VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky fotbalových soutěží v břeclavském regionu

Dospělí a dorostenci

5.6.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Kicl

Okresní přebor,dospělí

D.Dunajovice - Char.N.Ves 7:2, Křepice - V.Pavlovice B 2:1, Pohořelice - Rakvice 0:1, Bořetice - Nikolčice 3:2, Hustopeče - Strachotín 2:1, Březí - Mor.N.Ves 2:1, Nosislav - MSK Břeclav B 5:4
1. MSK Břeclav B 25 18 3 4 87:35 57
2. Pohořelice 25 17 1 7 53:31 52
3. Bořetice 25 14 5 6 61:34 47
4. Rakvice 25 14 4 7 66:49 46
5. Strachotín 25 11 5 9 55:42 38
6. Hustopeče 25 10 6 9 41:35 36
7. Char.N.Ves 25 10 3 12 52:59 33
8. Březí 25 9 5 11 42:47 32
9. Mor.N.Ves 25 10 2 13 53:62 32
10. Křepice 25 9 3 13 61:71 30
11. V.Pavlovice B 25 9 2 14 39:66 29
12. Nosislav 25 7 7 11 45:55 28
13. Nikolčice 25 6 3 16 41:77 21
14. D.Dunajovice 25 5 3 17 41:74 18

III.tř.,sk.A,dospělí

Mor.Žižkov - Lednice B 8:3, Zaječí - Valtice 2:1, Bavory B - Týnec 4:3, Tvrdonice B - Kostice B 0:2, Ladná - Mikulov B 0:3, Novosedly B - Perná nesehráno, Starovičky - Pavlov 3:2
1. Mikulov B 25 21 1 3 74:26 64
2. Starovičky 25 14 3 8 49:38 45
3. Novosedly B 24 12 4 8 52:33 40
4. Bavory B 25 11 5 9 51:47 38
5. Perná 24 12 2 10 43:46 38
6. Týnec 25 11 3 11 40:40 36
7. Mor.Žižkov 25 11 3 11 53:56 36
8. Valtice 25 9 6 10 40:43 33
9. Lednice B 25 9 4 12 51:54 31
10. Pavlov 25 9 4 12 36:46 31
11. Tvrdonice B 25 8 6 11 36:42 30
12. Zaječí 25 7 6 12 44:61 27
13. Ladná 25 6 4 15 36:52 22
14. Kostice B 25 5 7 13 38:59 22

 

III.tř.,sk.B,dospělí

Pasohlávky - Kobylí 4:2, V.Dvůr - Šitbořice 0:2, Šakvice - Starovice 1:1, Vranovice - Krumvíř 3:0, Uherčice - Pohořelice B 1:1, Pouzdřany - Klobouky 6:2, Přibice - V.Němčice 2:1
1. Přibice 25 20 3 2 73:20 63
2. Vranovice 25 15 5 5 76:32 50
3. Krumvíř 25 15 5 5 60:29 50
4. Šitbořice 25 15 2 8 57:39 47
5. Pohořelice B 25 11 6 8 46:50 39
6. Kobylí 25 11 4 10 58:44 37
7. V.Němčice 25 11 3 11 42:45 36
8. Starovice 25 9 7 9 50:47 34
9. Šakvice 25 9 6 10 47:52 33
10. Pasohlávky 25 8 8 9 54:55 32
11. Pouzdřany 25 8 6 11 45:48 30
12. Uherčice 25 7 2 16 28:57 23
13. V.Dvůr 25 4 3 18 21:62 15
14. Klobouky 25 1 2 22 17:94 5

IV.tř.,sk.A,dospělí

Zaječí B - Char.N.Ves B 3:5, V.Bílovice B - Arin Břeclav 7:1, Hlohovec B - Týnec B 3:2, Hlohovec C - Lanžhot B 2:2, Rakvice B - Bulhary 2:2, Sedlec - Milovice 3:4
1. Lanžhot B 23 17 1 5 73:29 52
2. Char.N.Ves B 23 13 4 6 71:37 43
3. V.Pavlovice C 23 13 2 8 58:44 41
4. Milovice 24 12 5 7 68:56 41
5. Arin Břeclav 23 13 2 8 52:46 41
6. Bulhary 23 11 4 8 49:46 37
7. V.Bílovice B 23 9 7 7 50:38 34
8. Hlohovec B 23 10 3 10 50:42 33
9. Zaječí B 23 8 5 10 42:55 29
10. Hlohovec C 23 6 4 13 25:54 22
11. Týnec B 23 5 6 12 39:55 21
12. Rakvice B 23 5 5 13 37:66 20
13. Sedlec 23 2 4 17 20:66 10

IV.tř.,sk.B,dospělí

Popice B - Ivaň 0:3, H.Věstonice - Klentnice 1:3, D.Věstonice - Drnholec 0:0, Uherčice B - Strachotín B 4:1, Březí B - Perná B 1:0
1. Cvrčovice 21 15 3 3 68:23 48
2. Ivaň 21 13 5 3 60:30 44
3. Drnholec 21 12 3 6 50:21 39
4. Březí B 22 11 4 7 43:42 37
5. Klentnice 22 10 5 7 48:31 35
6. Přibice B 21 10 3 8 52:53 33
7. D.Věstonice 21 8 8 5 55:34 32
8. Uherčice B 21 6 4 11 39:51 22
9. H.Věstonice 21 6 3 12 42:63 21
10. Strachotín B 21 5 3 13 36:56 18
11. Perná B 21 5 3 13 32:59 18
12. Popice B 21 3 2 16 23:85 11

IV.tř.,sk.C,dospělí

V.Němčice B - Kobylí B nesehráno, Diváky - Vrbice 1:1, Bořetice B - Brumovice 1:6, Hustopeče B - V.Hostěrádky 1:3, Křepice B - Němčičky 2:4, Boleradice - H.Bojanovice 1:0
1. Boleradice 23 19 2 2 47:20 59
2. Němčičky 23 19 0 4 49:19 57
3. Kobylí B 22 13 2 7 56:40 41
4. Diváky 23 11 6 6 44:26 39
5. Vrbice 24 11 5 8 45:29 38
6. Brumovice 23 12 1 10 60:35 37
7. V.Němčice B 22 11 1 10 40:32 34
8. V.Hostěrádky 23 9 5 9 35:43 32
9. H.Bojanovice 23 8 7 8 26:27 31
10. Křepice B 23 8 2 13 47:44 26
11. Hustopeče B 23 4 2 17 36:72 14
12. Bořetice B 23 4 2 17 23:80 14
13. Šitbořice B 23 1 3 19 17:58 6

OP dorost, sk. A

D.Dunajovice - Podivín 4:0, Zaječí - Char.N.Ves 5:1, Kostice - Rakvice 3:1, Ladná - Drnholec 4:0, Březí - V.Bílovice 3:4, Lednice - Mor.N.Ves 0:8, Hrušky - Tvrdonice 2:1
1. Kostice 27 23 3 1 110:25 72
2. Hlohovec 27 22 4 1 99:23 70
3. Hrušky 27 20 4 3 97:20 64
4. V.Bílovice 27 16 4 7 81:46 52
5. Tvrdonice 27 13 5 9 73:42 44
6. Mor.N.Ves 27 13 4 10 49:38 43
7. D.Dunajovice 27 13 1 13 60:86 40
8. Zaječí 28 11 3 14 71:64 36
9. Podivín 27 9 6 12 51:52 33
10. Rakvice 27 8 5 14 54:58 29
11. Lednice 27 8 4 15 53:82 28
12. Březí 27 7 5 15 45:89 26
13. Char.N.Ves 27 6 4 17 41:98 22
14. Ladná 27 4 2 21 37:101 14
15. Drnholec 27 2 2 23 29:126 8

OP dorost, sk. B

Popice - Kobylí 3:5, Šakvice - Šitbořice 5:1, Bořetice - Vrbice 4:0, Hustopeče - Brumovice 5:2, V.Pavlovice B - Strachotín 2:4, Přibice - V.Němčice 1:7
1. Kobylí 25 18 3 4 94:56 57
2. Hustopeče 25 18 1 6 91:40 55
3. V.Němčice 25 16 6 3 91:32 54
4. Šakvice 25 16 4 5 87:39 52
5. Bořetice 25 14 5 6 76:48 47
6. Nosislav 25 13 4 8 68:62 43
7. Strachotín 25 13 2 10 60:51 41
8. V.Pavlovice B 26 8 6 12 39:61 30
9. Šitbořice 25 7 7 11 43:55 28
10. Popice 25 7 3 15 45:64 24
11. Ivaň 24 6 5 13 41:73 23
12. Brumovice 25 5 2 18 40:95 17
13. Přibice 25 4 4 17 34:81 16
14. Vrbice 25 2 4 19 35:87 10

Krajský přebor,dospělí

Sok. Dědice - Sok. Hlohovec 3:0, Tat.Bohunice - TJ M.Krumlov 3:0, FC Veselí n.M. - FC Sparta Brno 2:1, FC Mikulov - FK Blansko 0:0, FC Mokrá-Horákov - FC Doubravník 6:0, 1.FC Kyjov - FK Ratíškovice 1:1, S.Luna Hrušky - FC Miroslav 1:0, FC Rosice - SK Ráječko 0:4
1. FK Blansko 28 20 7 1 79:21 67
2. Sok. Dědice 28 19 3 6 64:36 60
3. FC Sparta Brno 28 16 3 9 56:29 51
4. 1.FC Kyjov 28 13 7 8 52:37 46
5. Tat.Bohunice 28 12 9 7 49:37 45
6. TJ M.Krumlov 28 13 4 11 45:40 43
7. FC Rosice 28 11 8 9 51:41 41
8. FC Veselí n.M. 28 11 8 9 49:45 41
9. FC Miroslav 28 8 11 9 46:49 35
10. SK Ráječko 28 9 5 14 36:46 32
11. FC Mokrá-Horákov 28 9 5 14 36:62 32
12. FC Mikulov 28 9 4 15 33:36 31
13. S.Luna Hrušky 28 8 7 13 37:51 31
14. FK Ratíškovice 28 7 9 12 34:42 30
15. Sok. Hlohovec 28 6 5 17 23:49 23
16. FC Doubravník 28 4 3 21 14:83 15

I.A tř.,sk.A,dospělí

FC Vev.Bítýška - AFK Tišnov 4:2, FC Kohoutovice - Jevišovice 3:2, SK M.S.Brno - RAFK Rajhrad 4:0, FC Kuřim - SC Znojmo B 2:1, SK Bosonohy - FC Čebín 0:2, Sok. Novosedly - FC Ivančice 1:2, IE Znojmo - Sok. Tasovice 0:1
1. FC Kuřim 24 17 5 2 56:18 56
2. Sok. Tasovice 24 13 6 5 32:16 45
3. SK Bosonohy 24 12 3 9 32:40 39
4. Jevišovice 24 10 7 7 45:29 37
5. IE Znojmo 24 10 5 9 37:29 35
6. FC Čebín 24 11 2 11 37:34 35
7. RAFK Rajhrad 24 11 2 11 36:37 35
8. FC Vev.Bítýška 24 10 4 10 37:38 34
9. Sok. Novosedly 24 8 6 10 33:31 30
10. FC Ivančice 24 8 5 11 32:38 29
11. SC Znojmo B 24 9 1 14 40:44 28
12. FC Kohoutovice 24 9 0 15 36:47 27
13. SK M.S.Brno 24 7 6 11 29:40 27
14. AFK Tišnov 24 4 6 14 17:58 18

I.A tř.,sk.B,dospělí

FK Šardice B - Sok. Lanžhot 0:3, SK Šlapanice - Velká n.Vel. 0:1, FC Sn Brno - SK Žarošice 4:2, FC Bučovice - Sok. Kostice 1:1, FK Dubňany - SK Újezd u B. 2:1, SK Vacenovice - Sl. Rohatec 4:0, Sl. V.Pavlovice - Sok. Tvrdonice 3:3
1. Velká n.Vel. 24 14 6 4 36:19 48
2. FK Dubňany 24 15 3 6 35:25 48
3. Sl. V.Pavlovice 24 13 5 6 47:25 44
4. SK Vacenovice 24 12 5 7 38:24 41
5. Sl. Rohatec 24 13 2 9 43:42 41
6. FK Šardice B 24 10 4 10 39:44 34
7. Sok. Kostice 24 8 8 8 40:35 32
8. FC Sn Brno 24 9 4 11 42:41 31
9. SK Šlapanice 24 9 4 11 26:39 31
10. FC Bučovice 24 7 8 9 26:30 29
11. Sok. Tvrdonice 24 7 7 10 33:42 28
12. Sok. Lanžhot 24 6 6 12 23:31 24
13. SK Újezd u B. 24 6 4 14 23:38 22
14. SK Žarošice 24 3 6 15 25:41 15

I.B tř.,sk.B,dospělí

Sokol Popice - Sok. Dobšice 1:3, Sokol Šanov - Sok. Višňové 5:1, Tat.Bohunice B - Sok. Popůvky 2:1, Tatran Šatov - A.S.A.ES Únanov 2:1, FC Medlánky - Bystrc-Kníničky B 3:0, SK Vojkovice - Ban.Zbýšov 1:2, Čechie Zastávka - FC Komín 2:1
1. FC Medlánky 24 18 4 2 68:22 58
2. Sok. Dobšice 24 17 2 5 61:20 53
3. Bystrc-Kníničky B 24 13 4 7 56:33 43
4. Ban.Zbýšov 24 10 6 8 43:26 36
5. SK Vojkovice 24 10 5 9 42:43 35
6. Tatran Šatov 24 9 7 8 50:39 34
7. FC Komín 24 9 6 9 42:37 33
8. Čechie Zastávka 24 8 8 8 34:38 32
9. Sok. Višňové 24 7 10 7 38:37 31
10. A.S.A.ES Únanov 24 9 4 11 45:53 31
11. Tat.Bohunice B 24 8 4 12 34:48 28
12. Sokol Šanov 24 7 4 13 36:56 25
13. Sokol Popice 24 6 5 13 26:47 23
14. Sok. Popůvky 24 2 1 21 27:103 7

I.B tř.,sk.C,dospělí

Agro Milotice - Sl. Podivín 1:1, SK Hodonín - Sn Bzenec 5:4, Pal. Bavory - Sokol Vlkoš 6:1, Sok. Žádovice - KEN Veselí n.M. 6:0, Druž.Blatnice - TJ V.Bílovice 2:0, Sok. Přítluky - FC Vracov 3:3, Mor. Lednice - Sok.Hrozn.Lhota 2:2
1. Pal. Bavory 24 22 2 0 95:13 68
2. Sokol Vlkoš 24 15 2 7 52:44 47
3. Agro Milotice 24 12 6 6 56:44 42
4. Mor. Lednice 24 11 4 9 72:52 37
5. TJ V.Bílovice 24 8 9 7 48:42 33
6. Sn Bzenec 24 9 6 9 49:51 33
7. FC Vracov 24 8 7 9 39:42 31
8. Sok.Hrozn.Lhota 24 8 7 9 34:43 31
9. SK Hodonín 24 9 4 11 41:62 31
10. Sl. Podivín 24 7 8 9 46:37 29
11. Druž.Blatnice 24 8 5 11 34:39 29
12. Sok. Žádovice 24 8 3 13 38:53 27
13. Sok. Přítluky 24 5 7 12 40:58 22
14. KEN Veselí n.M. 24 1 4 19 21:85 7

KP,starší dorost

FK Šardice B - 1.FC Kyjov 3:1, SK Hodonín - FRAMOZ Rousínov 0:0, Tat. Bohunice - FK Bosonohy 4:2, SK Líšeň - SC Znojmo B 1:3, SK Slatina - FC Sparta Brno B 2:2, FK Blansko - MSK Břeclav B 4:2, SK Boskovice - Sok. Tasovice 4:0
1. SK Líšeň 24 19 1 4 54:27 58
2. FK Blansko 24 16 5 3 82:32 53
3. FK Šardice B 24 16 0 8 75:40 48
4. FC Sparta Brno B 24 14 3 7 60:38 45
5. SK Boskovice 24 11 2 11 45:59 35
6. Tat. Bohunice 24 10 3 11 80:69 33
7. SC Znojmo B 24 10 3 11 40:46 33
8. SK Slatina 24 9 5 10 44:48 32
9. MSK Břeclav B 24 10 1 13 39:43 31
10. 1.FC Kyjov 24 8 3 13 46:52 27
11. Sok. Tasovice 24 8 3 13 40:58 27
12. FK Bosonohy 24 7 5 12 41:63 26
13. SK Hodonín 24 7 4 13 40:56 25
14. FRAMOZ Rousínov 24 2 4 18 30:85 10

KP,mladší dorost

FK Šardice B - 1.FC Kyjov 0:2, SK Hodonín - FRAMOS Rousínov 5:1, Tat. Bohunice - FK Bosonohy 3:2, SK Líšeň - SC Znojmo B 2:0, SK Slatina - FC Sparta Brno B 2:3, FK Blansko - MSK Břeclav B 1:1, SK Boskovice - Sok. Tasovice 6:1
1. FC Sparta Brno B 24 20 3 1 73:19 63
2. SK Líšeň 24 18 5 1 58:16 59
3. FK Blansko 25 15 9 1 51:11 54
4. MSK Břeclav B 24 12 3 9 42:34 39
5. FK Šardice B 24 10 6 8 52:44 36
6. SK Hodonín 24 10 4 10 44:49 34
7. SK Slatina 24 9 5 10 46:45 32
8. 1.FC Kyjov 25 9 5 11 27:28 32
9. Tat. Bohunice 24 9 4 11 45:43 31
10. SC Znojmo B 24 6 5 13 32:47 23
11. FRAMOS Rousínov 24 6 4 14 39:60 22
12. SK Boskovice 24 7 1 16 41:82 22
13. Sok. Tasovice 24 4 4 16 24:71 16
14. FK Bosonohy 24 3 4 17 27:52 13

I.tř.,sk.B,dorost

TJ Přímětice - Sok. Dobšice 4:3, FC Ivančice - Jevišovice 1:2, Sok. Pohořelice - Hrušovany n.J. 3:1, A.S.A.ES Únanov - Druž.Nikolčice 4:0, FC Mikulov - FC Miroslav 0:1, Sok. Novosedly - Baník Zbýšov 7:0, Čechie Zastávka - FC Sn Rosice 0:4
1. Sok. Pohořelice 24 16 7 1 50:22 55
2. FC Miroslav 24 16 3 5 55:29 51
3. Hrušovany n.J. 24 15 2 7 66:30 47
4. FC Ivančice 24 14 3 7 48:36 45
5. A.S.A.ES Únanov 24 11 6 7 46:48 39
6. FC Mikulov 24 11 3 10 53:35 36
7. Čechie Zastávka 24 10 5 9 53:44 35
8. Sok. Novosedly 24 10 1 13 43:49 31
9. TJ Přímětice 24 8 6 10 36:46 30
10. FC Sn Rosice 24 9 3 12 43:55 30
11. Jevišovice 24 7 5 12 35:49 26
12. Druž.Nikolčice 24 7 4 13 60:63 25
13. Baník Zbýšov 24 4 5 15 24:60 17
14. Sok. Dobšice 24 2 3 19 25:71 9

I.tř.,sk.C,dorost

TJ Sok. Otnice - Sok. Lanžhot 4:1, SK Šlapanice - SK Slavkov u B. 2:1, FK Mutěnice - Sok. Kněždub 3:1, FC Bučovice - Sok. Krumvíř 1:5, FK Dubňany - Sok. Dambořice 2:5, SK Vacenovice - Sl. Rohatec 3:1, Sl. V.Pavlovice - ZEMAS Hovorany 3:3
1. ZEMAS Hovorany 24 15 5 4 54:30 50
2. Sok. Krumvíř 24 15 1 8 62:31 46
3. Sl. Rohatec 24 13 5 6 55:40 44
4. TJ Sok. Otnice 24 12 2 10 42:56 38
5. Sok. Dambořice 24 11 4 9 58:64 37
6. SK Vacenovice 24 11 3 10 62:41 36
7. Sok. Lanžhot 24 10 4 10 50:47 34
8. FK Dubňany 24 9 5 10 44:40 32
9. FC Bučovice 24 9 4 11 60:58 31
10. Sl. V.Pavlovice 24 9 4 11 52:63 31
11. Sok. Kněždub 24 7 5 12 40:51 26
12. FK Mutěnice 24 8 2 14 37:51 26
13. SK Šlapanice 24 8 2 14 35:60 26
14. SK Slavkov u B. 24 6 4 14 35:54 22

MSFL

MSK Břeclav - TJ Fulnek 2:1, FC Zlín B - FC D.Benešov 0:2, Frýdek-Místek - FC Brumov 5:2, SC Znojmo - SK Hranice 3:4, MFK Karviná - FC Jihlava B 1:2, SK Lipová - FK Mutěnice 1:1, FC Ostrava B - 1.FC Brno B 1:1, FC Slovácko B - SK Uničov 2:4
1. TJ Fulnek 28 20 4 4 63:27 64
2. FK Mutěnice 28 15 8 5 45:28 53
3. FC Slovácko B 28 15 3 10 45:29 48
4. Frýdek-Místek 28 12 9 7 46:36 45
5. MSK Břeclav 28 13 5 10 37:34 44
6. SK Uničov 28 12 7 9 45:34 43
7. FC Zlín B 28 11 8 9 34:26 41
8. MFK Karviná 28 11 6 11 43:36 39
9. SC Znojmo 28 12 1 15 38:44 37
10. FC Jihlava B 28 10 6 12 34:37 36
11. 1.FC Brno B 28 10 6 12 37:43 36
12. SK Lipová 28 9 8 11 27:39 35
13. FC Ostrava B 28 8 7 13 28:31 31
14. FC D.Benešov 28 8 7 13 31:42 31
15. FC Brumov 28 8 4 16 36:61 28
16. SK Hranice 28 5 1 22 27:69 16

MS divize,sk.D

FRAMOZ Rousínov - FC Žďár n.S. 0:1, Rájec-Jestřebí - Sok.Hartvíkovice 2:1, ČAFC Židenice - FC Morkovice 2:1, SK Zábřeh - Hrušovany n.J. 4:1, Sok. Protivanov - SK Vyškov 0:2, Sok. Konice - SK Líšeň 1:2, SK Boskovice - FC V.Meziříčí 0:1, FK Třebíč - FK Šardice 2:0
1. SK Zábřeh 28 18 8 2 53:21 62
2. SK Líšeň 28 15 7 6 50:26 52
3. FRAMOZ Rousínov 28 15 5 8 38:25 50
4. SK Vyškov 28 12 8 8 48:30 44
5. Sok. Konice 28 12 6 10 46:33 42
6. Rájec-Jestřebí 28 12 5 11 31:28 41
7. Hrušovany n.J. 28 11 6 11 40:44 39
8. SK Boskovice 28 10 7 11 43:41 37
9. FC Žďár n.S. 28 9 8 11 42:49 35
10. Sok. Protivanov 28 10 5 13 32:43 35
11. FC V.Meziříčí 28 9 7 12 40:48 34
12. ČAFC Židenice 28 10 4 14 28:44 34
13. FK Třebíč 28 10 3 15 49:52 33
14. Sok.Hartvíkovice 28 8 6 14 36:52 30
15. FK Šardice 28 9 2 17 35:56 29
16. FC Morkovice 28 7 7 14 29:48 28

MS divize,st.dorost,sk.D

SK Kroměříž - FK Drnovice B 3:0, MSK Břeclav - HFK Olomouc B 3:1, Bystrc-Kníničky - SFK Vrchovina 1:1, ČAFC Židenice - FC Veselí n.M. 3:3, FK Vikt.Přerov - ČSK Uh.Brod 2:3, FK Kunovice - FC Havl.Brod 1:2, FC Žďár n.S. - FC M. Krumlov 2:0
1. SK Kroměříž 24 21 3 0 54:6 66
2. Bystrc-Kníničky 24 16 3 5 89:26 51
3. MSK Břeclav 24 15 4 5 69:34 49
4. SFK Vrchovina 24 14 4 6 52:27 46
5. FC Havl.Brod 24 12 4 8 39:26 40
6. FK Kunovice 24 10 4 10 36:35 34
7. ČSK Uh.Brod 24 10 4 10 39:40 34
8. HFK Olomouc B 24 9 4 11 34:35 31
9. FC Veselí n.M. 24 8 5 11 51:50 29
10. ČAFC Židenice 24 8 5 11 34:44 29
11. FC Žďár n.S. 24 7 1 16 25:57 22
12. FC M. Krumlov 24 6 2 16 19:67 20
13. FK Vikt.Přerov 24 5 2 17 30:73 17
14. FK Drnovice B 24 3 3 18 27:78 12

MS divize,ml.dorost,sk.D

SK Kroměříž - FK Drnovice B 8:0, MSK Břeclav - HFK Olomouc B 0:5, Bystrc-Kníničky - SFK Vrchovina 0:0, ČAFC Židenice - FC Veselí n.M. 1:0, FK Vikt.Přerov - ČSK Uh.Brod 3:2, FK Kunovice - FC Havl.Brod 3:3, FC Žďár n.S. - FC M. Krumlov 0:0
1. SK Kroměříž 24 21 2 1 86:13 65
2. HFK Olomouc B 24 21 2 1 70:11 65
3. Bystrc-Kníničky 24 14 5 5 48:23 47
4. MSK Břeclav 24 13 2 9 54:36 41
5. FK Kunovice 24 11 5 8 54:38 38
6. SFK Vrchovina 24 10 7 7 45:27 37
7. FC Veselí n.M. 24 9 4 11 32:40 31
8. FC Žďár n.S. 24 7 5 12 28:43 26
9. ČAFC Židenice 24 8 2 14 37:54 26
10. FC Havl.Brod 24 6 7 11 42:54 25
11. ČSK Uh.Brod 24 7 3 14 35:59 24
12. FC M. Krumlov 24 5 7 12 30:55 22
13. FK Vikt.Přerov 24 4 3 17 21:78 15
14. FK Drnovice B 24 4 2 18 29:80 14

5.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 21 600 Kč

Řidiči vysokozdvižných vozíků ŘIDIČ VZV - MATERIÁLOVÝ LOGISTIK (lisovna). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21600 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: 13.8.2018 - práce s VZV ve výrobě v oddělení lisovna - naskladnění den a rozvinů, vyskladnění den a rozvinů na jednotlivých linkách podle výrobních zakázek. Min. vyučen, praxe s řízením VZV, manuální zručnost, zodpovědnost, vhodné pro absolventy, 3 směnný provoz (6 – 14, 14 – 22, 22 – 6 h.). KONTAKT: zaslat životopis na d.idesova@frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897. Více informací poskytujeme také osobně na adrese Bratislavská 130/2, Hustopeče., Místo výkonu práce: Hustopeče, Výhody: , Měsíční bonus ke mzdě, příplatek ke mzdě za docházku, příspěvek na závodní stravování a dojíždění do práce, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní účely, dovolená navíc, pracovní oblečení a obuv, odborná vzdělávání a školení, mobilní tarif pro celou rodinu, růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání, zprostředkování ubytování a další.. Pracoviště: Frauenthal automotive hustopeče s.r.o., Bratislavská, č.p. 130, 693 01 Hustopeče u Brna. Informace: Denisa Idesová, +420 519 301 897.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 20 000 Kč

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních POKOJSKÁ. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 13.8.2018/ Zaměstnavatele kontaktujte na e-mailem: recepce@hotelryzlink.cz, Jedná se o přípravu a úklid pokojů a prostor Hotelu Ryzlink, práce možná i na zkrácený pracovní úvazek. Zaměstnavatel požaduje pečlivost, zodpovědnost a příjemné vystupování. Zaměstnavatel nabízí: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, perspektivní a dlouhodobé zaměstnání, zajímavé finanční ohodnocení, krásné pracovní prostředí. Pracoviště: Vinařství fučík s.r.o. - provozovna /hotel ryzlink/, Zlámalova, č.p. 1809, 692 01 Mikulov na Moravě. Informace: Petr Fučík, .

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 12 200 Kč

Pomocní skladníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: První kontakt telefonicky úterý od 9:00 do 10:00 hod., , Krátkodobé zaměstnání.. Pracoviště: Alvik com s.r.o. - 06, Průmyslová, č.p. 1508, 691 23 Pohořelice. Informace: Maryna Korotková, +420 608 067 889.

Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 20 000 Kč

Úředníci ve skladech ADMINISTRATIVA - SKLAD. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 16.8.2018/ vyučen/maturita, Příjem a manipulace se zbožím. Uživatelská znalost práce s PC, Excell - zpracovávání objednávek. Základní znalost Anglického jazyka.. Pracoviště: Berendsen textil servis s.r.o., Hodonínská, č.p. 1115, 691 06 Velké Pavlovice. Informace: Dana Lysoňková, +420 519 500 434.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ve druhém kole Moravskoslezské divize D vyhráli fotbalisté Blanska (modré dresy) v Lanžhotě 1:0.
AKTUALIZOVÁNO
12

První domácí duel Lanžhota: téměř sedm stovek diváků a těsná prohra s favoritem

Jihomoravský předseda fotbalového svazu Pavel Blaha.

Mrzí mě, jak dopadl Tišnov, říká před startem fotbalových soutěží předseda Blaha

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.

Ryby pouštím kromě pstruhů a candátů, které mám ráda na talíři, říká rybolovkyně

Velké Pavlovice - Dosáhla životního úspěchu, který nemá obdoby. Julie Šulová na letošním Mistrovství České republiky v rybolovné technice v kategorii juniorů a žáků v Bohumíně získala medaili v každé z šesti disciplín. „Rybolovná technika je sport, který se obvykle odehrává na fotbalovém hřišti nebo jiné travnaté ploše. Ryby při něm nechytáme, ale házíme rybářskými technikami na přesnost na terče nebo do dálky,“ říká čtrnáctiletá šampionka.

Český celek na úvod Eura v malém fotbale smáznul Turecko sedmi góly

Kyjev, Brno – Pouze dvouminutovku ve druhém poločase darovala česká reprezentace v malém fotbale k vyniknutí Turecku, radost ze dvou branek mu však sebral Ondřej Paděra, který dvakrát skóroval dokonce v rozmezí minuty. Český národní tým se čtyřmi Jihomoravany v sestavě vstoupil vítězně do evropského šampionátu v ukrajinském Kyjevě, když Turecko porazil 7:3.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 4 4 0 0 11:1 12
2. AC Sparta Praha 4 4 0 0 9:1 12
3. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 6:1 12
4. FC Baník Ostrava 4 3 0 1 6:2 9
5. 1. FC Slovácko 5 3 0 2 8:6 9
6. 1. FK Příbram 4 2 1 1 9:6 7
7. FC Fastav Zlín 4 2 1 1 6:5 7
8. Bohemians Praha 1905 4 2 0 2 5:6 6
9. FC Slovan Liberec 4 1 2 1 4:4 5
10. FK Teplice 4 1 2 1 8:9 5
11. FK Jablonec 4 1 1 2 6:5 4
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT