VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kopaná na okrese Břeclav i mimo něj

BŘECLAVSKO - Výsledky zápasů a tabulky fotbalových soutěží na Břeclavsku

15.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: Jaroslav Kicl

Okresní přebor,dospělí

Char.N.Ves - Mor.N.Ves 5:3, Strachotín - MSK Břeclav B 1:3, Nikolčice - Nosislav 3:3, Rakvice - Březí 2:0, V.Pavlovice B - Hustopeče 0:3, D.Dunajovice - Bořetice 0:3, Křepice - Pohořelice 0:1
1. MSK Břeclav B 22 16 3 3 71:26 51
2. Pohořelice 22 15 1 6 48:27 46
3. Bořetice 22 13 4 5 56:29 43
4. Rakvice 22 13 2 7 62:46 41
5. Strachotín 22 9 5 8 46:40 32
6. Mor.N.Ves 22 10 2 10 51:50 32
7. Hustopeče 22 9 4 9 36:31 31
8. Char.N.Ves 22 9 3 10 44:45 30
9. Březí 22 7 5 10 34:43 26
10. Křepice 22 8 2 12 52:62 26
11. V.Pavlovice B 22 8 2 12 35:61 26
12. Nosislav 22 5 7 10 37:46 22
13. Nikolčice 22 6 2 14 37:66 20
14. D.Dunajovice 22 4 2 16 28:65 14

III.tř.,sk.A,dospělí

Lednice B - Perná 1:2, Mikulov B - Pavlov 4:2, Kostice B - Starovičky 2:3, Týnec - Novosedly B 3:2, Valtice - Ladná 3:1, Mor.Žižkov - Tvrdonice B 3:0, Zaječí - Bavory B 3:1
1. Mikulov B 22 18 1 3 66:24 55
2. Starovičky 22 13 2 7 40:28 41
3. Novosedly B 22 11 4 7 45:30 37
4. Týnec 22 11 3 8 36:30 36
5. Bavory B 22 10 5 7 44:38 35
6. Perná 22 11 1 10 33:38 34
7. Mor.Žižkov 22 9 2 11 40:49 29
8. Lednice B 22 8 4 10 45:44 28
9. Pavlov 22 8 4 10 29:37 28
10. Valtice 22 7 6 9 33:38 27
11. Tvrdonice B 23 7 6 10 31:40 27
12. Zaječí 22 6 5 11 39:55 23
13. Kostice B 23 5 6 12 35:51 21
14. Ladná 22 5 3 14 32:46 18

III.tř.,sk.B,dospělí

Kobylí - Klobouky 6:0, Pohořelice B - V.Němčice 0:0, Krumvíř - Přibice 4:1, Starovice - Pouzdřany 3:0, Šitbořice - Uherčice 4:1, Pasohlávky - Vranovice 3:1, V.Dvůr - Šakvice 2:2
1. Přibice 22 18 3 1 67:16 57
2. Krumvíř 22 13 5 4 56:25 44
3. Vranovice 22 12 5 5 65:31 41
4. Šitbořice 22 13 2 7 52:32 41
5. Pohořelice B 22 10 5 7 41:45 35
6. V.Němčice 22 10 3 9 36:39 33
7. Kobylí 22 9 4 9 47:35 31
8. Šakvice 22 9 4 9 42:46 31
9. Starovice 22 8 6 8 48:44 30
10. Pasohlávky 22 6 7 9 43:49 25
11. Pouzdřany 22 6 6 10 34:42 24
12. Uherčice 22 7 1 14 27:54 22
13. V.Dvůr 22 4 3 15 17:51 15
14. Klobouky 22 1 2 19 15:81 5

IV.tř.,sk.A,dospělí

Char.N.Ves B - V.Pavlovice C 7:0, Bulhary - Milovice 4:2, Lanžhot B - Sedlec 5:1, Arin Břeclav - Rakvice B 3:0, Zaječí B - Hlohovec C 4:1, V.Bílovice B - Hlohovec B 3:2
1. Lanžhot B 21 16 0 5 68:27 48
2. Milovice 21 11 5 5 62:43 38
3. Char.N.Ves B 20 11 3 6 59:32 36
4. V.Pavlovice C 21 11 2 8 51:42 35
5. Arin Břeclav 20 11 2 7 43:38 35
6. Bulhary 21 10 3 8 45:44 33
7. V.Bílovice B 20 8 6 6 42:34 30
8. Hlohovec B 20 8 3 9 42:35 27
9. Zaječí B 20 7 5 8 36:46 26
10. Hlohovec C 20 6 3 11 22:41 21
11. Týnec B 20 4 6 10 29:47 18
12. Rakvice B 20 4 4 12 31:60 16
13. Sedlec 20 2 4 14 16:57 10

IV.tř.,sk.B,dospělí

Ivaň - Perná B 1:4, Drnholec - Přibice B 5:0, Klentnice - Březí B 1:0, Cvrčovice - Uherčice B 2:0, Popice B - D.Věstonice 0:4
1. Cvrčovice 19 13 3 3 54:22 42
2. Ivaň 20 11 5 4 55:32 38
3. Drnholec 18 11 2 5 48:19 35
4. Klentnice 19 9 5 5 42:24 32
5. D.Věstonice 18 7 7 4 51:31 28
6. Březí B 19 8 4 7 36:40 28
7. Přibice B 19 8 3 8 46:51 27
8. H.Věstonice 18 6 3 9 37:45 21
9. Strachotín B 18 5 3 10 33:44 18
10. Perná B 19 5 3 11 31:56 18
11. Uherčice B 18 4 4 10 32:47 16
12. Popice B 19 3 2 14 22:76 11

IV.tř.,sk.C,dospělí

Kobylí B - Němčičky 2:4, V.Hostěrádky - H.Bojanovice 0:0, Brumovice - Boleradice 3:4, Vrbice - Křepice B 3:1, Šitbořice B - Hustopeče B 1:5, V.Němčice B - Bořetice B 4:0
1. Němčičky 20 18 0 2 45:13 54
2. Boleradice 20 17 1 2 42:17 52
3. Kobylí B 21 12 2 7 54:39 38
4. V.Němčice B 21 11 1 9 40:29 34
5. Diváky 20 9 5 6 37:24 32
6. Vrbice 21 9 4 8 37:26 31
7. Brumovice 20 9 1 10 46:30 28
8. H.Bojanovice 20 7 7 6 22:24 28
9. Křepice B 20 8 2 10 43:34 26
10. V.Hostěrádky 20 7 4 9 27:38 25
11. Hustopeče B 20 4 2 14 30:62 14
12. Bořetice B 20 4 2 14 21:67 14
13. Šitbořice B 21 0 3 18 13:54 3

OP dorost, sk. A

Podivín - Mor.N.Ves 1:2, V.Bílovice - Tvrdonice 4:4, Drnholec - Hrušky 0:4, Rakvice - Lednice 8:1, Char.N.Ves - Ladná 4:3, D.Dunajovice - Kostice 1:5, Zaječí - Hlohovec 1:6
1. Kostice 25 21 3 1 104:24 66
2. Hlohovec 25 20 4 1 92:23 64
3. Hrušky 24 19 3 2 94:16 60
4. Tvrdonice 25 13 4 8 71:39 43
5. V.Bílovice 24 13 4 7 66:41 43
6. Mor.N.Ves 25 12 3 10 40:37 39
7. D.Dunajovice 24 11 1 12 53:81 34
8. Podivín 24 9 5 10 50:45 32
9. Zaječí 25 9 3 13 63:60 30
10. Rakvice 24 7 5 12 49:50 26
11. Lednice 24 7 4 13 47:62 25
12. Char.N.Ves 24 6 4 14 40:87 22
13. Březí 24 5 5 14 33:85 20
14. Ladná 25 3 2 20 32:97 11
15. Drnholec 24 2 2 20 26:113 8

OP dorost, sk. B

Strachotín - V.Němčice 2:1, Brumovice - Přibice 4:3, Vrbice - Nosislav 1:4, Šitbořice - V.Pavlovice B 0:1, Ivaň - Hustopeče 1:4, Popice - Bořetice 1:2
1. V.Němčice 23 15 6 2 82:25 51
2. Kobylí 23 16 3 4 83:51 51
3. Hustopeče 22 15 1 6 78:34 46
4. Šakvice 22 13 4 5 73:36 43
5. Bořetice 22 12 4 6 63:43 40
6. Nosislav 23 12 4 7 59:57 40
7. Strachotín 22 11 2 9 51:46 35
8. Šitbořice 22 7 6 9 36:42 27
9. V.Pavlovice B 23 7 5 11 35:56 26
10. Popice 23 7 3 13 40:56 24
11. Ivaň 22 6 5 11 39:61 23
12. Brumovice 22 5 1 16 36:81 16
13. Přibice 23 3 4 16 31:73 13
14. Vrbice 22 2 4 16 34:79 10

OP mladší žáci

Němčice/Vranovice - Zaječí 14:0, Pohořelice - Kobylí 8:0, Kostice - Březí 13:0, Drnholec - Tvrdonice 2:2, MSK Břeclav C - Rakvice 2:0
1. Němčice/Vranovice 14 12 1 1 83:4 37
2. MSK Břeclav C 14 12 1 1 70:8 37
3. Rakvice 15 8 3 4 38:15 27
4. Tvrdonice 14 7 4 3 56:12 25
5. Pohořelice 14 8 1 5 59:19 25
6. Kostice 15 7 2 6 65:31 23
7. Drnholec 14 5 2 7 35:27 17
8. Kobylí 14 3 0 11 30:68 9
9. Březí 14 2 0 12 22:106 6
10. Zaječí 14 0 0 14 1:169 0

OP starší žáci

Němčice/Vranovice - Zaječí 3:2, Pohořelice - Kobylí 6:0, Kostice - Březí 2:4, Drnholec - Tvrdonice 2:2, MSK Břeclav C - Rakvice 7:0
1. Pohořelice 14 14 0 0 92:10 42
2. MSK Břeclav C 14 13 0 1 73:17 39
3. Němčice/Vranovice 14 8 2 4 45:32 26
4. Tvrdonice 14 8 1 5 30:16 25
5. Rakvice 15 7 2 6 31:45 23
6. Březí 14 6 0 8 26:32 18
7. Kostice 15 3 1 11 21:43 10
8. Zaječí 14 3 1 10 38:67 10
9. Drnholec 14 3 1 10 22:68 10
10. Kobylí 14 2 0 12 19:67 6

Zákl.žák.sout.,sk.A

Hlohovec - Bulhary 3:1, Valtice - Podivín 2:7, Lednice - Novosedly 0:4, Mor.Žižkov - Sedlec 12:0, Perná - Šakvice 1:2
1. Mor.Žižkov 16 13 1 2 57:13 40
2. Podivín 16 12 1 3 92:20 37
3. Perná 17 11 1 5 63:21 34
4. Hlohovec 16 10 1 5 38:24 31
5. Novosedly 17 8 2 7 37:35 26
6. Char.N.Ves 16 8 1 7 42:47 25
7. Lednice 16 6 2 8 58:48 20
8. Šakvice 17 6 2 9 32:31 20
9. Bulhary 16 4 2 10 20:43 14
10. Sedlec 17 4 1 12 25:89 13
11. Valtice 16 0 2 14 8:101 2

Zákl.žák.sout.,sk.B

Nosislav - Klobouky 6:3, Brumovice - H.Bojanovice 1:3, Šitbořice - Křepice 1:2, Ivaň - Boleradice 2:2, V.Hostěrádky - Pouzdřany 1:4, Nikolčice - Bořetice 4:1
1. Nosislav 18 17 0 1 138:27 51
2. Klobouky 18 15 0 3 81:24 45
3. Šitbořice 18 13 2 3 69:21 41
4. Nikolčice 18 11 1 6 69:30 34
5. Křepice 18 8 6 4 35:29 30
6. Brumovice 18 7 3 8 33:45 24
7. H.Bojanovice 18 7 1 10 34:44 22
8. Bořetice 18 5 4 9 22:40 19
9. Boleradice 18 5 2 11 28:56 17
10. Ivaň 18 4 4 10 24:48 16
11. Pouzdřany 18 3 1 14 29:85 10
12. V.Hostěrádky 18 1 0 17 7:120 3

OP základen

Lanžhot A – MSK Břeclav A 0:9, Mor. Žižkov – MSK Břeclav B 0:3
1. Mikulov A 12 10 0 2 89:20 30
2. MSK Břeclav A 13 9 2 2 77:20 29
3. MSK Břeclav B 13 4 3 6 31:59 15
4. Mor.Žižkov 13 4 1 8 30:64 13
5. Lanžhot A 13 2 0 11 21:85 6

OS základen,sk.A

Lanžhot B – MSK Břeclav C 4:0, Mor. N. Ves – Luna Hrušky 5:3, Tvrdonice – Kostice 1:1.
1. Mor.N.Ves 16 13 1 2 88:26 40
2. Tvrdonice 16 13 1 2 79:24 40
3. Kostice 16 6 3 7 39:46 21
4. Hrušky 16 6 2 8 42:50 20
5. Lanžhot B 16 4 0 12 33:87 12
6. MSK Břeclav C 16 2 1 13 20:68 7

OS základen,sk.B

Hlohovec – Podivín 1:5, V. Bílovice – Lednice 2:3, Mikulov B – Char. N. Ves 1:9.
1. V. Bílovice 16 12 0 4 59:21 36
2. Podivín 16 11 1 4 75:25 34
3. Lednice 16 11 0 5 72:35 33
4. Hlohovec 16 8 2 6 46:39 26
5. Char.N.Ves 16 3 2 11 41:64 11
6. Mikulov B 16 0 1 15 14:123 1

OS základen,sk.C

Novosedly - Perná 3:4, Šakvice - Pohořelice 0:0, H.Bojanovice - Pouzdřany 4:2, Vranovice - Strachotín 5:2
1. Pohořelice 12 10 1 1 78:8 31
2. Šakvice 12 9 1 2 79:6 28
3. Perná 12 9 0 3 47:37 27
4. H.Bojanovice 12 7 0 5 51:37 21
5. Pouzdřany 12 4 0 8 21:44 12
6. Vranovice 12 4 0 8 24:84 12
7. Strachotín 12 2 1 9 19:53 7
8. Novosedly 12 1 1 10 12:62 4

OS základen,sk.D

V.Němčice - Nikolčice 1:2, Křepice - Nosislav 4:4, Bořetice - Hustopeče 2:12, V.Pavlovice - Šitbořice 3:3
1. V.Pavlovice 12 11 1 0 111:14 34
2. Hustopeče 12 10 0 2 91:19 30
3. Šitbořice 12 7 1 4 48:37 22
4. Křepice 12 5 2 5 44:48 17
5. V.Němčice 12 4 1 7 30:60 13
6. Nosislav 12 4 1 7 32:70 13
7. Nikolčice 12 3 0 9 30:59 9
8. Bořetice 12 1 0 11 13:92 3

Krajský přebor,dospělí

Sok. Hlohovec - FC Miroslav 0:1, FK Ratíškovice - SK Ráječko 2:0, FC Doubravník - FC Rosice 0:4, FK Blansko - S.Luna Hrušky 5:0, FC Sparta Brno - 1.FC Kyjov 3:1, TJ M.Krumlov - FC Mokrá-Horákov 5:1, Sok. Dědice - FC Mikulov 2:0, Tat.Bohunice - FC Veselí n.M. 2:2
1. FK Blansko 25 19 5 1 71:18 62
2. Sok. Dědice 25 18 1 6 57:32 55
3. FC Sparta Brno 25 14 3 8 51:27 45
4. 1.FC Kyjov 25 12 5 8 46:33 41
5. Tat.Bohunice 25 11 7 7 43:34 40
6. TJ M.Krumlov 25 12 4 9 40:32 40
7. FC Rosice 25 10 8 7 44:33 38
8. FC Veselí n.M. 25 10 7 8 43:38 37
9. FC Miroslav 25 7 11 7 42:44 32
10. FC Mokrá-Horákov 25 8 5 12 30:56 29
11. FC Mikulov 25 8 3 14 30:32 27
12. FK Ratíškovice 25 6 8 11 30:37 26
13. S.Luna Hrušky 25 6 7 12 32:48 25
14. SK Ráječko 25 6 5 14 28:45 23
15. Sok. Hlohovec 25 6 4 15 21:42 22
16. FC Doubravník 25 4 3 18 14:71 15

I.A tř.,sk.A,dospělí

AFK Tišnov - FC Ivančice 1:1, FC Čebín - Sok. Tasovice 0:2, SC Znojmo B - IE Znojmo 1:2, RAFK Rajhrad - Sok. Novosedly 0:2, Jevišovice - SK Bosonohy 7:1, FC Vev.Bítýška - FC Kuřim 3:1, FC Kohoutovice - SK M.S.Brno 3:0
1. FC Kuřim 21 14 5 2 47:15 47
2. Sok. Tasovice 21 12 5 4 31:15 41
3. RAFK Rajhrad 21 11 2 8 35:28 35
4. Jevišovice 21 9 7 5 37:20 34
5. IE Znojmo 21 10 4 7 35:24 34
6. SK Bosonohy 21 10 3 8 27:36 33
7. FC Vev.Bítýška 21 9 4 8 31:25 31
8. Sok. Novosedly 21 8 6 7 32:25 30
9. FC Čebín 21 9 1 11 31:32 28
10. SC Znojmo B 21 8 1 12 35:39 25
11. FC Ivančice 21 6 4 11 28:37 22
12. SK M.S.Brno 21 5 6 10 18:34 21
13. FC Kohoutovice 21 6 0 15 22:44 18
14. AFK Tišnov 21 3 6 12 14:49 15

I.A tř.,sk.B,dospělí

Sok. Lanžhot - Sl. Rohatec 2:0, SK Újezd u B. - Sok. Tvrdonice 3:1, Sok. Kostice - Sl. V.Pavlovice 1:4, SK Žarošice - SK Vacenovice 2:2, Velká n.Vel. - FK Dubňany 3:0, FK Šardice B - FC Bučovice 1:0, SK Šlapanice - FC Sn Brno 2:0
1. Sl. V.Pavlovice 21 13 4 4 42:17 43
2. Velká n.Vel. 21 11 6 4 30:17 39
3. FK Dubňany 21 12 3 6 27:20 39
4. Sl. Rohatec 21 12 2 7 40:35 38
5. SK Vacenovice 21 10 4 7 30:22 34
6. FK Šardice B 21 10 4 7 39:32 34
7. Sok. Kostice 21 8 6 7 37:31 30
8. FC Bučovice 21 6 7 8 21:24 25
9. FC Sn Brno 21 7 4 10 32:38 25
10. SK Šlapanice 21 7 4 10 22:38 25
11. Sok. Tvrdonice 21 6 6 9 27:36 24
12. SK Újezd u B. 21 5 4 12 18:32 19
13. Sok. Lanžhot 21 4 6 11 18:29 18
14. SK Žarošice 21 3 6 12 19:31 15

I.B tř.,sk.B,dospělí

Sok. Dobšice - Ban.Zbýšov 2:0, Bystrc-Kníničky B - FC Komín 2:0, A.S.A.ES Únanov - Čechie Zastávka 2:4, Sok. Popůvky - SK Vojkovice 1:2, Sok. Višňové - FC Medlánky 1:1, Sokol Popice - Tatran Šatov 1:1, Sokol Šanov - Tat.Bohunice B 4:1
1. FC Medlánky 21 15 4 2 51:22 49
2. Sok. Dobšice 21 14 2 5 50:16 44
3. Bystrc-Kníničky B 21 13 4 4 54:25 43
4. A.S.A.ES Únanov 21 9 4 8 44:45 31
5. Ban.Zbýšov 21 8 6 7 37:24 30
6. Sok. Višňové 21 7 9 5 36:28 30
7. FC Komín 21 8 6 7 37:31 30
8. SK Vojkovice 21 8 5 8 37:40 29
9. Tatran Šatov 21 7 6 8 42:36 27
10. Čechie Zastávka 21 6 8 7 30:32 26
11. Tat.Bohunice B 21 6 4 11 29:45 22
12. Sokol Popice 21 5 5 11 21:41 20
13. Sokol Šanov 21 5 4 12 28:49 19
14. Sok. Popůvky 21 2 1 18 25:87 7

I.B tř.,sk.C,dospělí

Sl. Podivín - FC Vracov 3:3, TJ V.Bílovice - Sok.Hrozn.Lhota 2:0, KEN Veselí n.M. - Mor. Lednice 1:8, Sokol Vlkoš - Sok. Přítluky 4:2, Sn Bzenec - Druž.Blatnice 5:3, Agro Milotice - Sok. Žádovice 4:3, SK Hodonín - Pal. Bavory 0:6
1. Pal. Bavory 20 18 2 0 74:7 56
2. Sokol Vlkoš 21 14 2 5 46:32 44
3. Agro Milotice 21 12 5 4 53:37 41
4. Mor. Lednice 21 11 2 8 67:46 35
5. TJ V.Bílovice 21 8 8 5 46:37 32
6. Sn Bzenec 21 8 6 7 41:40 30
7. Sok.Hrozn.Lhota 21 8 4 9 31:40 28
8. FC Vracov 21 7 5 9 33:37 26
9. SK Hodonín 21 7 4 10 34:53 25
10. Sl. Podivín 20 6 6 8 39:30 24
11. Sok. Žádovice 21 7 3 11 29:48 24
12. Druž.Blatnice 21 5 5 11 27:37 20
13. Sok. Přítluky 21 3 6 12 31:54 15
14. KEN Veselí n.M. 21 1 4 16 20:73 7

KP,starší dorost

1.FC Kyjov - MSK Břeclav B 4:0, FC Sparta Brno B - Sok. Tasovice 2:1, SC Znojmo B - SK Boskovice 6:0, FK Bosonohy - FK Blansko 2:5, FRAMOZ Rousínov - SK Slatina 1:1, FK Šardice B - SK Líšeň 1:2, SK Hodonín - Tat. Bohunice 4:2
1. SK Líšeň 21 17 1 3 48:23 52
2. FK Blansko 21 14 5 2 69:24 47
3. FC Sparta Brno B 21 13 2 6 52:30 41
4. FK Šardice B 21 13 0 8 61:35 39
5. SK Boskovice 21 9 2 10 38:53 29
6. MSK Břeclav B 21 9 1 11 33:38 28
7. SK Slatina 21 8 4 9 37:43 28
8. Tat. Bohunice 21 8 3 10 64:59 27
9. 1.FC Kyjov 21 8 3 10 44:44 27
10. SC Znojmo B 21 8 3 10 33:39 27
11. FK Bosonohy 21 7 5 9 37:52 26
12. SK Hodonín 21 6 3 12 37:52 21
13. Sok. Tasovice 21 6 3 12 37:53 21
14. FRAMOZ Rousínov 21 2 3 16 29:74 9

KP,mladší dorost

1.FC Kyjov - MSK Břeclav B 3:1, FC Sparta Brno B - Sok. Tasovice 7:0, SC Znojmo B - SK Boskovice 4:2, FK Bosonohy - FK Blansko 0:2, FRAMOS Rousínov - SK Slatina 1:4, FK Šardice B - SK Líšeň 0:3, SK Hodonín - Tat. Bohunice 2:0
1. FC Sparta Brno B 21 18 3 0 64:13 57
2. SK Líšeň 21 14 5 2 43:14 47
3. FK Blansko 21 13 7 1 46:9 46
4. MSK Břeclav B 21 11 2 8 36:30 35
5. FK Šardice B 21 8 6 7 45:40 30
6. SK Slatina 21 8 4 9 38:41 28
7. SK Hodonín 21 8 4 9 36:44 28
8. Tat. Bohunice 21 7 4 10 35:37 25
9. 1.FC Kyjov 21 7 4 10 23:25 25
10. FRAMOS Rousínov 21 6 4 11 35:44 22
11. SC Znojmo B 21 6 4 11 31:43 22
12. SK Boskovice 21 6 1 14 33:72 19
13. Sok. Tasovice 21 4 4 13 21:60 16
14. FK Bosonohy 21 3 4 14 24:38 13

I.tř.,sk.B,dorost

Sok. Dobšice - Baník Zbýšov 4:0, FC Miroslav - FC Sn Rosice 0:3, Druž.Nikolčice - Čechie Zastávka 1:5, Hrušovany n.J. - Sok. Novosedly 4:1, Jevišovice - FC Mikulov 2:1, TJ Přímětice - A.S.A.ES Únanov 4:6, FC Ivančice - Sok. Pohořelice 0:1
1. Sok. Pohořelice 21 13 7 1 40:17 46
2. FC Miroslav 21 14 3 4 50:24 45
3. Hrušovany n.J. 21 13 2 6 57:26 41
4. FC Ivančice 21 12 3 6 43:33 39
5. FC Mikulov 21 11 3 7 51:24 36
6. A.S.A.ES Únanov 21 10 5 6 41:43 35
7. Čechie Zastávka 21 8 5 8 47:39 29
8. TJ Přímětice 21 7 6 8 29:37 27
9. Sok. Novosedly 21 8 1 12 34:46 25
10. Druž.Nikolčice 21 6 4 11 54:57 22
11. Jevišovice 21 6 4 11 31:44 22
12. FC Sn Rosice 21 6 3 12 31:53 21
13. Baník Zbýšov 21 4 5 12 22:48 17
14. Sok. Dobšice 21 2 3 16 21:60 9

I.tř.,sk.C,dorost

Sok. Lanžhot - Sl. Rohatec 1:2, Sok. Dambořice - ZEMAS Hovorany 3:2, Sok. Krumvíř - Sl. V.Pavlovice 7:0, Sok. Kněždub - SK Vacenovice 3:0, SK Slavkov u B. - FK Dubňany 2:2, TJ Sok. Otnice - FC Bučovice 5:2, SK Šlapanice - FK Mutěnice 3:1
1. ZEMAS Hovorany 22 14 4 4 46:25 46
2. Sl. Rohatec 21 12 5 4 46:29 41
3. Sok. Krumvíř 21 12 1 8 50:30 37
4. SK Vacenovice 21 10 3 8 57:33 33
5. Sok. Lanžhot 22 9 4 9 47:42 31
6. Sok. Dambořice 21 9 4 8 48:57 31
7. FC Bučovice 21 9 3 9 56:48 30
8. FK Dubňany 21 8 5 8 38:32 29
9. TJ Sok. Otnice 21 9 2 10 36:53 29
10. Sl. V.Pavlovice 21 8 3 10 43:52 27
11. Sok. Kněždub 21 7 5 9 38:43 26
12. SK Slavkov u B. 21 6 3 12 32:49 21
13. FK Mutěnice 21 6 2 13 32:48 20
14. SK Šlapanice 21 6 2 13 29:57 20

KP, starší žáci

Sparta Brno B - MSK Břeclav 2:0, SK Líšeň - FC Komín 2:0, SC Znojmo B - 1.FC Kyjov 2:1, ČAFC Židenice - Hrušovany n.J. 1:3, FK Šardice B - FK Ratíškovice 2:1, SK Hodonín - FC Veselí n.M. 0:3
1. 1.FC Kyjov 17 15 0 2 42:12 45
2. MSK Břeclav 17 13 1 3 52:12 40
3. SK Líšeň 18 10 5 3 37:19 35
4. FK Šardice B 17 9 2 6 41:25 29
5. Sparta Brno B 17 7 4 6 23:21 25
6. Hrušovany n.J. 17 6 5 6 21:18 23
7. FC Veselí n.M. 18 6 4 8 26:28 22
8. FK Ratíškovice 17 6 3 8 24:26 21
9. SC Znojmo B 17 6 3 8 21:38 21
10. FC Komín 17 5 3 9 15:39 18
11. SK Hodonín 17 3 2 12 13:42 11
12. ČAFC Židenice 17 0 2 15 11:46 2

KP, mladší žáci

Sparta Brno B - MSK Břeclav 1:1, SK Líšeň - FC Komín 4:0, SC Znojmo B - 1.FC Kyjov 1:2, ČAFC Židenice - Hrušovany n.J. 0:0, FK Šardice B - FK Ratíškovice 3:0, SK Hodonín - FC Veselí n.M. 1:8
1. FK Šardice B 17 13 2 2 62:11 41
2. MSK Břeclav 17 12 3 2 59:15 39
3. SK Líšeň 18 10 5 3 59:31 35
4. 1.FC Kyjov 17 9 2 6 43:25 29
5. FC Komín 17 9 2 6 36:21 29
6. ČAFC Židenice 17 7 6 4 46:24 27
7. FC Veselí n.M. 18 8 2 8 46:34 26
8. Sparta Brno B 17 6 3 8 30:40 21
9. SC Znojmo B 17 4 5 8 40:33 17
10. Hrušovany n.J. 17 4 4 9 30:33 16
11. FK Ratíškovice 17 3 2 12 16:55 11
12. SK Hodonín 17 0 0 17 1:146 0

I.tř.,sk.B,st.žáci

Sl. V.Pavlovice - FC Ivančice 2:2, SK M.S. Brno - FC Kohoutovice 0:1, TJ St.Lískovec - Sok. Dobšice 6:0, FC Hustopeče - SK Bosonohy 3:0, TJ M.Krumlov - FC Mikulov 3:1, Sok. Tasovice - FC Miroslav 2:0
1. TJ St.Lískovec 17 13 2 2 73:20 41
2. FC Mikulov 17 13 1 3 46:16 40
3. FC Hustopeče 17 12 2 3 57:17 38
4. FC Ivančice 17 11 3 3 44:28 36
5. Sl. V.Pavlovice 17 7 5 5 37:31 26
6. SK M.S. Brno 17 7 4 6 44:36 25
7. Sok. Tasovice 17 7 2 8 20:37 23
8. TJ M.Krumlov 17 6 2 9 30:32 20
9. SK Bosonohy 17 4 3 10 19:34 15
10. FC Kohoutovice 17 4 3 10 22:40 15
11. FC Miroslav 17 3 3 11 24:39 12
12. Sok. Dobšice 17 0 0 17 5:91 0

I.tř.,sk.B,ml.žáci

Sl. V.Pavlovice - FC Ivančice 0:1, SK M.S. Brno - FC Kohoutovice 3:0, TJ St.Lískovec - Sok. Dobšice 3:0, FC Hustopeče - SK Bosonohy 0:7, TJ M.Krumlov - FC Mikulov 1:2, Sok. Tasovice - FC Miroslav 2:2
1. FC Mikulov 17 15 2 0 84:5 47
2. SK M.S. Brno 17 15 2 0 79:10 47
3. SK Bosonohy 17 13 3 1 79:13 42
4. FC Kohoutovice 17 11 0 6 44:28 33
5. TJ St.Lískovec 17 8 0 9 47:54 24
6. Sok. Tasovice 17 6 2 9 26:64 20
7. TJ M.Krumlov 17 6 1 10 35:48 19
8. Sok. Dobšice 17 4 3 10 22:48 15
9. FC Hustopeče 17 5 0 12 20:59 15
10. Sl. V.Pavlovice 17 4 1 12 16:62 13
11. FC Ivančice 17 3 2 12 15:39 11
12. FC Miroslav 17 3 2 12 23:60 11

I.tř.,sk.C,st.žáci

Sok. Lanžhot - SK Hodonín B 1:2, FC Veselí n.M. B - FC Bučovice 2:0, ZEMAS Hovorany - SK Slavkov u B. 2:5, TJ D.Bojanovice - Sok. Brankovice 2:1, FK Šardice C - Sok. Luna Hrušky 9:0, MSK Břeclav B - TJ V.Bílovice 2:1
1. FK Šardice C 17 14 1 2 88:15 43
2. TJ V.Bílovice 17 14 1 2 58:21 43
3. SK Hodonín B 17 11 2 4 50:25 35
4. SK Slavkov u B. 17 11 2 4 44:34 35
5. TJ D.Bojanovice 17 11 1 5 51:28 34
6. MSK Břeclav B 17 9 1 7 25:17 28
7. ZEMAS Hovorany 18 7 2 9 38:40 23
8. Sok. Lanžhot 17 6 2 9 27:37 20
9. Sok. Brankovice 17 4 1 12 22:57 13
10. FC Veselí n.M. B 17 4 1 12 22:66 13
11. FC Bučovice 17 4 0 13 25:50 12
12. Sok. Luna Hrušky 18 1 0 17 22:82 3

I.tř.,sk.C,ml.žáci

Sok. Lanžhot - SK Hodonín B 9:0, FC Veselí n.M. B - FC Bučovice 6:0, ZEMAS Hovorany - SK Slavkov u B. 4:6, TJ D.Bojanovice - Sok. Brankovice 2:1, FK Šardice C - Sok. Luna Hrušky 12:0, MSK Břeclav B - TJ V.Bílovice 4:0
1. FK Šardice C 17 15 0 2 130:16 45
2. MSK Břeclav B 17 14 3 0 89:12 45
3. Sok. Lanžhot 17 11 2 4 73:24 35
4. FC Veselí n.M. B 17 11 2 4 59:21 35
5. SK Slavkov u B. 17 11 1 5 79:28 34
6. FC Bučovice 17 11 1 5 58:31 34
7. TJ V.Bílovice 17 7 1 9 49:51 22
8. SK Hodonín B 17 5 2 10 22:71 17
9. ZEMAS Hovorany 18 5 1 12 39:70 16
10. Sok. Brankovice 17 3 1 13 18:85 10
11. Sok. Luna Hrušky 18 1 1 16 12:99 4
12. TJ D.Bojanovice 17 1 1 15 8:128 4

MSFL

TJ Fulnek - 1.FC Brno B 4:1, FK Mutěnice - SK Uničov 4:1, FC Jihlava B - FC Slovácko B 0:0, SK Hranice - FC Ostrava B 0:1, FC Brumov - SK Lipová 3:2, FC D.Benešov - MFK Karviná 0:1, MSK Břeclav - SC Znojmo 1:0, FC Zlín B - Frýdek-Místek 2:0
1. TJ Fulnek 25 18 4 3 58:24 58
2. FC Slovácko B 25 15 3 7 42:21 48
3. FK Mutěnice 25 13 7 5 40:27 46
4. FC Zlín B 25 11 8 6 34:21 41
5. MSK Břeclav 25 11 5 9 33:31 38
6. SK Uničov 25 10 7 8 36:29 37
7. SC Znojmo 25 12 1 12 33:35 37
8. Frýdek-Místek 25 9 9 7 37:32 36
9. MFK Karviná 25 9 6 10 35:33 33
10. 1.FC Brno B 25 9 5 11 32:37 32
11. SK Lipová 25 8 7 10 23:34 31
12. FC Jihlava B 25 8 6 11 28:34 30
13. FC Ostrava B 25 7 6 12 25:26 27
14. FC D.Benešov 25 6 7 12 25:39 25
15. FC Brumov 25 7 4 14 32:51 25
16. SK Hranice 25 4 1 20 21:60 13

MS divize,sk.D

FC Žďár n.S. - FC V.Meziříčí 3:1, SK Líšeň - FK Šardice 5:0, SK Vyškov - FK Třebíč 5:2, Hrušovany n.J. - SK Boskovice 1:4, FC Morkovice - Sok. Konice 0:3, Sok.Hartvíkovice - Sok. Protivanov 2:1, FRAMOZ Rousínov - SK Zábřeh 1:2, Rájec-Jestřebí - ČAFC Židenice 0:3
1. SK Zábřeh 25 16 7 2 47:19 55
2. FRAMOZ Rousínov 25 14 4 7 36:23 46
3. SK Líšeň 25 12 7 6 43:24 43
4. Sok. Konice 25 12 5 8 42:27 41
5. Rájec-Jestřebí 25 11 5 9 28:24 38
6. SK Vyškov 25 10 7 8 41:28 37
7. SK Boskovice 25 10 7 8 41:32 37
8. Hrušovany n.J. 25 9 6 10 33:37 33
9. Sok. Protivanov 25 9 5 11 28:36 32
10. Sok.Hartvíkovice 25 8 5 12 34:46 29
11. FK Šardice 25 9 2 14 33:50 29
12. FC V.Meziříčí 25 7 7 11 37:43 28
13. FC Morkovice 25 7 7 11 26:42 28
14. FK Třebíč 25 8 3 14 43:51 27
15. ČAFC Židenice 25 8 3 14 22:42 27
16. FC Žďár n.S. 25 6 8 11 37:47 26

MS divize,st.dorost,sk.D

FK Drnovice B - FC Havl.Brod 1:1, ČSK Uh.Brod - FC M. Krumlov 4:0, FC Veselí n.M. - FC Žďár n.S. 3:1, SFK Vrchovina - FK Kunovice 2:1, HFK Olomouc B - FK Vikt.Přerov 5:1, SK Kroměříž - ČAFC Židenice 2:2, MSK Břeclav - Bystrc-Kníničky 2:0
1. SK Kroměříž 21 19 2 0 48:4 59
2. Bystrc-Kníničky 21 16 1 4 86:22 49
3. MSK Břeclav 21 13 4 4 58:28 43
4. SFK Vrchovina 21 12 3 6 46:24 39
5. FC Havl.Brod 21 11 3 7 35:22 36
6. FK Kunovice 21 10 2 9 33:31 32
7. HFK Olomouc B 21 8 3 10 30:30 27
8. ČSK Uh.Brod 21 8 3 10 34:38 27
9. ČAFC Židenice 21 8 3 10 29:38 27
10. FC Veselí n.M. 21 7 3 11 39:44 24
11. FC Žďár n.S. 21 6 0 15 21:53 18
12. FK Vikt.Přerov 21 5 2 14 26:60 17
13. FC M. Krumlov 21 4 2 15 15:65 14
14. FK Drnovice B 21 3 3 15 24:65 12

MS divize,ml.dorost,sk.D

FK Drnovice B - FC Havl.Brod 3:5, ČSK Uh.Brod - FC M. Krumlov 2:2, FC Veselí n.M. - FC Žďár n.S. 1:3, SFK Vrchovina - FK Kunovice 3:1, HFK Olomouc B - FK Vikt.Přerov 8:0, SK Kroměříž - ČAFC Židenice 3:0, MSK Břeclav - Bystrc-Kníničky 1:4
1. SK Kroměříž 21 18 2 1 73:12 56
2. HFK Olomouc B 21 18 2 1 62:10 56
3. Bystrc-Kníničky 21 14 4 3 48:19 46
4. MSK Břeclav 21 12 2 7 46:29 38
5. SFK Vrchovina 21 9 6 6 38:25 33
6. FK Kunovice 21 9 4 8 45:32 31
7. FC Veselí n.M. 21 8 4 9 28:35 28
8. FC Havl.Brod 21 6 5 10 36:46 23
9. FC Žďár n.S. 21 6 4 11 25:40 22
10. ČSK Uh.Brod 21 6 3 12 29:53 21
11. ČAFC Židenice 21 6 2 13 33:51 20
12. FC M. Krumlov 21 5 5 11 28:52 20
13. FK Vikt.Přerov 21 3 3 15 17:67 12
14. FK Drnovice B 21 3 2 16 28:65 11

15.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Dětský domov v Otnicích. Ilustrační foto

Žáci kloboucké školy vybrali přes jedenáct tisíc pro otnický domov

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 14. prosince 2017.

Kraj potvrdil 5 nových leteckých linek z Brna. V létě navíc i Split a Dubrovník

Brno – Barcelona, Brusel, Lvov, Milán a Řím. Nové pravidelné letecké linky do pěti evropských měst začnou cestující využívat už příští rok v březnu. Jejich podporu ve středu odpoledne schválili krajští zastupitelé. Lidé se navíc z brněnského letiště v letní sezoně, tedy od června do září, dostanou nově přímo i do chorvatského Splitu a Dubrovníku.

Placené parkoviště? Místní budou mít v Mikulově přednost na úkor turistů

Jižní Morava – Největší problém je, že nikdo neví, jak se má systém parkování změnit. Tak reagoval na plánované dopravní změny v Mikulově na Břeclavsku tamní obyvatel Michal Solařík. A není jediný. „Na městském facebooku lidé v diskuzi marně hledají odpovědi,“ prohlásil. Mikulov hodlá pomoci místním. Ty upřednostnili i při parkování v centru Znojma.

Bezpečně i v noci. V Brně vznikla první učebnice jízdy autem za tmy

Brno /ANKETA/ – Unikátní učebnici zaměřenou na jízdu v noci vytvořili experti z Ústavu soudního inženýrství Vysokého učení technického v Brně. Příručka teď míří do českých autoškol. Poradí řidičům například v tom, jak ve tmě zabránit srážkám s chodci.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT