morava /GASTROTIPY NA ZÁPASY/ – Pro mnohé fanoušky patří k fotbalu, stejně jako góly a ofsajdy, dobré jídlo a pivo. Na stadionech po celém kraji je nabízí kluby v hospodách přímo ve fotbalovém areálu. Deník Rovnost proto přináší tipy na občerstvení při nejbližších fotbalových zápasech. 

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT